Indonesia
I-League •
10.04.2026 — 13:30
Namdhari
Elo: 1464λ (Beklenen Gol): 1.99
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Shillong Lajong
Elo: 1561λ (Beklenen Gol): 2.05
Model Güven Derecesi:
%62
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Namdhari - Shillong Lajong mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.99, Dep: 2.05 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Shillong Lajong %40.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %76.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %75.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %88.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Namdhari xG
2.31
Dengeli
Shillong Lajong xG
2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%38.0
X (Beraberlik)
%21.7
2 (Deplasman)
%40.3
Çifte Şans 1X: %59.7
Çifte Şans X2: %62.0
Çifte Şans 12: %78.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.6
0.5 Alt: %2.4
1.5 Üst: %91.6
1.5 Alt: %8.4
2.5 Üst: %76.7
2.5 Alt: %23.3
3.5 Üst: %57.4
3.5 Alt: %42.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%75.7
KG Yok
%24.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%7.7
1-2
%7.4
2-2
%7.3
2-1
%7.2
1-3
%5.0
2-3
%5.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.8
İY X: %34.9
İY 2: %33.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %82.7
İY 0.5 Alt: %17.4
İY 1.5 Üst: %55.0
İY 1.5 Alt: %45.0
İY 2.5 Üst: %27.0
İY 2.5 Alt: %73.0
İY 3.5 Üst: %10.7
İY 3.5 Alt: %89.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.08
+
Dep
6.13
=
Toplam
12.21
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %85.8
8.5 Alt: %14.2
9.5 Üst: %77.5
9.5 Alt: %22.5
10.5 Üst: %67.4
10.5 Alt: %32.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.62 Korner (Ev: 2.8, Dep: 2.82)
İY 4.5 Üst: %66.0
İY 4.5 Alt: %34.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %43.7 |
Eşit: %11.6 |
Dep: %44.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
31.9
Ev: 16.2 • Dep: 15.7
İsabetli Şut
11.1
Ev: 5.7 • Dep: 5.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.3
21.5 Alt: %2.7
23.5 Şut Üst: %93.6
23.5 Alt: %6.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %86.5
7.5 Alt: %13.5
8.5 İsabetli Üst: %78.0
8.5 Alt: %22.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiNamdhari
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Shillong Lajong
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Namdhari (0.0)
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %22.4
Shillong Lajong (+0.00)
@1.95
%51.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.96
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.04
%49.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.96 | %20.1 | %0.0 | @1.25 | %79.9 |
| -1.25 | @4.53 | %22.1 | %0.0 | @1.28 | %77.9 |
| -1.00 | @4.09 | %24.4 | %17.6 | @1.32 | %75.6 |
| -0.75 | @3.15 | %31.7 | %0.0 | @1.46 | %68.3 |
| -0.50 | @2.65 | %37.7 | %0.0 | @1.61 | %62.3 |
| -0.25 | @2.36 | %42.5 | %0.0 | @1.74 | %57.6 |
| 0.0 Ana Hat | @2.06 | %48.6 | %22.4 | @1.95 | %51.4 |
| +0.25 | @1.82 | %55.1 | %0.0 | @2.23 | %44.9 |
| +0.50 | @1.66 | %60.1 | %0.0 | @2.51 | %39.9 |
| +0.75 | @1.51 | %66.1 | %0.0 | @2.95 | %33.9 |
| +1.00 | @1.36 | %73.4 | %18.1 | @3.76 | %26.6 |
| +1.25 | @1.31 | %76.1 | %0.0 | @4.18 | %24.0 |
| +1.50 | @1.28 | %78.2 | %0.0 | @4.59 | %21.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.10 | %90.6 | %0.0 | @10.67 | %9.4 |
| +2.00 | @1.11 | %89.8 | %15.5 | @9.78 | %10.2 |
| +2.25 | @1.22 | %82.3 | %0.0 | @5.64 | %17.7 |
| +2.50 | @1.32 | %75.9 | %0.0 | @4.15 | %24.1 |
| +2.75 | @1.37 | %73.2 | %0.0 | @3.73 | %26.8 |
| +3.00 | @1.43 | %69.9 | %20.0 | @3.32 | %30.1 |
| +3.25 | @1.61 | %62.1 | %0.0 | @2.64 | %37.9 |
| +3.50 | @1.79 | %55.9 | %0.0 | @2.27 | %44.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.4% | 3.2% | 3.8% | 2.6% | 1.3% | 0.6% |
| 1 Gol | 3.1% | 8.0% | 7.6% | 5.2% | 2.7% | 1.1% |
| 2 Gol | 3.6% | 7.4% | 7.6% | 5.2% | 2.7% | 1.1% |
| 3 Gol | 2.4% | 4.9% | 5.0% | 3.4% | 1.8% | 0.7% |
| 4 Gol | 1.2% | 2.4% | 2.5% | 1.7% | 0.9% | 0.4% |
| 5 Gol | 0.5% | 1.0% | 1.0% | 0.7% | 0.3% | 0.1% |
Namdhari — Son 5 Maç
M
vs Diamond Harbour (E)
4 - 5
B
vs Dempo (D)
1 - 1
G
vs Real Kashmir (D)
0 - 1
B
vs Sreenidi Deccan (D)
1 - 1
M
vs Rajasthan United (D)
3 - 2
Shillong Lajong — Son 5 Maç
M
vs Dempo (D)
3 - 0
B
vs Sreenidi Deccan (D)
0 - 0
G
vs Gokulam (D)
0 - 2
B
vs Delhi FC (E)
0 - 0
M
vs Mohammedan (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.