Maç Listesine Dön
Rusya Second League - Group 1 • 25.04.2026 — 15:00

Lugansk

Elo: 1481
λ (Beklenen Gol): 1.45
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Kyzyltash

Elo: 1532
λ (Beklenen Gol): 1.56
Model Güven Derecesi:
%42
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Lugansk - Kyzyltash mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.45, Dep: 1.55 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Kyzyltash %39.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %57.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %73.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Lugansk xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Kyzyltash xG 1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.45 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %34.6
X (Beraberlik) %25.9
2 (Deplasman) %39.4

Çifte Şans 1X: %60.6
Çifte Şans X2: %65.4
Çifte Şans 12: %74.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.1 0.5 Alt: %5.9
1.5 Üst: %80.9 1.5 Alt: %19.1
2.5 Üst: %57.7 2.5 Alt: %42.3
3.5 Üst: %35.3 3.5 Alt: %64.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %61.1
KG Yok %38.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.0
1-2
%8.7
2-1
%8.1
0-1
%6.9
1-0
%6.4
2-2
%6.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.0 İY X: %41.0 İY 2: %31.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.2 İY 0.5 Alt: %26.8
İY 1.5 Üst: %39.9 İY 1.5 Alt: %60.1
İY 2.5 Üst: %15.3 İY 2.5 Alt: %84.7
İY 3.5 Üst: %4.7 İY 3.5 Alt: %95.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.99
+
Dep 5.06
=
Toplam 10.05
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %67.3 8.5 Alt: %32.7
9.5 Üst: %54.9 9.5 Alt: %45.2
10.5 Üst: %42.4 10.5 Alt: %57.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.62 Korner (Ev: 2.29, Dep: 2.33)
İY 4.5 Üst: %49.1 İY 4.5 Alt: %50.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %42.7 | Eşit: %12.8 | Dep: %44.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25.5
Ev: 12.9 • Dep: 12.7
İsabetli Şut 8.9
Ev: 4.6 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %78.4 21.5 Alt: %21.6
23.5 Şut Üst: %64.6 23.5 Alt: %35.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %66.6 7.5 Alt: %33.4
8.5 İsabetli Üst: %53.4 8.5 Alt: %46.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Lugansk
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Kyzyltash
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Lugansk (0.0)
@2.14
%46.8 İhtimal
İade (Push): %26.2
Kyzyltash (+0.00)
@1.88
%53.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.08
%48.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.14 %16.3 %0.0 @1.19 %83.7
-1.25 @5.58 %17.9 %0.0 @1.22 %82.1
-1.00 @5.02 %19.9 %18.3 @1.25 %80.1
-0.75 @3.57 %28.0 %0.0 @1.39 %72.0
-0.50 @2.89 %34.6 %0.0 @1.53 %65.5
-0.25 @2.52 %39.8 %0.0 @1.66 %60.3
0.0 Ana Hat @2.14 %46.8 %26.2 @1.88 %53.2
+0.25 @1.82 %54.8 %0.0 @2.21 %45.2
+0.50 @1.65 %60.7 %0.0 @2.55 %39.3
+0.75 @1.48 %67.4 %0.0 @3.06 %32.6
+1.00 @1.32 %75.6 %19.7 @4.10 %24.4
+1.25 @1.28 %78.3 %0.0 @4.61 %21.7
+1.50 @1.24 %80.4 %0.0 @5.11 %19.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.28 %78.2 %0.0 @4.59 %21.8
+2.00 @1.34 %74.9 %23.5 @3.98 %25.2
+2.25 @1.54 %64.9 %0.0 @2.85 %35.1
+2.50 @1.75 %57.3 %0.0 @2.34 %42.7
+2.75 Ana Hat @1.93 %51.9 %0.0 @2.08 %48.2
+3.00 @2.23 %44.8 %22.6 @1.81 %55.2
+3.25 @2.56 %39.1 %0.0 @1.64 %60.9
+3.50 @2.88 %34.7 %0.0 @1.53 %65.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.9% 7.0% 6.1% 3.1% 1.2% 0.4%
1 Gol 6.4% 12.1% 8.8% 4.5% 1.8% 0.6%
2 Gol 5.2% 8.2% 6.3% 3.3% 1.3% 0.4%
3 Gol 2.5% 3.9% 3.1% 1.6% 0.6% 0.2%
4 Gol 0.9% 1.4% 1.1% 0.6% 0.2% 0.1%
5 Gol 0.3% 0.4% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0%
Lugansk — Son 5 Maç
M vs PSK Dinskaya (D)
3 - 1
Kyzyltash — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.