Rusya
Second League - Group 1 •
25.04.2026 — 14:00
Rostov II
Elo: 1524λ (Beklenen Gol): 1.07
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Rubin Yalta
Elo: 1540λ (Beklenen Gol): 1.12
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Rostov II - Rubin Yalta mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.07, Dep: 1.12 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Rubin Yalta %35.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %37.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %45.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %64.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Rostov II xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Rubin Yalta xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.07 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%33.2
X (Beraberlik)
%31.2
2 (Deplasman)
%35.6
Çifte Şans 1X: %64.4
Çifte Şans X2: %66.8
Çifte Şans 12: %68.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.8
0.5 Alt: %12.2
1.5 Üst: %65.3
1.5 Alt: %34.7
2.5 Üst: %37.4
2.5 Alt: %62.6
3.5 Üst: %17.8
3.5 Alt: %82.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%45.2
KG Yok
%54.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.4
0-0
%12.2
0-1
%11.5
1-0
%11.0
1-2
%7.5
2-1
%7.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.1
İY X: %48.3
İY 2: %26.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %62.0
İY 0.5 Alt: %38.1
İY 1.5 Üst: %26.5
İY 1.5 Alt: %73.5
İY 2.5 Üst: %7.7
İY 2.5 Alt: %92.3
İY 3.5 Üst: %1.8
İY 3.5 Alt: %98.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.23
+
Dep
4.12
=
Toplam
8.36
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %45.7
8.5 Alt: %54.3
9.5 Üst: %32.9
9.5 Alt: %67.1
10.5 Üst: %22.1
10.5 Alt: %77.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.84 Korner (Ev: 1.95, Dep: 1.9)
İY 4.5 Üst: %34.1
İY 4.5 Alt: %65.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %44.5 |
Eşit: %14.0 |
Dep: %41.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.6
Ev: 10.6 • Dep: 10
İsabetli Şut
7.2
Ev: 3.8 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %40.5
21.5 Alt: %59.5
23.5 Şut Üst: %25.2
23.5 Alt: %74.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %42.9
7.5 Alt: %57.1
8.5 İsabetli Üst: %29.6
8.5 Alt: %70.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRostov II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Rubin Yalta
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Rostov II (0.0)
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %31.3
Rubin Yalta (+0.00)
@1.93
%51.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.93
%51.7 İhtimal
İade (Push): %27.9
+2.00 Gol Alt
@2.07
%48.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.48 | %13.4 | %0.0 | @1.15 | %86.6 |
| -1.25 | @6.74 | %14.8 | %0.0 | @1.17 | %85.2 |
| -1.00 | @6.00 | %16.7 | %19.8 | @1.20 | %83.3 |
| -0.75 | @3.87 | %25.8 | %0.0 | @1.35 | %74.2 |
| -0.50 | @3.02 | %33.2 | %0.0 | @1.50 | %66.9 |
| -0.25 | @2.54 | %39.3 | %0.0 | @1.65 | %60.7 |
| 0.0 Ana Hat | @2.07 | %48.3 | %31.3 | @1.93 | %51.8 |
| +0.25 | @1.73 | %57.9 | %0.0 | @2.37 | %42.2 |
| +0.50 | @1.55 | %64.4 | %0.0 | @2.81 | %35.6 |
| +0.75 | @1.39 | %71.9 | %0.0 | @3.56 | %28.1 |
| +1.00 | @1.23 | %81.3 | %20.7 | @5.34 | %18.7 |
| +1.25 | @1.20 | %83.5 | %0.0 | @6.04 | %16.6 |
| +1.50 | @1.17 | %85.2 | %0.0 | @6.74 | %14.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.68 | %59.6 | %0.0 | @2.47 | %40.5 |
| +2.00 Ana Hat | @1.93 | %51.7 | %27.9 | @2.07 | %48.3 |
| +2.25 | @2.31 | %43.3 | %0.0 | @1.76 | %56.7 |
| +2.50 | @2.68 | %37.3 | %0.0 | @1.59 | %62.7 |
| +2.75 | @3.28 | %30.5 | %0.0 | @1.44 | %69.5 |
| +3.00 | @4.55 | %22.0 | %19.6 | @1.28 | %78.0 |
| +3.25 | @5.10 | %19.6 | %0.0 | @1.24 | %80.4 |
| +3.50 | @5.66 | %17.7 | %0.0 | @1.21 | %82.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 12.2% | 11.6% | 7.0% | 2.6% | 0.7% | 0.2% |
| 1 Gol | 11.0% | 14.4% | 7.5% | 2.8% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 6.4% | 7.2% | 4.0% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.3% | 2.6% | 1.4% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.6% | 0.7% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Rostov II — Son 5 Maç
M
vs Rubin Yalta (E)
0 - 1
B
vs Rubin Yalta (D)
0 - 0
M
vs Rubin Yalta (D)
2 - 1
M
vs Rubin Yalta (E)
1 - 2
Rubin Yalta — Son 5 Maç
M
vs Sevastopol (D)
2 - 1
G
vs Rostov II (D)
0 - 1
G
vs Sevastopol (E)
2 - 1
B
vs Rostov II (E)
0 - 0
G
vs Sevastopol (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 25.06.2025 | Second League - Group 1 | Rostov II | 0 - 1 | Rubin Yalta |
| 09.04.2025 | Second League - Group 1 | Rubin Yalta | 0 - 0 | Rostov II |
| 17.08.2024 | Second League - Group 1 | Rubin Yalta | 2 - 1 | Rostov II |
| 20.04.2024 | Second League - Group 1 | Rostov II | 1 - 2 | Rubin Yalta |