Maç Listesine Dön
Germany U19 Bundesliga • 17.05.2026 — 12:00

Osnabrück U19

Elo: 1425
λ (Beklenen Gol): 1.43
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1

FSV Frankfurt U19

Elo: 1454
λ (Beklenen Gol): 1.72
Model Güven Derecesi:
%56
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Osnabrück U19 - FSV Frankfurt U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.43, Dep: 1.72 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre FSV Frankfurt U19 %43.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %60.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %63.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %64.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Osnabrück U19 xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
FSV Frankfurt U19 xG 1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.43 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %31.3
X (Beraberlik) %25.0
2 (Deplasman) %43.7

Çifte Şans 1X: %56.3
Çifte Şans X2: %68.7
Çifte Şans 12: %75.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.8 0.5 Alt: %5.2
1.5 Üst: %82.9 1.5 Alt: %17.1
2.5 Üst: %60.7 2.5 Alt: %39.3
3.5 Üst: %38.4 3.5 Alt: %61.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %63.1
KG Yok %36.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.4
1-2
%9.1
2-1
%7.5
0-1
%6.6
2-2
%6.5
0-2
%6.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.2 İY X: %39.8 İY 2: %34.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.7 İY 0.5 Alt: %25.3
İY 1.5 Üst: %42.1 İY 1.5 Alt: %57.9
İY 2.5 Üst: %16.8 İY 2.5 Alt: %83.2
İY 3.5 Üst: %5.4 İY 3.5 Alt: %94.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.95
+
Dep 5.41
=
Toplam 10.36
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %70.6 8.5 Alt: %29.4
9.5 Üst: %58.6 9.5 Alt: %41.4
10.5 Üst: %46.1 10.5 Alt: %53.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.76 Korner (Ev: 2.28, Dep: 2.49)
İY 4.5 Üst: %51.7 İY 4.5 Alt: %48.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %38.2 | Eşit: %12.4 | Dep: %49.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26.4
Ev: 12.7 • Dep: 13.7
İsabetli Şut 9.2
Ev: 4.5 • Dep: 4.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %82.9 21.5 Alt: %17.1
23.5 Şut Üst: %70.6 23.5 Alt: %29.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %70.0 7.5 Alt: %30.0
8.5 İsabetli Üst: %57.2 8.5 Alt: %42.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Osnabrück U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FSV Frankfurt U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Osnabrück U19 (+0.25)
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
FSV Frankfurt U19 (-0.25)
@2.01
%49.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@1.95
%51.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.94 %14.4 %0.0 @1.17 %85.6
-1.25 @6.35 %15.7 %0.0 @1.19 %84.3
-1.00 @5.77 %17.3 %16.9 @1.21 %82.7
-0.75 @4.01 %25.0 %0.0 @1.33 %75.0
-0.50 @3.20 %31.3 %0.0 @1.46 %68.7
-0.25 @2.79 %35.8 %0.0 @1.56 %64.2
0.0 @2.39 %41.9 %25.3 @1.72 %58.1
+0.25 Ana Hat @1.99 %50.3 %0.0 @2.01 %49.7
+0.50 @1.77 %56.6 %0.0 @2.30 %43.4
+0.75 @1.59 %63.1 %0.0 @2.71 %37.0
+1.00 @1.41 %71.2 %20.5 @3.47 %28.8
+1.25 @1.34 %74.5 %0.0 @3.92 %25.5
+1.50 @1.30 %77.1 %0.0 @4.36 %22.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.24 %80.5 %0.0 @5.12 %19.5
+2.00 @1.29 %77.7 %22.4 @4.48 %22.3
+2.25 @1.47 %67.9 %0.0 @3.11 %32.1
+2.50 @1.66 %60.3 %0.0 @2.52 %39.7
+2.75 @1.81 %55.2 %0.0 @2.23 %44.8
+3.00 Ana Hat @2.05 %48.7 %22.6 @1.95 %51.3
+3.25 @2.35 %42.5 %0.0 @1.74 %57.5
+3.50 @2.65 %37.7 %0.0 @1.60 %62.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.2% 6.7% 6.4% 3.7% 1.6% 0.5%
1 Gol 5.4% 11.5% 9.2% 5.2% 2.2% 0.8%
2 Gol 4.4% 7.6% 6.5% 3.7% 1.6% 0.5%
3 Gol 2.1% 3.6% 3.1% 1.8% 0.8% 0.3%
4 Gol 0.8% 1.3% 1.1% 0.6% 0.3% 0.1%
5 Gol 0.2% 0.4% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0%
Osnabrück U19 — Son 5 Maç
M vs FSV Frankfurt U19 (D)
3 - 0
FSV Frankfurt U19 — Son 5 Maç
G vs Darmstadt 98 U19 (E)
2 - 1
M vs MSV Duisburg U19 (D)
2 - 0
G vs Osnabrück U19 (E)
3 - 0
M vs Darmstadt 98 U19 (D)
4 - 2
M vs Darmstadt 98 U19 (E)
0 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
15.03.2026 U19 Bundesliga FSV Frankfurt U19 3 - 0 Osnabrück U19