Czech-Republic
1. Liga U19 •
13.06.2026 — 12:00
Zbrojovka Brno U19
Elo: 1524λ (Beklenen Gol): 1.71
3 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 2
Slavia Praha U19
Elo: 1491λ (Beklenen Gol): 1.41
Model Güven Derecesi:
%48
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç).
Zbrojovka Brno U19 - Slavia Praha U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.71, Dep: 1.41 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Zbrojovka Brno U19 %43.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %60.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Zbrojovka Brno U19 xG
1.95
Dengeli
Slavia Praha U19 xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%43.8
X (Beraberlik)
%25.1
2 (Deplasman)
%31.1
Çifte Şans 1X: %68.9
Çifte Şans X2: %56.2
Çifte Şans 12: %74.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.7
0.5 Alt: %5.3
1.5 Üst: %82.6
1.5 Alt: %17.5
2.5 Üst: %60.2
2.5 Alt: %39.8
3.5 Üst: %37.9
3.5 Alt: %62.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%62.7
KG Yok
%37.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.5
2-1
%9.1
1-2
%7.5
1-0
%6.8
2-0
%6.5
2-2
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.0
İY X: %40.0
İY 2: %26.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.5
İY 0.5 Alt: %25.6
İY 1.5 Üst: %41.7
İY 1.5 Alt: %58.3
İY 2.5 Üst: %16.6
İY 2.5 Alt: %83.4
İY 3.5 Üst: %5.2
İY 3.5 Alt: %94.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.51
+
Dep
4.75
=
Toplam
10.27
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %69.6
8.5 Alt: %30.4
9.5 Üst: %57.5
9.5 Alt: %42.5
10.5 Üst: %45.0
10.5 Alt: %55.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.72 Korner (Ev: 2.54, Dep: 2.19)
İY 4.5 Üst: %51.0
İY 4.5 Alt: %49.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %53.2 |
Eşit: %12.3 |
Dep: %34.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.2
Ev: 14.5 • Dep: 11.8
İsabetli Şut
9.2
Ev: 5.1 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %82.2
21.5 Alt: %17.9
23.5 Şut Üst: %69.5
23.5 Alt: %30.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %69.7
7.5 Alt: %30.3
8.5 İsabetli Üst: %56.8
8.5 Alt: %43.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiZbrojovka Brno U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Slavia Praha U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Zbrojovka Brno U19 (-0.25)
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Slavia Praha U19 (+0.25)
@1.99
%50.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@1.92
%52.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.36 | %23.0 | %0.0 | @1.30 | %77.1 |
| -1.25 | @3.91 | %25.6 | %0.0 | @1.34 | %74.4 |
| -1.00 | @3.46 | %28.9 | %20.6 | @1.41 | %71.1 |
| -0.75 | @2.70 | %37.0 | %0.0 | @1.59 | %63.0 |
| -0.50 | @2.30 | %43.5 | %0.0 | @1.77 | %56.5 |
| -0.25 Ana Hat | @2.01 | %49.8 | %0.0 | @1.99 | %50.2 |
| 0.0 | @1.71 | %58.3 | %25.4 | @2.40 | %41.7 |
| +0.25 | @1.55 | %64.4 | %0.0 | @2.81 | %35.6 |
| +0.50 | @1.45 | %68.9 | %0.0 | @3.22 | %31.1 |
| +0.75 | @1.33 | %75.3 | %0.0 | @4.04 | %24.8 |
| +1.00 | @1.21 | %82.9 | %16.9 | @5.84 | %17.1 |
| +1.25 | @1.18 | %84.5 | %0.0 | @6.43 | %15.6 |
| +1.50 | @1.17 | %85.8 | %0.0 | @7.02 | %14.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.25 | %80.1 | %0.0 | @5.03 | %19.9 |
| +2.00 | @1.30 | %77.2 | %22.6 | @4.39 | %22.8 |
| +2.25 | @1.48 | %67.4 | %0.0 | @3.07 | %32.6 |
| +2.50 | @1.67 | %59.8 | %0.0 | @2.49 | %40.2 |
| +2.75 | @1.83 | %54.6 | %0.0 | @2.20 | %45.4 |
| +3.00 Ana Hat | @2.08 | %48.0 | %22.6 | @1.92 | %52.0 |
| +3.25 | @2.39 | %41.9 | %0.0 | @1.72 | %58.1 |
| +3.50 | @2.69 | %37.2 | %0.0 | @1.59 | %62.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.3% | 5.5% | 4.5% | 2.1% | 0.7% | 0.2% |
| 1 Gol | 6.8% | 11.6% | 7.6% | 3.6% | 1.3% | 0.4% |
| 2 Gol | 6.5% | 9.2% | 6.5% | 3.0% | 1.1% | 0.3% |
| 3 Gol | 3.7% | 5.2% | 3.7% | 1.7% | 0.6% | 0.2% |
| 4 Gol | 1.6% | 2.2% | 1.6% | 0.7% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.8% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Zbrojovka Brno U19 — Son 5 Maç
G
vs Slavia Praha U19 (D)
1 - 2
Slavia Praha U19 — Son 5 Maç
M
vs Zbrojovka Brno U19 (E)
1 - 2
G
vs Arsenal U19 (E)
5 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 22.11.2025 | 1. Liga U19 | Slavia Praha U19 | 1 - 2 | Zbrojovka Brno U19 |