Maç Listesine Dön
Slovenya I Liga - Women • 18.04.2026 — 12:00

Ružomberok W

Elo: 1546
λ (Beklenen Gol): 1.56
4 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 2

Trenčín W

Elo: 1491
λ (Beklenen Gol): 2.48
Model Güven Derecesi:
%89
Ružomberok W - Trenčín W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.56, Dep: 2.48 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Trenčín W %57.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %76.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %72.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Ružomberok W xG 1.95
Dengeli
Trenčín W xG 2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %22.9
X (Beraberlik) %19.8
2 (Deplasman) %57.3

Çifte Şans 1X: %42.7
Çifte Şans X2: %77.1
Çifte Şans 12: %80.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.6 0.5 Alt: %2.4
1.5 Üst: %91.7 1.5 Alt: %8.3
2.5 Üst: %76.8 2.5 Alt: %23.2
3.5 Üst: %57.5 3.5 Alt: %42.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %72.9
KG Yok %27.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-2
%8.4
1-1
%7.3
1-3
%7.0
2-2
%6.6
2-3
%5.5
0-2
%5.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.1 İY X: %33.8 İY 2: %44.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %82.7 İY 0.5 Alt: %17.3
İY 1.5 Üst: %55.0 İY 1.5 Alt: %45.0
İY 2.5 Üst: %27.0 İY 2.5 Alt: %73.0
İY 3.5 Üst: %10.6 İY 3.5 Alt: %89.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.22
+
Dep 7.06
=
Toplam 12.28
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %86.3 8.5 Alt: %13.8
9.5 Üst: %78.1 9.5 Alt: %21.9
10.5 Üst: %68.2 10.5 Alt: %31.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.65 Korner (Ev: 2.4, Dep: 3.25)
İY 4.5 Üst: %66.5 İY 4.5 Alt: %33.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %25.1 | Eşit: %10.1 | Dep: %64.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 31.9
Ev: 13.6 • Dep: 18.4
İsabetli Şut 11.1
Ev: 4.8 • Dep: 6.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.3 21.5 Alt: %2.7
23.5 Şut Üst: %93.8 23.5 Alt: %6.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %86.4 7.5 Alt: %13.6
8.5 İsabetli Üst: %77.8 8.5 Alt: %22.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Ružomberok W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Trenčín W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Ružomberok W (+0.75)
@2.03
%49.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Trenčín W (-0.75)
@1.97
%50.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.99
%50.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.02
%49.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @9.46 %10.6 %0.0 @1.12 %89.4
-1.25 @8.85 %11.3 %0.0 @1.13 %88.7
-1.00 @8.24 %12.1 %12.9 @1.14 %87.9
-0.75 @5.50 %18.2 %0.0 @1.22 %81.8
-0.50 @4.27 %23.4 %0.0 @1.31 %76.6
-0.25 @3.82 %26.2 %0.0 @1.35 %73.9
0.0 @3.38 %29.6 %20.7 @1.42 %70.4
+0.25 @2.65 %37.7 %0.0 @1.61 %62.3
+0.50 @2.26 %44.2 %0.0 @1.79 %55.8
+0.75 Ana Hat @2.03 %49.3 %0.0 @1.97 %50.7
+1.00 @1.79 %55.8 %20.8 @2.26 %44.2
+1.25 @1.64 %60.9 %0.0 @2.56 %39.1
+1.50 @1.54 %65.0 %0.0 @2.85 %35.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.10 %90.5 %0.0 @10.56 %9.5
+2.00 @1.12 %89.7 %15.6 @9.67 %10.3
+2.25 @1.22 %82.1 %0.0 @5.58 %17.9
+2.50 @1.32 %75.7 %0.0 @4.12 %24.3
+2.75 @1.37 %73.0 %0.0 @3.70 %27.0
+3.00 @1.44 %69.5 %20.3 @3.28 %30.5
+3.25 @1.62 %61.7 %0.0 @2.61 %38.3
+3.50 @1.80 %55.5 %0.0 @2.24 %44.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.4% 4.0% 5.7% 4.7% 2.9% 1.4%
1 Gol 2.3% 7.7% 8.8% 7.3% 4.5% 2.3%
2 Gol 2.2% 5.6% 6.9% 5.7% 3.5% 1.8%
3 Gol 1.2% 2.9% 3.6% 3.0% 1.8% 0.9%
4 Gol 0.5% 1.1% 1.4% 1.2% 0.7% 0.4%
5 Gol 0.1% 0.4% 0.4% 0.4% 0.2% 0.1%
Ružomberok W — Son 5 Maç
M vs Slovan Bratislava W (D)
5 - 1
M vs Trenčín W (D)
2 - 1
M vs Slovan Bratislava W (E)
3 - 7
M vs Trenčín W (E)
0 - 3
B vs Slovan Bratislava W (D)
2 - 2
Trenčín W — Son 5 Maç
G vs Ružomberok W (E)
2 - 1
G vs Ružomberok W (D)
0 - 3
M vs Ružomberok W (D)
5 - 1
B vs Ružomberok W (E)
3 - 3
M vs Ružomberok W (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
01.11.2025 I Liga - Women Trenčín W 2 - 1 Ružomberok W
30.08.2025 I Liga - Women Ružomberok W 0 - 3 Trenčín W
02.11.2024 I Liga - Women Ružomberok W 5 - 1 Trenčín W
24.08.2024 I Liga - Women Trenčín W 3 - 3 Ružomberok W
09.03.2024 I Liga - Women Ružomberok W 2 - 0 Trenčín W
30.09.2023 I Liga - Women Trenčín W 1 - 5 Ružomberok W
26.11.2022 I Liga - Women Ružomberok W 1 - 2 Trenčín W