Maç Listesine Dön
Slovenya I Liga - Women • 23.05.2026 — 16:30

Trenčín W

Elo: 1491
λ (Beklenen Gol): 2.41
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Ružomberok W

Elo: 1546
λ (Beklenen Gol): 1.89
Model Güven Derecesi:
%80
Trenčín W - Ružomberok W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.41, Dep: 1.89 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Trenčín W %49.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %80.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %77.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %97
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Trenčín W xG 2.71
Dengeli
Ružomberok W xG 2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %49.5
X (Beraberlik) %20.3
2 (Deplasman) %30.2

Çifte Şans 1X: %69.8
Çifte Şans X2: %50.5
Çifte Şans 12: %79.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.1 0.5 Alt: %1.9
1.5 Üst: %93.3 1.5 Alt: %6.8
2.5 Üst: %80.2 2.5 Alt: %19.8
3.5 Üst: %62.2 3.5 Alt: %37.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %77.7
KG Yok %22.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%7.5
2-2
%7.1
1-1
%6.7
3-1
%6.0
1-2
%5.9
3-2
%5.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.4 İY X: %33.4 İY 2: %27.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %84.4 İY 0.5 Alt: %15.6
İY 1.5 Üst: %58.3 İY 1.5 Alt: %41.7
İY 2.5 Üst: %30.1 İY 2.5 Alt: %70.0
İY 3.5 Üst: %12.5 İY 3.5 Alt: %87.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.93
+
Dep 5.78
=
Toplam 12.71
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %88.6 8.5 Alt: %11.4
9.5 Üst: %81.4 9.5 Alt: %18.6
10.5 Üst: %72.2 10.5 Alt: %27.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.85 Korner (Ev: 3.19, Dep: 2.66)
İY 4.5 Üst: %69.4 İY 4.5 Alt: %30.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %57.1 | Eşit: %10.8 | Dep: %32.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 33.5
Ev: 18.7 • Dep: 14.7
İsabetli Şut 11.7
Ev: 6.7 • Dep: 5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.5 21.5 Alt: %1.5
23.5 Şut Üst: %96.3 23.5 Alt: %3.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %89.7 7.5 Alt: %10.3
8.5 İsabetli Üst: %82.5 8.5 Alt: %17.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Trenčín W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Ružomberok W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Trenčín W (-0.50)
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Ružomberok W (+0.50)
@1.93
%51.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %20.3
+4.00 Gol Alt
@2.01
%49.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.48 %28.8 %0.0 @1.40 %71.3
-1.25 @3.14 %31.9 %0.0 @1.47 %68.1
-1.00 @2.80 %35.7 %19.5 @1.56 %64.3
-0.75 @2.34 %42.7 %0.0 @1.74 %57.3
-0.50 Ana Hat @2.07 %48.3 %0.0 @1.93 %51.8
-0.25 @1.85 %54.0 %0.0 @2.17 %46.0
0.0 @1.63 %61.3 %21.3 @2.58 %38.7
+0.25 @1.52 %65.9 %0.0 @2.93 %34.1
+0.50 @1.44 %69.6 %0.0 @3.28 %30.4
+0.75 @1.33 %75.3 %0.0 @4.04 %24.7
+1.00 @1.22 %82.0 %15.2 @5.56 %18.0
+1.25 @1.20 %83.5 %0.0 @6.05 %16.5
+1.50 @1.18 %84.7 %0.0 @6.55 %15.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.08 %92.4 %0.0 @13.14 %7.6
+2.00 @1.09 %91.8 %13.7 @12.17 %8.2
+2.25 @1.18 %85.0 %0.0 @6.68 %15.0
+2.50 @1.26 %79.2 %0.0 @4.81 %20.8
+2.75 @1.30 %77.1 %0.0 @4.36 %23.0
+3.00 @1.34 %74.4 %18.9 @3.90 %25.6
+3.25 @1.50 %66.6 %0.0 @2.99 %33.4
+3.50 @1.66 %60.3 %0.0 @2.52 %39.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 1.9% 2.2% 2.5% 1.6% 0.8% 0.3%
1 Gol 3.0% 7.0% 6.1% 3.9% 1.8% 0.7%
2 Gol 4.2% 7.8% 7.4% 4.7% 2.2% 0.8%
3 Gol 3.3% 6.3% 5.9% 3.7% 1.8% 0.7%
4 Gol 2.0% 3.8% 3.6% 2.3% 1.1% 0.4%
5 Gol 1.0% 1.8% 1.7% 1.1% 0.5% 0.2%
Trenčín W — Son 5 Maç
M vs Ružomberok W (D)
4 - 2
G vs Ružomberok W (E)
2 - 1
G vs Ružomberok W (D)
0 - 3
M vs Ružomberok W (D)
5 - 1
B vs Ružomberok W (E)
3 - 3
Ružomberok W — Son 5 Maç
G vs Trenčín W (E)
4 - 2
M vs Slovan Bratislava W (D)
5 - 1
M vs Trenčín W (D)
2 - 1
M vs Slovan Bratislava W (E)
3 - 7
M vs Trenčín W (E)
0 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
18.04.2026 I Liga - Women Ružomberok W 4 - 2 Trenčín W
01.11.2025 I Liga - Women Trenčín W 2 - 1 Ružomberok W
30.08.2025 I Liga - Women Ružomberok W 0 - 3 Trenčín W
02.11.2024 I Liga - Women Ružomberok W 5 - 1 Trenčín W
24.08.2024 I Liga - Women Trenčín W 3 - 3 Ružomberok W
09.03.2024 I Liga - Women Ružomberok W 2 - 0 Trenčín W
30.09.2023 I Liga - Women Trenčín W 1 - 5 Ružomberok W
26.11.2022 I Liga - Women Ružomberok W 1 - 2 Trenčín W