Laos
Lao League •
14.02.2026 — 11:30
Savannakhet
Elo: 1416λ (Beklenen Gol): 1.25
0 - 4
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Lao Army
Elo: 1461λ (Beklenen Gol): 2.02
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Savannakhet - Lao Army mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.25, Dep: 2.02 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lao Army %54.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %63.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %54.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Savannakhet xG
1.60
Dengeli
Lao Army xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%22.7
X (Beraberlik)
%22.9
2 (Deplasman)
%54.4
Çifte Şans 1X: %45.6
Çifte Şans X2: %77.3
Çifte Şans 12: %77.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.4
0.5 Alt: %4.6
1.5 Üst: %84.5
1.5 Alt: %15.6
2.5 Üst: %63.4
2.5 Alt: %36.6
3.5 Üst: %41.2
3.5 Alt: %58.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%62.6
KG Yok
%37.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.3
1-2
%9.7
0-2
%7.8
0-1
%7.0
1-3
%6.5
2-2
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.9
İY X: %38.2
İY 2: %40.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.1
İY 0.5 Alt: %23.9
İY 1.5 Üst: %43.9
İY 1.5 Alt: %56.1
İY 2.5 Üst: %18.2
İY 2.5 Alt: %81.9
İY 3.5 Üst: %5.9
İY 3.5 Alt: %94.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.6
+
Dep
6.05
=
Toplam
10.65
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %73.6
8.5 Alt: %26.4
9.5 Üst: %62.1
9.5 Alt: %37.9
10.5 Üst: %49.8
10.5 Alt: %50.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.9 Korner (Ev: 2.12, Dep: 2.79)
İY 4.5 Üst: %54.2
İY 4.5 Alt: %45.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %27.3 |
Eşit: %11.3 |
Dep: %61.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.2
Ev: 11.7 • Dep: 15.5
İsabetli Şut
9.5
Ev: 4.2 • Dep: 5.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %86.4
21.5 Alt: %13.6
23.5 Şut Üst: %75.5
23.5 Alt: %24.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %72.8
7.5 Alt: %27.2
8.5 İsabetli Üst: %60.4
8.5 Alt: %39.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSavannakhet
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lao Army
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Savannakhet (+0.75)
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Lao Army (-0.75)
@2.09
%47.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@2.07
%48.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @10.52 | %9.5 | %0.0 | @1.11 | %90.5 |
| -1.25 | @9.82 | %10.2 | %0.0 | @1.11 | %89.8 |
| -1.00 | @9.11 | %11.0 | %13.4 | @1.12 | %89.0 |
| -0.75 | @5.75 | %17.4 | %0.0 | @1.21 | %82.6 |
| -0.50 | @4.36 | %23.0 | %0.0 | @1.30 | %77.1 |
| -0.25 | @3.85 | %26.0 | %0.0 | @1.35 | %74.0 |
| 0.0 | @3.34 | %29.9 | %23.4 | @1.43 | %70.1 |
| +0.25 | @2.55 | %39.2 | %0.0 | @1.64 | %60.8 |
| +0.50 | @2.16 | %46.3 | %0.0 | @1.86 | %53.7 |
| +0.75 Ana Hat | @1.92 | %52.1 | %0.0 | @2.09 | %47.9 |
| +1.00 | @1.68 | %59.5 | %22.1 | @2.47 | %40.5 |
| +1.25 | @1.55 | %64.5 | %0.0 | @2.82 | %35.5 |
| +1.50 | @1.46 | %68.4 | %0.0 | @3.17 | %31.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.22 | %82.3 | %0.0 | @5.63 | %17.8 |
| +2.00 | @1.25 | %79.8 | %21.5 | @4.96 | %20.2 |
| +2.25 | @1.42 | %70.2 | %0.0 | @3.36 | %29.8 |
| +2.50 | @1.60 | %62.7 | %0.0 | @2.68 | %37.3 |
| +2.75 | @1.73 | %57.9 | %0.0 | @2.38 | %42.1 |
| +3.00 Ana Hat | @1.93 | %51.8 | %22.6 | @2.07 | %48.2 |
| +3.25 | @2.21 | %45.2 | %0.0 | @1.82 | %54.8 |
| +3.50 | @2.49 | %40.1 | %0.0 | @1.67 | %59.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.6% | 7.1% | 7.9% | 5.3% | 2.7% | 1.1% |
| 1 Gol | 4.1% | 10.5% | 9.9% | 6.6% | 3.3% | 1.3% |
| 2 Gol | 3.0% | 6.1% | 6.2% | 4.2% | 2.1% | 0.8% |
| 3 Gol | 1.3% | 2.6% | 2.6% | 1.7% | 0.9% | 0.4% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.8% | 0.8% | 0.5% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% |
Savannakhet — Son 5 Maç
M
vs Young Elephant (E)
0 - 5
M
vs Luangprabang FC (D)
1 - 0
M
vs Lao Army (D)
2 - 1
Lao Army — Son 5 Maç
B
vs Namtha United (D)
0 - 0
B
vs Viengchanh (E)
1 - 1
M
vs Young Elephant (E)
0 - 1
M
vs Ezra (D)
7 - 0
G
vs Savannakhet (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 20.09.2025 | Lao League | Lao Army | 2 - 1 | Savannakhet |