Maç Listesine Dön
Laos Lao League • 18.02.2026 — 11:30

Luangprabang FC

Elo: 1524
λ (Beklenen Gol): 1.70
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Lao Army

Elo: 1454
λ (Beklenen Gol): 1.17
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Luangprabang FC - Lao Army mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.70, Dep: 1.17 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Luangprabang FC %48.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %54.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %57.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Luangprabang FC xG 1.95
Dengeli
Lao Army xG 1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %48.9
X (Beraberlik) %25.7
2 (Deplasman) %25.4

Çifte Şans 1X: %74.6
Çifte Şans X2: %51.1
Çifte Şans 12: %74.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.4 0.5 Alt: %6.6
1.5 Üst: %78.8 1.5 Alt: %21.2
2.5 Üst: %54.5 2.5 Alt: %45.5
3.5 Üst: %32.2 3.5 Alt: %67.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %57.1
KG Yok %43.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.2
2-1
%9.6
1-0
%8.9
2-0
%8.2
1-2
%6.6
0-0
%6.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %36.6 İY X: %41.5 İY 2: %21.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.5 İY 0.5 Alt: %28.5
İY 1.5 Üst: %37.6 İY 1.5 Alt: %62.4
İY 2.5 Üst: %13.9 İY 2.5 Alt: %86.1
İY 3.5 Üst: %4.1 İY 3.5 Alt: %96.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.49
+
Dep 4.23
=
Toplam 9.72
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %63.5 8.5 Alt: %36.5
9.5 Üst: %50.6 9.5 Alt: %49.4
10.5 Üst: %38.2 10.5 Alt: %61.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.47 Korner (Ev: 2.53, Dep: 1.94)
İY 4.5 Üst: %46.2 İY 4.5 Alt: %53.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %59.6 | Eşit: %12.0 | Dep: %28.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 24.7
Ev: 14.4 • Dep: 10.3
İsabetli Şut 8.6
Ev: 5.1 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %73.2 21.5 Alt: %26.8
23.5 Şut Üst: %58.1 23.5 Alt: %41.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %63.3 7.5 Alt: %36.7
8.5 İsabetli Üst: %49.7 8.5 Alt: %50.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Luangprabang FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lao Army
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Luangprabang FC (-0.50)
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Lao Army (+0.50)
@1.94
%51.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.07
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.93
%51.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.82 %26.2 %0.0 @1.35 %73.8
-1.25 @3.39 %29.5 %0.0 @1.42 %70.5
-1.00 @2.96 %33.7 %22.4 @1.51 %66.3
-0.75 @2.38 %42.1 %0.0 @1.73 %57.9
-0.50 Ana Hat @2.06 %48.6 %0.0 @1.94 %51.4
-0.25 @1.79 %55.8 %0.0 @2.26 %44.2
0.0 @1.53 %65.6 %25.9 @2.90 %34.4
+0.25 @1.41 %70.7 %0.0 @3.41 %29.3
+0.50 @1.34 %74.5 %0.0 @3.92 %25.5
+0.75 @1.24 %80.6 %0.0 @5.15 %19.4
+1.00 @1.14 %87.8 %15.1 @8.17 %12.2
+1.25 @1.13 %88.8 %0.0 @8.90 %11.2
+1.50 @1.12 %89.6 %0.0 @9.63 %10.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.32 %75.6 %0.0 @4.09 %24.4
+2.00 @1.40 %71.6 %24.5 @3.52 %28.4
+2.25 @1.62 %61.6 %0.0 @2.61 %38.4
+2.50 @1.85 %54.1 %0.0 @2.18 %45.9
+2.75 Ana Hat @2.07 %48.2 %0.0 @1.93 %51.8
+3.00 @2.46 %40.7 %22.5 @1.69 %59.3
+3.25 @2.81 %35.5 %0.0 @1.55 %64.5
+3.50 @3.17 %31.5 %0.0 @1.46 %68.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.6% 5.9% 3.9% 1.5% 0.4% 0.1%
1 Gol 8.9% 12.3% 6.7% 2.6% 0.8% 0.2%
2 Gol 8.3% 9.7% 5.6% 2.2% 0.6% 0.1%
3 Gol 4.7% 5.5% 3.2% 1.2% 0.4% 0.1%
4 Gol 2.0% 2.3% 1.3% 0.5% 0.2% 0.0%
5 Gol 0.7% 0.8% 0.5% 0.2% 0.1% 0.0%
Luangprabang FC — Son 5 Maç
B vs Salavan United (E)
2 - 2
G vs Champasak United (E)
1 - 0
G vs Savannakhet (E)
1 - 0
Lao Army — Son 5 Maç
G vs Savannakhet (D)
0 - 4
B vs Namtha United (D)
0 - 0
B vs Viengchanh (E)
1 - 1
M vs Young Elephant (E)
0 - 1
M vs Ezra (D)
7 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.