Laos
Lao League •
21.02.2026 — 11:30
Lao Army
Elo: 1454λ (Beklenen Gol): 1.12
0 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Ezra
Elo: 1610λ (Beklenen Gol): 2.09
Model Güven Derecesi:
%90
Lao Army - Ezra mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.12, Dep: 2.09 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ezra %58.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %62.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %59.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.8
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 2 (Deplasman Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%52.8
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Lao Army xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Ezra xG
2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.12 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%19.1
X (Beraberlik)
%22.1
2 (Deplasman)
%58.8
Çifte Şans 1X: %41.2
Çifte Şans X2: %80.9
Çifte Şans 12: %77.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.2
0.5 Alt: %4.9
1.5 Üst: %83.7
1.5 Alt: %16.3
2.5 Üst: %62.2
2.5 Alt: %37.8
3.5 Üst: %40.0
3.5 Alt: %60.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%59.8
KG Yok
%40.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.2
1-2
%9.9
0-2
%8.8
0-1
%7.7
1-3
%6.9
0-3
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %18.4
İY X: %38.0
İY 2: %43.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.5
İY 0.5 Alt: %24.5
İY 1.5 Üst: %43.0
İY 1.5 Alt: %57.0
İY 2.5 Üst: %17.5
İY 2.5 Alt: %82.5
İY 3.5 Üst: %5.6
İY 3.5 Alt: %94.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.34
+
Dep
6.21
=
Toplam
10.55
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %72.5
8.5 Alt: %27.5
9.5 Üst: %60.8
9.5 Alt: %39.2
10.5 Üst: %48.5
10.5 Alt: %51.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.85 Korner (Ev: 2, Dep: 2.86)
İY 4.5 Üst: %53.3
İY 4.5 Alt: %46.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %23.1 |
Eşit: %10.6 |
Dep: %66.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.8
Ev: 10.9 • Dep: 15.9
İsabetli Şut
9.3
Ev: 3.9 • Dep: 5.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %84.9
21.5 Alt: %15.1
23.5 Şut Üst: %73.4
23.5 Alt: %26.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %71.4
7.5 Alt: %28.6
8.5 İsabetli Üst: %58.8
8.5 Alt: %41.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLao Army
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Ezra
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Lao Army (+0.75)
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Ezra (-0.75)
@1.90
%52.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %22.7
+3.00 Gol Alt
@2.00
%49.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @13.41 | %7.5 | %0.0 | @1.08 | %92.5 |
| -1.25 | @12.61 | %7.9 | %0.0 | @1.09 | %92.1 |
| -1.00 | @11.81 | %8.5 | %11.9 | @1.09 | %91.5 |
| -0.75 | @7.01 | %14.3 | %0.0 | @1.17 | %85.7 |
| -0.50 | @5.16 | %19.4 | %0.0 | @1.24 | %80.6 |
| -0.25 | @4.58 | %21.8 | %0.0 | @1.28 | %78.2 |
| 0.0 | @4.00 | %25.0 | %22.6 | @1.33 | %75.0 |
| +0.25 | @2.89 | %34.6 | %0.0 | @1.53 | %65.4 |
| +0.50 | @2.38 | %42.0 | %0.0 | @1.72 | %58.0 |
| +0.75 Ana Hat | @2.11 | %47.4 | %0.0 | @1.90 | %52.6 |
| +1.00 | @1.84 | %54.3 | %22.8 | @2.19 | %45.7 |
| +1.25 | @1.66 | %60.2 | %0.0 | @2.51 | %39.8 |
| +1.50 | @1.54 | %64.7 | %0.0 | @2.84 | %35.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.23 | %81.3 | %0.0 | @5.35 | %18.7 |
| +2.00 | @1.27 | %78.7 | %22.0 | @4.69 | %21.3 |
| +2.25 | @1.45 | %69.0 | %0.0 | @3.22 | %31.0 |
| +2.50 | @1.63 | %61.4 | %0.0 | @2.59 | %38.6 |
| +2.75 | @1.77 | %56.5 | %0.0 | @2.30 | %43.5 |
| +3.00 Ana Hat | @2.00 | %50.1 | %22.7 | @2.00 | %49.9 |
| +3.25 | @2.29 | %43.6 | %0.0 | @1.77 | %56.4 |
| +3.50 | @2.58 | %38.7 | %0.0 | @1.63 | %61.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.8% | 7.9% | 9.0% | 6.2% | 3.3% | 1.4% |
| 1 Gol | 3.9% | 10.4% | 10.1% | 7.0% | 3.7% | 1.5% |
| 2 Gol | 2.6% | 5.4% | 5.7% | 3.9% | 2.1% | 0.9% |
| 3 Gol | 1.0% | 2.0% | 2.1% | 1.5% | 0.8% | 0.3% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.6% | 0.6% | 0.4% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Lao Army — Son 5 Maç
G
vs Luangprabang FC (D)
1 - 2
G
vs Savannakhet (D)
0 - 4
B
vs Namtha United (D)
0 - 0
B
vs Viengchanh (E)
1 - 1
M
vs Young Elephant (E)
0 - 1
Ezra — Son 5 Maç
B
vs Viengchanh (D)
2 - 2
G
vs Young Elephant (D)
0 - 1
G
vs Lao Army (E)
7 - 0
G
vs Lao Army (E)
5 - 3
G
vs Lao Army (D)
2 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 18.10.2025 | Lao League | Ezra | 7 - 0 | Lao Army |
| 18.01.2025 | Lao League | Ezra | 5 - 3 | Lao Army |
| 22.10.2024 | Lao League | Lao Army | 2 - 4 | Ezra |
| 27.05.2023 | Lao League | Lao Army | 2 - 1 | Ezra |
| 25.02.2023 | Lao League | Ezra | 0 - 0 | Lao Army |
| 13.08.2022 | Lao League | Ezra | 2 - 1 | Lao Army |
| 22.06.2022 | Lao League | Ezra | 2 - 1 | Lao Army |
| 19.03.2022 | Lao League | Lao Army | 1 - 2 | Ezra |