Laos
Lao League •
01.03.2026 — 11:30
Salavan United
Elo: 1564λ (Beklenen Gol): 1.84
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Lao Army
Elo: 1484λ (Beklenen Gol): 1.19
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Salavan United - Lao Army mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.84, Dep: 1.19 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Salavan United %51.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %58.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %59.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %73.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Salavan United xG
2.00
Dengeli
Lao Army xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%52.0
X (Beraberlik)
%24.4
2 (Deplasman)
%23.7
Çifte Şans 1X: %76.3
Çifte Şans X2: %48.1
Çifte Şans 12: %75.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.3
0.5 Alt: %5.7
1.5 Üst: %81.3
1.5 Alt: %18.7
2.5 Üst: %58.4
2.5 Alt: %41.6
3.5 Üst: %36.0
3.5 Alt: %64.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%59.3
KG Yok
%40.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.4
2-1
%9.7
2-0
%8.2
1-0
%8.1
1-2
%6.3
3-1
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.9
İY X: %40.0
İY 2: %21.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.5
İY 0.5 Alt: %26.5
İY 1.5 Üst: %40.3
İY 1.5 Alt: %59.7
İY 2.5 Üst: %15.6
İY 2.5 Alt: %84.4
İY 3.5 Üst: %4.8
İY 3.5 Alt: %95.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.79
+
Dep
4.27
=
Toplam
10.06
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %67.4
8.5 Alt: %32.6
9.5 Üst: %55.0
9.5 Alt: %45.0
10.5 Üst: %42.5
10.5 Alt: %57.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.63 Korner (Ev: 2.66, Dep: 1.97)
İY 4.5 Üst: %49.2
İY 4.5 Alt: %50.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %62.5 |
Eşit: %11.4 |
Dep: %26.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.7
Ev: 15.3 • Dep: 10.4
İsabetli Şut
9
Ev: 5.4 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %79.4
21.5 Alt: %20.6
23.5 Şut Üst: %65.9
23.5 Alt: %34.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %67.7
7.5 Alt: %32.3
8.5 İsabetli Üst: %54.6
8.5 Alt: %45.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSalavan United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lao Army
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Salavan United (-0.50)
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Lao Army (+0.50)
@2.06
%48.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.10
%47.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.44 | %29.1 | %0.0 | @1.41 | %70.9 |
| -1.25 | @3.06 | %32.7 | %0.0 | @1.49 | %67.3 |
| -1.00 | @2.67 | %37.5 | %22.4 | @1.60 | %62.6 |
| -0.75 | @2.21 | %45.3 | %0.0 | @1.83 | %54.7 |
| -0.50 Ana Hat | @1.94 | %51.5 | %0.0 | @2.06 | %48.5 |
| -0.25 | @1.70 | %58.7 | %0.0 | @2.42 | %41.3 |
| 0.0 | @1.46 | %68.4 | %24.7 | @3.16 | %31.7 |
| +0.25 | @1.37 | %72.8 | %0.0 | @3.68 | %27.2 |
| +0.50 | @1.31 | %76.2 | %0.0 | @4.20 | %23.8 |
| +0.75 | @1.22 | %82.0 | %0.0 | @5.54 | %18.0 |
| +1.00 | @1.13 | %88.7 | %14.1 | @8.85 | %11.3 |
| +1.25 | @1.12 | %89.6 | %0.0 | @9.58 | %10.4 |
| +1.50 | @1.11 | %90.3 | %0.0 | @10.31 | %9.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.27 | %78.6 | %0.0 | @4.67 | %21.4 |
| +2.00 | @1.33 | %75.4 | %23.3 | @4.06 | %24.6 |
| +2.25 | @1.53 | %65.4 | %0.0 | @2.89 | %34.6 |
| +2.50 | @1.73 | %57.8 | %0.0 | @2.37 | %42.2 |
| +2.75 Ana Hat | @1.91 | %52.4 | %0.0 | @2.10 | %47.6 |
| +3.00 | @2.20 | %45.4 | %22.7 | @1.83 | %54.6 |
| +3.25 | @2.52 | %39.6 | %0.0 | @1.66 | %60.4 |
| +3.50 | @2.85 | %35.1 | %0.0 | @1.54 | %64.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.7% | 5.0% | 3.4% | 1.4% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 8.2% | 11.5% | 6.4% | 2.5% | 0.7% | 0.2% |
| 2 Gol | 8.3% | 9.9% | 5.9% | 2.3% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 5.1% | 6.1% | 3.6% | 1.4% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 2.4% | 2.8% | 1.7% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.9% | 1.0% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Salavan United — Son 5 Maç
G
vs Savannakhet (E)
4 - 0
B
vs Luangprabang FC (D)
2 - 2
M
vs Young Elephant (D)
3 - 0
Lao Army — Son 5 Maç
M
vs Ezra (E)
0 - 3
G
vs Luangprabang FC (D)
1 - 2
G
vs Savannakhet (D)
0 - 4
B
vs Namtha United (D)
0 - 0
B
vs Viengchanh (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.