Maç Listesine Dön
Laos Lao League • 07.03.2026 — 11:30

Master 7

Elo: 1467
λ (Beklenen Gol): 1.08
2 - 3
Tamamlandı
İY: 2 - 2

Lao Army

Elo: 1484
λ (Beklenen Gol): 1.34
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Master 7 - Lao Army mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.07, Dep: 1.34 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lao Army %41.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %58.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Master 7 xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Lao Army xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.07 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %29.1
X (Beraberlik) %29.2
2 (Deplasman) %41.7

Çifte Şans 1X: %58.3
Çifte Şans X2: %70.9
Çifte Şans 12: %70.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.0 0.5 Alt: %10.0
1.5 Üst: %70.4 1.5 Alt: %29.6
2.5 Üst: %43.3 2.5 Alt: %56.7
3.5 Üst: %22.4 3.5 Alt: %77.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %49.5
KG Yok %50.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.9
0-1
%11.0
0-0
%9.9
1-0
%8.7
1-2
%8.6
0-2
%8.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.2 İY X: %45.9 İY 2: %30.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.5 İY 0.5 Alt: %34.6
İY 1.5 Üst: %30.2 İY 1.5 Alt: %69.8
İY 2.5 Üst: %9.6 İY 2.5 Alt: %90.4
İY 3.5 Üst: %2.4 İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.24
+
Dep 4.59
=
Toplam 8.84
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %52.3 8.5 Alt: %47.7
9.5 Üst: %39.1 9.5 Alt: %60.9
10.5 Üst: %27.5 10.5 Alt: %72.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.06 Korner (Ev: 1.95, Dep: 2.11)
İY 4.5 Üst: %38.4 İY 4.5 Alt: %61.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %38.6 | Eşit: %13.5 | Dep: %47.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.9
Ev: 10.6 • Dep: 11.3
İsabetli Şut 7.7
Ev: 3.8 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %52.3 21.5 Alt: %47.7
23.5 Şut Üst: %35.8 23.5 Alt: %64.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.8 7.5 Alt: %50.2
8.5 İsabetli Üst: %36.0 8.5 Alt: %64.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Master 7
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lao Army
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Master 7 (+0.25)
@1.95
%51.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Lao Army (-0.25)
@2.05
%48.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.00
%49.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.00
%50.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @8.65 %11.6 %0.0 @1.13 %88.4
-1.25 @7.89 %12.7 %0.0 @1.15 %87.3
-1.00 @7.13 %14.0 %17.5 @1.16 %86.0
-0.75 @4.49 %22.3 %0.0 @1.29 %77.7
-0.50 @3.44 %29.1 %0.0 @1.41 %70.9
-0.25 @2.93 %34.1 %0.0 @1.52 %65.9
0.0 @2.43 %41.2 %29.3 @1.70 %58.8
+0.25 Ana Hat @1.95 %51.3 %0.0 @2.05 %48.7
+0.50 @1.71 %58.4 %0.0 @2.41 %41.6
+0.75 @1.52 %65.7 %0.0 @2.91 %34.3
+1.00 @1.33 %74.9 %22.0 @3.99 %25.1
+1.25 @1.28 %78.0 %0.0 @4.55 %22.0
+1.50 @1.24 %80.5 %0.0 @5.12 %19.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.52 %65.6 %0.0 @2.91 %34.4
+2.00 @1.69 %59.2 %27.1 @2.45 %40.8
+2.25 Ana Hat @2.00 %49.9 %0.0 @2.00 %50.1
+2.50 @2.32 %43.1 %0.0 @1.76 %56.9
+2.75 @2.74 %36.4 %0.0 @1.57 %63.6
+3.00 @3.57 %28.0 %21.0 @1.39 %72.0
+3.25 @4.05 %24.7 %0.0 @1.33 %75.3
+3.50 @4.53 %22.1 %0.0 @1.28 %77.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 10.0% 11.1% 8.0% 3.6% 1.2% 0.3%
1 Gol 8.7% 13.9% 8.6% 3.8% 1.3% 0.3%
2 Gol 5.2% 7.0% 4.6% 2.1% 0.7% 0.2%
3 Gol 1.9% 2.5% 1.7% 0.7% 0.2% 0.1%
4 Gol 0.5% 0.7% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Master 7 — Son 5 Maç
B vs Viengchanh (E)
1 - 1
B vs Young Elephant (E)
1 - 1
M vs Namtha United (D)
3 - 2
Lao Army — Son 5 Maç
M vs Salavan United (D)
1 - 0
M vs Ezra (E)
0 - 3
G vs Luangprabang FC (D)
1 - 2
G vs Savannakhet (D)
0 - 4
B vs Namtha United (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.