Laos
Lao League •
14.02.2026 — 11:30
Viengchanh
Elo: 1431λ (Beklenen Gol): 1.45
2 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Ezra
Elo: 1621λ (Beklenen Gol): 1.84
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Viengchanh - Ezra mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.45, Dep: 1.84 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ezra %46.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %63.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %65.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %95.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Viengchanh xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Ezra xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.45 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%29.9
X (Beraberlik)
%24.1
2 (Deplasman)
%46.0
Çifte Şans 1X: %54.0
Çifte Şans X2: %70.1
Çifte Şans 12: %75.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.5
0.5 Alt: %4.5
1.5 Üst: %84.8
1.5 Alt: %15.2
2.5 Üst: %63.9
2.5 Alt: %36.1
3.5 Üst: %41.8
3.5 Alt: %58.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%65.2
KG Yok
%34.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.7
1-2
%9.1
2-1
%7.2
2-2
%6.6
0-2
%6.3
0-1
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.6
İY X: %38.7
İY 2: %35.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.3
İY 0.5 Alt: %23.7
İY 1.5 Üst: %44.4
İY 1.5 Alt: %55.6
İY 2.5 Üst: %18.5
İY 2.5 Alt: %81.5
İY 3.5 Üst: %6.1
İY 3.5 Alt: %93.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.01
+
Dep
5.67
=
Toplam
10.68
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %73.8
8.5 Alt: %26.2
9.5 Üst: %62.3
9.5 Alt: %37.7
10.5 Üst: %50.1
10.5 Alt: %49.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.91 Korner (Ev: 2.3, Dep: 2.61)
İY 4.5 Üst: %54.4
İY 4.5 Alt: %45.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %36.0 |
Eşit: %12.1 |
Dep: %51.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.3
Ev: 12.9 • Dep: 14.4
İsabetli Şut
9.5
Ev: 4.6 • Dep: 4.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %86.9
21.5 Alt: %13.1
23.5 Şut Üst: %76.3
23.5 Alt: %23.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %73.4
7.5 Alt: %26.6
8.5 İsabetli Üst: %61.2
8.5 Alt: %38.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiViengchanh
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Ezra
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Viengchanh (+0.25)
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Ezra (-0.25)
@1.93
%51.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %22.5
+3.00 Gol Alt
@2.11
%47.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.24 | %13.8 | %0.0 | @1.16 | %86.2 |
| -1.25 | @6.66 | %15.0 | %0.0 | @1.18 | %85.0 |
| -1.00 | @6.07 | %16.5 | %16.2 | @1.20 | %83.5 |
| -0.75 | @4.20 | %23.8 | %0.0 | @1.31 | %76.2 |
| -0.50 | @3.34 | %30.0 | %0.0 | @1.43 | %70.0 |
| -0.25 | @2.93 | %34.2 | %0.0 | @1.52 | %65.8 |
| 0.0 | @2.52 | %39.7 | %24.5 | @1.66 | %60.3 |
| +0.25 Ana Hat | @2.08 | %48.1 | %0.0 | @1.93 | %51.9 |
| +0.50 | @1.84 | %54.5 | %0.0 | @2.20 | %45.5 |
| +0.75 | @1.65 | %60.7 | %0.0 | @2.55 | %39.3 |
| +1.00 | @1.46 | %68.6 | %20.6 | @3.19 | %31.4 |
| +1.25 | @1.38 | %72.2 | %0.0 | @3.60 | %27.8 |
| +1.50 | @1.33 | %75.1 | %0.0 | @4.02 | %24.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.21 | %82.7 | %0.0 | @5.78 | %17.3 |
| +2.00 | @1.24 | %80.4 | %21.2 | @5.10 | %19.6 |
| +2.25 | @1.41 | %70.8 | %0.0 | @3.43 | %29.2 |
| +2.50 | @1.58 | %63.3 | %0.0 | @2.73 | %36.7 |
| +2.75 | @1.70 | %58.7 | %0.0 | @2.42 | %41.3 |
| +3.00 Ana Hat | @1.90 | %52.7 | %22.5 | @2.11 | %47.3 |
| +3.25 | @2.17 | %46.0 | %0.0 | @1.85 | %54.0 |
| +3.50 | @2.45 | %40.9 | %0.0 | @1.69 | %59.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.5% | 6.2% | 6.4% | 3.9% | 1.8% | 0.7% |
| 1 Gol | 4.7% | 10.9% | 9.3% | 5.7% | 2.6% | 1.0% |
| 2 Gol | 4.0% | 7.3% | 6.7% | 4.1% | 1.9% | 0.7% |
| 3 Gol | 1.9% | 3.6% | 3.3% | 2.0% | 0.9% | 0.3% |
| 4 Gol | 0.7% | 1.3% | 1.2% | 0.7% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.4% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Viengchanh — Son 5 Maç
M
vs Young Elephant (E)
0 - 1
B
vs Lao Army (D)
1 - 1
G
vs Master 7 (E)
7 - 0
G
vs Lao Army (E)
4 - 2
M
vs Lao Army (D)
3 - 1
Ezra — Son 5 Maç
G
vs Young Elephant (D)
0 - 1
G
vs Lao Army (E)
7 - 0
G
vs Lao Army (E)
5 - 3
G
vs Lao Army (D)
2 - 4
M
vs Lao Army (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.