Laos
Lao League •
28.02.2026 — 11:30
Champasak United
Elo: 1496λ (Beklenen Gol): 1.70
2 - 3
Tamamlandı
İY: 1 - 3
Viengchanh
Elo: 1519λ (Beklenen Gol): 1.48
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Champasak United - Viengchanh mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.70, Dep: 1.48 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Champasak United %42.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %61.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %63.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %79.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Champasak United xG
1.95
Dengeli
Viengchanh xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%42.3
X (Beraberlik)
%24.9
2 (Deplasman)
%32.8
Çifte Şans 1X: %67.2
Çifte Şans X2: %57.7
Çifte Şans 12: %75.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.0
0.5 Alt: %5.0
1.5 Üst: %83.4
1.5 Alt: %16.6
2.5 Üst: %61.6
2.5 Alt: %38.4
3.5 Üst: %39.3
3.5 Alt: %60.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%63.9
KG Yok
%36.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.2
2-1
%8.9
1-2
%7.7
2-2
%6.6
1-0
%6.3
2-0
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.2
İY X: %39.6
İY 2: %27.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.2
İY 0.5 Alt: %24.9
İY 1.5 Üst: %42.7
İY 1.5 Alt: %57.3
İY 2.5 Üst: %17.3
İY 2.5 Alt: %82.7
İY 3.5 Üst: %5.6
İY 3.5 Alt: %94.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.51
+
Dep
4.9
=
Toplam
10.41
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %71.1
8.5 Alt: %28.9
9.5 Üst: %59.2
9.5 Alt: %40.8
10.5 Üst: %46.8
10.5 Alt: %53.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.79 Korner (Ev: 2.53, Dep: 2.25)
İY 4.5 Üst: %52.1
İY 4.5 Alt: %47.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %51.2 |
Eşit: %12.3 |
Dep: %36.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.6
Ev: 14.4 • Dep: 12.2
İsabetli Şut
9.3
Ev: 5.1 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %84.1
21.5 Alt: %16.0
23.5 Şut Üst: %72.1
23.5 Alt: %27.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %71.2
7.5 Alt: %28.8
8.5 İsabetli Üst: %58.5
8.5 Alt: %41.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiChampasak United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Viengchanh
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Champasak United (-0.25)
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Viengchanh (+0.25)
@1.93
%51.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@1.99
%50.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.55 | %22.0 | %0.0 | @1.28 | %78.0 |
| -1.25 | @4.10 | %24.4 | %0.0 | @1.32 | %75.6 |
| -1.00 | @3.64 | %27.5 | %20.1 | @1.38 | %72.5 |
| -0.75 | @2.81 | %35.6 | %0.0 | @1.55 | %64.4 |
| -0.50 | @2.38 | %42.0 | %0.0 | @1.72 | %58.0 |
| -0.25 Ana Hat | @2.08 | %48.1 | %0.0 | @1.93 | %51.9 |
| 0.0 | @1.78 | %56.2 | %25.2 | @2.28 | %43.8 |
| +0.25 | @1.60 | %62.5 | %0.0 | @2.67 | %37.5 |
| +0.50 | @1.49 | %67.2 | %0.0 | @3.05 | %32.8 |
| +0.75 | @1.36 | %73.6 | %0.0 | @3.79 | %26.4 |
| +1.00 | @1.23 | %81.3 | %17.3 | @5.36 | %18.7 |
| +1.25 | @1.20 | %83.1 | %0.0 | @5.92 | %16.9 |
| +1.50 | @1.18 | %84.6 | %0.0 | @6.48 | %15.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.23 | %81.1 | %0.0 | @5.30 | %18.9 |
| +2.00 | @1.27 | %78.5 | %22.1 | @4.64 | %21.6 |
| +2.25 | @1.46 | %68.7 | %0.0 | @3.20 | %31.3 |
| +2.50 | @1.64 | %61.1 | %0.0 | @2.57 | %38.9 |
| +2.75 | @1.78 | %56.2 | %0.0 | @2.28 | %43.8 |
| +3.00 Ana Hat | @2.01 | %49.8 | %22.6 | @1.99 | %50.2 |
| +3.25 | @2.30 | %43.5 | %0.0 | @1.77 | %56.5 |
| +3.50 | @2.59 | %38.6 | %0.0 | @1.63 | %61.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.0% | 5.4% | 4.6% | 2.3% | 0.8% | 0.2% |
| 1 Gol | 6.4% | 11.4% | 7.8% | 3.9% | 1.4% | 0.4% |
| 2 Gol | 6.1% | 9.0% | 6.7% | 3.3% | 1.2% | 0.4% |
| 3 Gol | 3.5% | 5.1% | 3.8% | 1.9% | 0.7% | 0.2% |
| 4 Gol | 1.5% | 2.2% | 1.6% | 0.8% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.7% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Champasak United — Son 5 Maç
M
vs Young Elephant (D)
3 - 0
G
vs Namtha United (E)
3 - 2
M
vs Luangprabang FC (D)
1 - 0
Viengchanh — Son 5 Maç
B
vs Master 7 (D)
1 - 1
B
vs Ezra (E)
2 - 2
M
vs Young Elephant (E)
0 - 1
B
vs Lao Army (D)
1 - 1
G
vs Lao Army (E)
4 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.