Laos
Lao League •
08.03.2026 — 11:30
Salavan United
Elo: 1564λ (Beklenen Gol): 1.90
3 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Viengchanh
Elo: 1519λ (Beklenen Gol): 0.99
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Salavan United - Viengchanh mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.90, Dep: 0.99 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Salavan United %57.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %55.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %88.7
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%54.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Salavan United xG
2.31
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Viengchanh xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (2.31 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.90 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%57.8
X (Beraberlik)
%23.7
2 (Deplasman)
%18.5
Çifte Şans 1X: %81.5
Çifte Şans X2: %42.2
Çifte Şans 12: %76.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.6
0.5 Alt: %6.5
1.5 Üst: %79.1
1.5 Alt: %20.9
2.5 Üst: %55.1
2.5 Alt: %44.9
3.5 Üst: %32.7
3.5 Alt: %67.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%54.2
KG Yok
%45.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.3
2-0
%10.0
2-1
%9.9
1-0
%9.8
0-0
%6.4
3-0
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %42.2
İY X: %40.3
İY 2: %17.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.9
İY 0.5 Alt: %28.1
İY 1.5 Üst: %37.9
İY 1.5 Alt: %62.1
İY 2.5 Üst: %14.1
İY 2.5 Alt: %85.9
İY 3.5 Üst: %4.1
İY 3.5 Alt: %95.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.9
+
Dep
3.85
=
Toplam
9.75
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %63.8
8.5 Alt: %36.2
9.5 Üst: %51.0
9.5 Alt: %49.0
10.5 Üst: %38.5
10.5 Alt: %61.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.48 Korner (Ev: 2.71, Dep: 1.77)
İY 4.5 Üst: %46.5
İY 4.5 Alt: %53.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %68.9 |
Eşit: %10.6 |
Dep: %20.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.8
Ev: 15.6 • Dep: 9.2
İsabetli Şut
8.7
Ev: 5.6 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %74.2
21.5 Alt: %25.8
23.5 Şut Üst: %59.3
23.5 Alt: %40.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %64.1
7.5 Alt: %35.9
8.5 İsabetli Üst: %50.6
8.5 Alt: %49.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSalavan United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Viengchanh
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Salavan United (-0.75)
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Viengchanh (+0.75)
@2.06
%48.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.95
%51.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.98 | %33.5 | %0.0 | @1.50 | %66.5 |
| -1.25 | @2.63 | %38.1 | %0.0 | @1.61 | %62.0 |
| -1.00 | @2.28 | %44.0 | %23.7 | @1.78 | %56.1 |
| -0.75 Ana Hat | @1.94 | %51.5 | %0.0 | @2.06 | %48.5 |
| -0.50 | @1.75 | %57.2 | %0.0 | @2.34 | %42.8 |
| -0.25 | @1.54 | %65.0 | %0.0 | @2.86 | %35.0 |
| 0.0 | @1.33 | %75.3 | %24.0 | @4.05 | %24.7 |
| +0.25 | @1.27 | %78.7 | %0.0 | @4.69 | %21.3 |
| +0.50 | @1.23 | %81.3 | %0.0 | @5.33 | %18.8 |
| +0.75 | @1.16 | %86.4 | %0.0 | @7.37 | %13.6 |
| +1.00 | @1.08 | %92.3 | %12.0 | @13.02 | %7.7 |
| +1.25 | @1.08 | %92.8 | %0.0 | @13.91 | %7.2 |
| +1.50 | @1.07 | %93.2 | %0.0 | @14.80 | %6.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.32 | %75.9 | %0.0 | @4.15 | %24.1 |
| +2.00 | @1.39 | %72.0 | %24.4 | @3.57 | %28.0 |
| +2.25 | @1.61 | %62.0 | %0.0 | @2.63 | %38.0 |
| +2.50 | @1.84 | %54.5 | %0.0 | @2.20 | %45.5 |
| +2.75 Ana Hat | @2.05 | %48.7 | %0.0 | @1.95 | %51.3 |
| +3.00 | @2.43 | %41.1 | %22.7 | @1.70 | %58.9 |
| +3.25 | @2.79 | %35.9 | %0.0 | @1.56 | %64.1 |
| +3.50 | @3.14 | %31.8 | %0.0 | @1.47 | %68.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.4% | 4.8% | 2.8% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 9.9% | 11.4% | 5.3% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 10.2% | 10.1% | 5.0% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 6.4% | 6.4% | 3.2% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 3.0% | 3.0% | 1.5% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.2% | 1.1% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
Salavan United — Son 5 Maç
G
vs Lao Army (E)
1 - 0
G
vs Savannakhet (E)
4 - 0
B
vs Luangprabang FC (D)
2 - 2
M
vs Young Elephant (D)
3 - 0
Viengchanh — Son 5 Maç
G
vs Champasak United (D)
2 - 3
B
vs Master 7 (D)
1 - 1
B
vs Ezra (E)
2 - 2
M
vs Young Elephant (E)
0 - 1
B
vs Lao Army (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.