Myanmar
National League •
03.03.2026 — 12:30
Dagon
Elo: 1530λ (Beklenen Gol): 1.28
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Sagaing United
Elo: 1525λ (Beklenen Gol): 1.48
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Dagon - Sagaing United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.28, Dep: 1.48 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sagaing United %40.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %52.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %56.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %58
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Dagon xG
1.60
Dengeli
Sagaing United xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%32.0
X (Beraberlik)
%27.2
2 (Deplasman)
%40.9
Çifte Şans 1X: %59.1
Çifte Şans X2: %68.0
Çifte Şans 12: %72.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.7
0.5 Alt: %7.3
1.5 Üst: %77.1
1.5 Alt: %22.9
2.5 Üst: %52.0
2.5 Alt: %48.0
3.5 Üst: %29.9
3.5 Alt: %70.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%56.6
KG Yok
%43.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.9
1-2
%8.9
0-1
%8.5
2-1
%7.7
0-0
%7.2
1-0
%7.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.9
İY X: %42.8
İY 2: %31.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.2
İY 0.5 Alt: %29.8
İY 1.5 Üst: %36.0
İY 1.5 Alt: %64.0
İY 2.5 Üst: %12.9
İY 2.5 Alt: %87.1
İY 3.5 Üst: %3.7
İY 3.5 Alt: %96.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.66
+
Dep
4.9
=
Toplam
9.55
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %61.5
8.5 Alt: %38.5
9.5 Üst: %48.5
9.5 Alt: %51.5
10.5 Üst: %36.1
10.5 Alt: %63.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.39 Korner (Ev: 2.14, Dep: 2.25)
İY 4.5 Üst: %44.8
İY 4.5 Alt: %55.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %40.5 |
Eşit: %13.1 |
Dep: %46.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.1
Ev: 11.9 • Dep: 12.2
İsabetli Şut
8.4
Ev: 4.2 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %69.0
21.5 Alt: %31.0
23.5 Şut Üst: %53.2
23.5 Alt: %46.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %60.1
7.5 Alt: %39.9
8.5 İsabetli Üst: %46.3
8.5 Alt: %53.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiDagon
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sagaing United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Dagon (+0.25)
@1.89
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Sagaing United (-0.25)
@2.12
%47.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.07
%48.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.10 | %14.1 | %0.0 | @1.16 | %85.9 |
| -1.25 | @6.47 | %15.5 | %0.0 | @1.18 | %84.5 |
| -1.00 | @5.83 | %17.1 | %17.9 | @1.21 | %82.9 |
| -0.75 | @3.96 | %25.3 | %0.0 | @1.34 | %74.7 |
| -0.50 | @3.13 | %31.9 | %0.0 | @1.47 | %68.1 |
| -0.25 | @2.70 | %37.0 | %0.0 | @1.59 | %63.0 |
| 0.0 | @2.27 | %44.0 | %27.3 | @1.78 | %56.0 |
| +0.25 Ana Hat | @1.89 | %52.8 | %0.0 | @2.12 | %47.2 |
| +0.50 | @1.69 | %59.3 | %0.0 | @2.46 | %40.7 |
| +0.75 | @1.51 | %66.1 | %0.0 | @2.95 | %33.9 |
| +1.00 | @1.34 | %74.8 | %20.7 | @3.96 | %25.2 |
| +1.25 | @1.29 | %77.7 | %0.0 | @4.48 | %22.3 |
| +1.50 | @1.25 | %80.0 | %0.0 | @5.00 | %20.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.36 | %73.6 | %0.0 | @3.79 | %26.4 |
| +2.00 | @1.45 | %69.2 | %25.2 | @3.24 | %30.8 |
| +2.25 | @1.69 | %59.2 | %0.0 | @2.45 | %40.8 |
| +2.50 Ana Hat | @1.93 | %51.8 | %0.0 | @2.07 | %48.3 |
| +2.75 | @2.19 | %45.7 | %0.0 | @1.84 | %54.3 |
| +3.00 | @2.64 | %37.9 | %22.3 | @1.61 | %62.1 |
| +3.25 | @3.02 | %33.1 | %0.0 | @1.50 | %66.9 |
| +3.50 | @3.40 | %29.4 | %0.0 | @1.42 | %70.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.3% | 8.5% | 7.0% | 3.4% | 1.3% | 0.4% |
| 1 Gol | 7.3% | 13.0% | 8.9% | 4.4% | 1.6% | 0.5% |
| 2 Gol | 5.2% | 7.7% | 5.7% | 2.8% | 1.0% | 0.3% |
| 3 Gol | 2.2% | 3.3% | 2.4% | 1.2% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.7% | 1.1% | 0.8% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Dagon — Son 5 Maç
G
vs Rakhine United (E)
1 - 0
G
vs Yadanarbon (E)
2 - 1
M
vs Shan United (E)
1 - 3
M
vs Shan United (D)
4 - 0
G
vs Thitsar Arman (E)
2 - 0
Sagaing United — Son 5 Maç
B
vs Hantharwady United (D)
0 - 0
G
vs Yarmanya United (D)
2 - 4
G
vs GFA (E)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.