Maç Listesine Dön
Indonesia Liga 1 • 11.05.2026 — 15:00

Bhayangkara FC

Elo: 1541
λ (Beklenen Gol): 1.58
3 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Persepam Madura Utd

Elo: 1474
λ (Beklenen Gol): 1.04
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Bhayangkara FC - Persepam Madura Utd mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.58, Dep: 1.04 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bhayangkara FC %48.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %48.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %71.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bhayangkara FC xG 1.95
Dengeli
Persepam Madura Utd xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %48.9
X (Beraberlik) %27.0
2 (Deplasman) %24.2

Çifte Şans 1X: %75.9
Çifte Şans X2: %51.1
Çifte Şans 12: %73.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.8 0.5 Alt: %8.2
1.5 Üst: %74.5 1.5 Alt: %25.5
2.5 Üst: %48.7 2.5 Alt: %51.4
3.5 Üst: %26.8 3.5 Alt: %73.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %52.3
KG Yok %47.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.9
1-0
%10.6
2-1
%9.4
2-0
%9.1
0-0
%8.2
0-1
%6.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.9 İY X: %43.5 İY 2: %20.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.4 İY 0.5 Alt: %31.6
İY 1.5 Üst: %33.7 İY 1.5 Alt: %66.3
İY 2.5 Üst: %11.5 İY 2.5 Alt: %88.5
İY 3.5 Üst: %3.1 İY 3.5 Alt: %96.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.26
+
Dep 3.96
=
Toplam 9.22
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %57.3 8.5 Alt: %42.8
9.5 Üst: %44.1 9.5 Alt: %55.9
10.5 Üst: %32.0 10.5 Alt: %68.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.24 Korner (Ev: 2.42, Dep: 1.82)
İY 4.5 Üst: %41.8 İY 4.5 Alt: %58.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %60.2 | Eşit: %12.2 | Dep: %27.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.2
Ev: 13.7 • Dep: 9.5
İsabetli Şut 8.1
Ev: 4.9 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %62.7 21.5 Alt: %37.3
23.5 Şut Üst: %46.2 23.5 Alt: %53.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %56.5 7.5 Alt: %43.5
8.5 İsabetli Üst: %42.5 8.5 Alt: %57.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Bhayangkara FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Persepam Madura Utd
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Bhayangkara FC (-0.50)
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Persepam Madura Utd (+0.50)
@1.95
%51.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.94
%51.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.93 %25.5 %0.0 @1.34 %74.5
-1.25 @3.47 %28.8 %0.0 @1.40 %71.2
-1.00 @3.02 %33.2 %23.2 @1.50 %66.9
-0.75 @2.39 %41.9 %0.0 @1.72 %58.1
-0.50 Ana Hat @2.06 %48.6 %0.0 @1.95 %51.4
-0.25 @1.78 %56.3 %0.0 @2.29 %43.7
0.0 @1.50 %66.7 %27.1 @3.01 %33.3
+0.25 @1.39 %72.0 %0.0 @3.57 %28.0
+0.50 @1.32 %75.8 %0.0 @4.13 %24.2
+0.75 @1.22 %81.9 %0.0 @5.53 %18.1
+1.00 @1.12 %89.1 %15.0 @9.19 %10.9
+1.25 @1.11 %90.0 %0.0 @10.00 %10.0
+1.50 @1.10 %90.8 %0.0 @10.81 %9.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.42 %70.5 %0.0 @3.39 %29.5
+2.00 @1.53 %65.4 %26.1 @2.89 %34.7
+2.25 @1.80 %55.6 %0.0 @2.25 %44.4
+2.50 Ana Hat @2.07 %48.3 %0.0 @1.94 %51.7
+2.75 @2.38 %42.0 %0.0 @1.72 %58.1
+3.00 @2.96 %33.8 %22.0 @1.51 %66.2
+3.25 @3.38 %29.6 %0.0 @1.42 %70.4
+3.50 @3.79 %26.4 %0.0 @1.36 %73.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.2% 6.7% 4.0% 1.4% 0.4% 0.1%
1 Gol 10.7% 13.0% 6.3% 2.2% 0.6% 0.1%
2 Gol 9.1% 9.5% 5.0% 1.7% 0.4% 0.1%
3 Gol 4.8% 5.0% 2.6% 0.9% 0.2% 0.0%
4 Gol 1.9% 2.0% 1.0% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.6% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Bhayangkara FC — Son 5 Maç
G vs Bali United (E)
2 - 1
M vs Bali United (D)
2 - 1
M vs Bali United (E)
1 - 2
G vs Bali United (E)
3 - 1
M vs Bali United (D)
3 - 0
Persepam Madura Utd — Son 5 Maç
M vs PSIM Yogyakarta (E)
0 - 3
B vs PSM Makassar (D)
1 - 1
M vs PSM Makassar (E)
1 - 3
M vs PSM Makassar (D)
2 - 0
G vs PSM Makassar (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.