Laos
Lao League •
04.02.2026 — 11:30
Namtha United
Elo: 1450λ (Beklenen Gol): 2.28
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Lao Army
Elo: 1461λ (Beklenen Gol): 1.31
Model Güven Derecesi:
%75
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Namtha United - Lao Army mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.28, Dep: 1.30 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Namtha United %58.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %69.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %66.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Namtha United xG
2.39
Dengeli
Lao Army xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%58.6
X (Beraberlik)
%20.9
2 (Deplasman)
%20.5
Çifte Şans 1X: %79.5
Çifte Şans X2: %41.4
Çifte Şans 12: %79.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.5
0.5 Alt: %3.5
1.5 Üst: %87.9
1.5 Alt: %12.1
2.5 Üst: %69.4
2.5 Alt: %30.6
3.5 Üst: %48.1
3.5 Alt: %52.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%66.0
KG Yok
%34.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%9.4
1-1
%8.9
2-0
%7.2
3-1
%7.1
2-2
%6.2
1-0
%5.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %44.3
İY X: %35.9
İY 2: %19.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.1
İY 0.5 Alt: %21.0
İY 1.5 Üst: %48.6
İY 1.5 Alt: %51.5
İY 2.5 Üst: %21.6
İY 2.5 Alt: %78.4
İY 3.5 Üst: %7.6
İY 3.5 Alt: %92.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.66
+
Dep
4.53
=
Toplam
11.19
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %78.4
8.5 Alt: %21.6
9.5 Üst: %67.9
9.5 Alt: %32.1
10.5 Üst: %56.2
10.5 Alt: %43.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.15 Korner (Ev: 3.06, Dep: 2.08)
İY 4.5 Üst: %58.5
İY 4.5 Alt: %41.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %68.7 |
Eşit: %9.9 |
Dep: %21.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.1
Ev: 17.9 • Dep: 11.1
İsabetli Şut
10.2
Ev: 6.4 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %92.5
21.5 Alt: %7.5
23.5 Şut Üst: %85.0
23.5 Alt: %15.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %79.7
7.5 Alt: %20.3
8.5 İsabetli Üst: %68.9
8.5 Alt: %31.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiNamtha United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lao Army
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Namtha United (-0.75)
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Lao Army (+0.75)
@2.10
%47.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.92
%52.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.09
%47.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.80 | %35.8 | %0.0 | @1.56 | %64.2 |
| -1.25 | @2.49 | %40.1 | %0.0 | @1.67 | %59.9 |
| -1.00 | @2.19 | %45.7 | %21.8 | @1.84 | %54.3 |
| -0.75 Ana Hat | @1.91 | %52.4 | %0.0 | @2.10 | %47.6 |
| -0.50 | @1.74 | %57.6 | %0.0 | @2.36 | %42.5 |
| -0.25 | @1.55 | %64.5 | %0.0 | @2.82 | %35.5 |
| 0.0 | @1.36 | %73.4 | %21.6 | @3.75 | %26.6 |
| +0.25 | @1.31 | %76.6 | %0.0 | @4.27 | %23.4 |
| +0.50 | @1.26 | %79.1 | %0.0 | @4.78 | %20.9 |
| +0.75 | @1.19 | %84.3 | %0.0 | @6.35 | %15.8 |
| +1.00 | @1.11 | %90.1 | %12.2 | @10.11 | %9.9 |
| +1.25 | @1.10 | %90.8 | %0.0 | @10.82 | %9.3 |
| +1.50 | @1.10 | %91.3 | %0.0 | @11.52 | %8.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.16 | %86.2 | %0.0 | @7.22 | %13.8 |
| +2.00 | @1.18 | %84.5 | %19.1 | @6.46 | %15.5 |
| +2.25 | @1.32 | %75.6 | %0.0 | @4.10 | %24.4 |
| +2.50 | @1.46 | %68.4 | %0.0 | @3.17 | %31.6 |
| +2.75 | @1.55 | %64.5 | %0.0 | @2.82 | %35.5 |
| +3.00 | @1.68 | %59.5 | %22.0 | @2.47 | %40.5 |
| +3.25 Ana Hat | @1.92 | %52.2 | %0.0 | @2.09 | %47.9 |
| +3.50 | @2.15 | %46.4 | %0.0 | @1.87 | %53.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.5% | 3.1% | 2.4% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 5.9% | 9.2% | 5.6% | 2.4% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.4% | 9.7% | 6.3% | 2.8% | 0.9% | 0.2% |
| 3 Gol | 5.6% | 7.4% | 4.8% | 2.1% | 0.7% | 0.2% |
| 4 Gol | 3.2% | 4.2% | 2.7% | 1.2% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 1.5% | 1.9% | 1.2% | 0.5% | 0.2% | 0.0% |
Namtha United — Son 5 Maç
G
vs Young Elephant (D)
0 - 1
M
vs Young Elephant (D)
1 - 0
M
vs Young Elephant (E)
1 - 2
M
vs Young Elephant (E)
0 - 3
M
vs Young Elephant (D)
2 - 0
Lao Army — Son 5 Maç
B
vs Viengchanh (E)
1 - 1
M
vs Young Elephant (E)
0 - 1
M
vs Ezra (D)
7 - 0
G
vs Savannakhet (E)
2 - 1
M
vs Viengchanh (D)
4 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.