Laos
Lao League •
15.02.2026 — 11:30
Champasak United
Elo: 1466λ (Beklenen Gol): 1.08
3 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Namtha United
Elo: 1450λ (Beklenen Gol): 0.98
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Champasak United - Namtha United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.08, Dep: 0.98 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Champasak United %36.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %33.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %42.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Champasak United xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Namtha United xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.08 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%36.4
X (Beraberlik)
%32.3
2 (Deplasman)
%31.3
Çifte Şans 1X: %68.7
Çifte Şans X2: %63.6
Çifte Şans 12: %67.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.2
0.5 Alt: %13.8
1.5 Üst: %61.9
1.5 Alt: %38.1
2.5 Üst: %33.8
2.5 Alt: %66.2
3.5 Üst: %15.3
3.5 Alt: %84.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%42.2
KG Yok
%57.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.5
0-0
%13.8
1-0
%12.8
0-1
%11.5
2-0
%7.4
2-1
%7.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.6
İY X: %49.9
İY 2: %23.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %59.7
İY 0.5 Alt: %40.3
İY 1.5 Üst: %24.3
İY 1.5 Alt: %75.7
İY 2.5 Üst: %6.7
İY 2.5 Alt: %93.3
İY 3.5 Üst: %1.5
İY 3.5 Alt: %98.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.25
+
Dep
3.82
=
Toplam
8.07
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %41.7
8.5 Alt: %58.3
9.5 Üst: %29.2
9.5 Alt: %70.8
10.5 Üst: %19.1
10.5 Alt: %80.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.71 Korner (Ev: 1.95, Dep: 1.76)
İY 4.5 Üst: %31.5
İY 4.5 Alt: %68.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %48.7 |
Eşit: %14.1 |
Dep: %37.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.8
Ev: 10.6 • Dep: 9.1
İsabetli Şut
6.9
Ev: 3.8 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %33.6
21.5 Alt: %66.4
23.5 Şut Üst: %19.7
23.5 Alt: %80.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %38.8
7.5 Alt: %61.2
8.5 İsabetli Üst: %25.9
8.5 Alt: %74.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiChampasak United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Namtha United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Champasak United (0.0)
@1.86
%53.7 İhtimal
İade (Push): %32.4
Namtha United (+0.00)
@2.16
%46.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.13
%46.9 İhtimal
İade (Push): %28.1
+2.00 Gol Alt
@1.88
%53.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.73 | %14.9 | %0.0 | @1.17 | %85.1 |
| -1.25 | @6.01 | %16.7 | %0.0 | @1.20 | %83.4 |
| -1.00 | @5.29 | %18.9 | %21.5 | @1.23 | %81.1 |
| -0.75 | @3.49 | %28.7 | %0.0 | @1.40 | %71.3 |
| -0.50 | @2.75 | %36.3 | %0.0 | @1.57 | %63.7 |
| -0.25 | @2.31 | %43.3 | %0.0 | @1.76 | %56.7 |
| 0.0 Ana Hat | @1.86 | %53.7 | %32.4 | @2.16 | %46.3 |
| +0.25 | @1.60 | %62.6 | %0.0 | @2.68 | %37.4 |
| +0.50 | @1.46 | %68.7 | %0.0 | @3.19 | %31.3 |
| +0.75 | @1.31 | %76.1 | %0.0 | @4.18 | %23.9 |
| +1.00 | @1.17 | %85.2 | %19.4 | @6.78 | %14.8 |
| +1.25 | @1.15 | %86.8 | %0.0 | @7.59 | %13.2 |
| +1.50 | @1.13 | %88.1 | %0.0 | @8.41 | %11.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.80 | %55.6 | %0.0 | @2.25 | %44.4 |
| +2.00 Ana Hat | @2.13 | %46.9 | %28.1 | @1.88 | %53.1 |
| +2.25 | @2.55 | %39.2 | %0.0 | @1.65 | %60.8 |
| +2.50 | @2.96 | %33.7 | %0.0 | @1.51 | %66.3 |
| +2.75 | @3.71 | %27.0 | %0.0 | @1.37 | %73.1 |
| +3.00 | @5.37 | %18.6 | %18.6 | @1.23 | %81.4 |
| +3.25 | @5.98 | %16.7 | %0.0 | @1.20 | %83.3 |
| +3.50 | @6.59 | %15.2 | %0.0 | @1.18 | %84.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 13.8% | 11.5% | 6.1% | 2.0% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.8% | 14.5% | 6.6% | 2.2% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 7.4% | 7.3% | 3.6% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.7% | 2.6% | 1.3% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.7% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Champasak United — Son 5 Maç
G
vs Salavan United (E)
3 - 1
M
vs Luangprabang FC (D)
1 - 0
B
vs Young Elephant (E)
0 - 0
M
vs Young Elephant (E)
0 - 3
M
vs Young Elephant (D)
3 - 0
Namtha United — Son 5 Maç
G
vs Master 7 (E)
3 - 2
B
vs Lao Army (E)
0 - 0
G
vs Young Elephant (D)
0 - 1
M
vs Young Elephant (D)
1 - 0
M
vs Young Elephant (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.