Maç Listesine Dön
Laos Lao League • 01.03.2026 — 11:30

Namtha United

Elo: 1450
λ (Beklenen Gol): 2.23
5 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0

Savannakhet

Elo: 1423
λ (Beklenen Gol): 0.66
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Namtha United - Savannakhet mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.23, Dep: 0.66 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Namtha United %72.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %55.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %85.2
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %61.6
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Namtha United xG 2.39
Dengeli
Savannakhet xG 0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %72.8
X (Beraberlik) %18.4
2 (Deplasman) %8.8

Çifte Şans 1X: %91.2
Çifte Şans X2: %27.2
Çifte Şans 12: %81.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.7 0.5 Alt: %6.3
1.5 Üst: %79.0 1.5 Alt: %21.0
2.5 Üst: %55.1 2.5 Alt: %44.9
3.5 Üst: %32.8 3.5 Alt: %67.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %43.5
KG Yok %56.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%13.9
1-0
%11.8
3-0
%10.3
2-1
%9.1
1-1
%8.8
3-1
%6.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %52.6 İY X: %37.3 İY 2: %10.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.0 İY 0.5 Alt: %28.0
İY 1.5 Üst: %37.7 İY 1.5 Alt: %62.3
İY 2.5 Üst: %14.0 İY 2.5 Alt: %86.0
İY 3.5 Üst: %4.0 İY 3.5 Alt: %96.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.58
+
Dep 3.13
=
Toplam 9.71
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %63.3 8.5 Alt: %36.7
9.5 Üst: %50.5 9.5 Alt: %49.5
10.5 Üst: %38.0 10.5 Alt: %62.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.46 Korner (Ev: 3.03, Dep: 1.44)
İY 4.5 Üst: %46.1 İY 4.5 Alt: %53.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %83.1 | Eşit: %7.1 | Dep: %9.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 24.8
Ev: 17.7 • Dep: 7.2
İsabetli Şut 8.7
Ev: 6.3 • Dep: 2.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %74.2 21.5 Alt: %25.8
23.5 Şut Üst: %59.3 23.5 Alt: %40.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %64.5 7.5 Alt: %35.5
8.5 İsabetli Üst: %50.9 8.5 Alt: %49.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Namtha United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Savannakhet
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Namtha United (-1.50)
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Savannakhet (+1.50)
@1.92
%52.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.92
%52.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 Ana Hat @2.08 %48.0 %0.0 @1.92 %52.0
-1.25 @1.83 %54.6 %0.0 @2.20 %45.4
-1.00 @1.58 %63.2 %24.1 @2.72 %36.8
-0.75 @1.47 %68.3 %0.0 @3.15 %31.8
-0.50 @1.39 %72.1 %0.0 @3.58 %27.9
-0.25 @1.26 %79.6 %0.0 @4.90 %20.4
0.0 @1.12 %88.9 %18.9 @9.01 %11.1
+0.25 @1.11 %90.1 %0.0 @10.06 %9.9
+0.50 @1.10 %91.0 %0.0 @11.11 %9.0
+0.75 @1.06 %94.1 %0.0 @16.99 %5.9
+1.00 @1.03 %97.4 %6.6 @39.13 %2.6
+1.25 @1.03 %97.5 %0.0 @40.52 %2.5
+1.50 @1.02 %97.6 %0.0 @41.90 %2.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.33 %75.4 %0.0 @4.06 %24.6
+2.00 @1.40 %71.4 %24.5 @3.50 %28.6
+2.25 @1.63 %61.4 %0.0 @2.59 %38.6
+2.50 @1.85 %53.9 %0.0 @2.17 %46.1
+2.75 Ana Hat @2.09 %47.9 %0.0 @1.92 %52.1
+3.00 @2.49 %40.2 %23.0 @1.67 %59.8
+3.25 @2.86 %35.0 %0.0 @1.54 %65.0
+3.50 @3.23 %31.0 %0.0 @1.45 %69.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.3% 3.1% 1.2% 0.3% 0.0% 0.0%
1 Gol 12.1% 9.0% 2.7% 0.6% 0.1% 0.0%
2 Gol 14.3% 9.3% 3.1% 0.7% 0.1% 0.0%
3 Gol 10.6% 7.0% 2.3% 0.5% 0.1% 0.0%
4 Gol 5.9% 3.9% 1.3% 0.3% 0.0% 0.0%
5 Gol 2.7% 1.7% 0.6% 0.1% 0.0% 0.0%
Namtha United — Son 5 Maç
M vs Luangprabang FC (D)
4 - 0
M vs Champasak United (D)
3 - 2
G vs Master 7 (E)
3 - 2
B vs Lao Army (E)
0 - 0
G vs Young Elephant (D)
0 - 1
Savannakhet — Son 5 Maç
M vs Salavan United (D)
4 - 0
M vs Lao Army (E)
0 - 4
M vs Young Elephant (E)
0 - 5
M vs Luangprabang FC (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.