Laos
Lao League •
14.03.2026 — 11:30
Namtha United
Elo: 1472λ (Beklenen Gol): 2.11
0 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Viengchanh
Elo: 1519λ (Beklenen Gol): 1.80
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Namtha United - Viengchanh mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.11, Dep: 1.80 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Namtha United %45.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %74.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %74.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %88.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Namtha United xG
2.35
Dengeli
Viengchanh xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%45.1
X (Beraberlik)
%21.9
2 (Deplasman)
%33.1
Çifte Şans 1X: %66.9
Çifte Şans X2: %54.9
Çifte Şans 12: %78.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.4
0.5 Alt: %2.6
1.5 Üst: %90.8
1.5 Alt: %9.2
2.5 Üst: %74.9
2.5 Alt: %25.1
3.5 Üst: %55.0
3.5 Alt: %45.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%74.0
KG Yok
%26.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%8.2
2-1
%8.0
2-2
%7.2
1-2
%6.8
3-1
%5.7
3-2
%5.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %36.1
İY X: %35.3
İY 2: %28.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %81.8
İY 0.5 Alt: %18.2
İY 1.5 Üst: %53.4
İY 1.5 Alt: %46.6
İY 2.5 Üst: %25.6
İY 2.5 Alt: %74.4
İY 3.5 Üst: %9.9
İY 3.5 Alt: %90.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.33
+
Dep
5.6
=
Toplam
11.93
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %84.1
8.5 Alt: %16.0
9.5 Üst: %75.2
9.5 Alt: %24.8
10.5 Üst: %64.6
10.5 Alt: %35.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.49 Korner (Ev: 2.91, Dep: 2.58)
İY 4.5 Üst: %64.1
İY 4.5 Alt: %35.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %52.6 |
Eşit: %11.4 |
Dep: %36.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
31.1
Ev: 16.9 • Dep: 14.2
İsabetli Şut
10.9
Ev: 6 • Dep: 4.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.4
21.5 Alt: %3.6
23.5 Şut Üst: %91.9
23.5 Alt: %8.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %85.0
7.5 Alt: %15.1
8.5 İsabetli Üst: %75.8
8.5 Alt: %24.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiNamtha United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Viengchanh
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Namtha United (-0.25)
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Viengchanh (+0.25)
@2.00
%50.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.07
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.94
%51.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.98 | %25.1 | %0.0 | @1.34 | %74.9 |
| -1.25 | @3.60 | %27.8 | %0.0 | @1.38 | %72.2 |
| -1.00 | @3.22 | %31.1 | %19.3 | @1.45 | %68.9 |
| -0.75 | @2.60 | %38.4 | %0.0 | @1.62 | %61.6 |
| -0.50 | @2.25 | %44.4 | %0.0 | @1.80 | %55.6 |
| -0.25 Ana Hat | @2.00 | %50.0 | %0.0 | @2.00 | %50.0 |
| 0.0 | @1.75 | %57.3 | %22.6 | @2.34 | %42.7 |
| +0.25 | @1.59 | %62.7 | %0.0 | @2.68 | %37.3 |
| +0.50 | @1.49 | %66.9 | %0.0 | @3.02 | %33.1 |
| +0.75 | @1.37 | %72.9 | %0.0 | @3.69 | %27.1 |
| +1.00 | @1.25 | %80.0 | %16.4 | @5.01 | %20.0 |
| +1.25 | @1.22 | %81.8 | %0.0 | @5.50 | %18.2 |
| +1.50 | @1.20 | %83.3 | %0.0 | @5.98 | %16.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.12 | %89.6 | %0.0 | @9.65 | %10.4 |
| +2.00 | @1.13 | %88.6 | %16.4 | @8.79 | %11.4 |
| +2.25 | @1.24 | %80.7 | %0.0 | @5.19 | %19.3 |
| +2.50 | @1.35 | %74.1 | %0.0 | @3.87 | %25.9 |
| +2.75 | @1.41 | %71.2 | %0.0 | @3.47 | %28.8 |
| +3.00 | @1.48 | %67.4 | %20.6 | @3.07 | %32.6 |
| +3.25 | @1.67 | %59.7 | %0.0 | @2.48 | %40.3 |
| +3.50 | @1.87 | %53.6 | %0.0 | @2.15 | %46.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.6% | 3.1% | 3.3% | 2.0% | 0.9% | 0.3% |
| 1 Gol | 3.8% | 8.4% | 7.1% | 4.2% | 1.9% | 0.7% |
| 2 Gol | 4.6% | 8.3% | 7.5% | 4.5% | 2.0% | 0.7% |
| 3 Gol | 3.2% | 5.8% | 5.3% | 3.2% | 1.4% | 0.5% |
| 4 Gol | 1.7% | 3.1% | 2.8% | 1.7% | 0.8% | 0.3% |
| 5 Gol | 0.7% | 1.3% | 1.2% | 0.7% | 0.3% | 0.1% |
Namtha United — Son 5 Maç
M
vs Young Elephant (E)
1 - 4
G
vs Savannakhet (E)
5 - 0
M
vs Luangprabang FC (D)
4 - 0
M
vs Champasak United (D)
3 - 2
G
vs Master 7 (E)
3 - 2
Viengchanh — Son 5 Maç
M
vs Salavan United (D)
3 - 1
G
vs Champasak United (D)
2 - 3
B
vs Master 7 (D)
1 - 1
B
vs Ezra (E)
2 - 2
M
vs Young Elephant (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.