Austria
A-League •
28.02.2026 — 11:35
Macarthur
Elo: 1462λ (Beklenen Gol): 1.53
0 - 4
Tamamlandı
İY: 0 - 3
Western Sydney Wanderers
Elo: 1504λ (Beklenen Gol): 1.76
Model Güven Derecesi:
%80
Macarthur - Western Sydney Wanderers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.53, Dep: 1.75 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Western Sydney Wanderers %42.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %63.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %65.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %69.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Macarthur xG
1.91
Dengeli
Western Sydney Wanderers xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%33.1
X (Beraberlik)
%24.4
2 (Deplasman)
%42.5
Çifte Şans 1X: %57.5
Çifte Şans X2: %66.9
Çifte Şans 12: %75.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.5
0.5 Alt: %4.6
1.5 Üst: %84.7
1.5 Alt: %15.3
2.5 Üst: %63.8
2.5 Alt: %36.2
3.5 Üst: %41.7
3.5 Alt: %58.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%65.6
KG Yok
%34.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.8
1-2
%8.8
2-1
%7.7
2-2
%6.8
0-1
%5.8
0-2
%5.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.6
İY X: %38.9
İY 2: %33.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.2
İY 0.5 Alt: %23.8
İY 1.5 Üst: %44.3
İY 1.5 Alt: %55.7
İY 2.5 Üst: %18.4
İY 2.5 Alt: %81.6
İY 3.5 Üst: %6.1
İY 3.5 Alt: %93.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.16
+
Dep
5.49
=
Toplam
10.66
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %73.6
8.5 Alt: %26.4
9.5 Üst: %62.1
9.5 Alt: %37.9
10.5 Üst: %49.9
10.5 Alt: %50.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.9 Korner (Ev: 2.38, Dep: 2.53)
İY 4.5 Üst: %54.2
İY 4.5 Alt: %45.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %39.9 |
Eşit: %12.3 |
Dep: %47.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.3
Ev: 13.4 • Dep: 13.9
İsabetli Şut
9.5
Ev: 4.8 • Dep: 4.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %86.8
21.5 Alt: %13.2
23.5 Şut Üst: %76.1
23.5 Alt: %23.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %73.4
7.5 Alt: %26.6
8.5 İsabetli Üst: %61.1
8.5 Alt: %38.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMacarthur
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Western Sydney Wanderers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Macarthur (+0.25)
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Western Sydney Wanderers (-0.25)
@2.08
%48.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %22.4
+3.00 Gol Alt
@2.11
%47.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.32 | %15.8 | %0.0 | @1.19 | %84.2 |
| -1.25 | @5.77 | %17.3 | %0.0 | @1.21 | %82.7 |
| -1.00 | @5.23 | %19.1 | %17.2 | @1.24 | %80.9 |
| -0.75 | @3.74 | %26.8 | %0.0 | @1.37 | %73.3 |
| -0.50 | @3.02 | %33.1 | %0.0 | @1.49 | %66.9 |
| -0.25 | @2.65 | %37.7 | %0.0 | @1.61 | %62.3 |
| 0.0 | @2.27 | %44.0 | %24.8 | @1.78 | %56.0 |
| +0.25 Ana Hat | @1.93 | %51.9 | %0.0 | @2.08 | %48.1 |
| +0.50 | @1.73 | %57.9 | %0.0 | @2.37 | %42.2 |
| +0.75 | @1.56 | %64.2 | %0.0 | @2.80 | %35.8 |
| +1.00 | @1.39 | %72.2 | %19.9 | @3.59 | %27.8 |
| +1.25 | @1.33 | %75.2 | %0.0 | @4.04 | %24.8 |
| +1.50 | @1.29 | %77.7 | %0.0 | @4.48 | %22.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.21 | %82.7 | %0.0 | @5.77 | %17.3 |
| +2.00 | @1.24 | %80.3 | %21.2 | @5.09 | %19.7 |
| +2.25 | @1.41 | %70.8 | %0.0 | @3.42 | %29.2 |
| +2.50 | @1.58 | %63.3 | %0.0 | @2.72 | %36.7 |
| +2.75 | @1.71 | %58.6 | %0.0 | @2.42 | %41.4 |
| +3.00 Ana Hat | @1.90 | %52.7 | %22.4 | @2.11 | %47.3 |
| +3.25 | @2.17 | %46.0 | %0.0 | @1.85 | %54.0 |
| +3.50 | @2.45 | %40.8 | %0.0 | @1.69 | %59.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.6% | 5.9% | 5.8% | 3.4% | 1.5% | 0.5% |
| 1 Gol | 5.0% | 11.0% | 8.9% | 5.2% | 2.3% | 0.8% |
| 2 Gol | 4.4% | 7.8% | 6.8% | 4.0% | 1.8% | 0.6% |
| 3 Gol | 2.3% | 4.0% | 3.5% | 2.0% | 0.9% | 0.3% |
| 4 Gol | 0.9% | 1.5% | 1.3% | 0.8% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.5% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Macarthur — Son 5 Maç
G
vs Western Sydney Wanderers (D)
0 - 1
B
vs Western Sydney Wanderers (E)
1 - 1
M
vs Western Sydney Wanderers (E)
1 - 3
M
vs Western Sydney Wanderers (D)
2 - 1
G
vs Western Sydney Wanderers (D)
2 - 3
Western Sydney Wanderers — Son 5 Maç
M
vs Central Coast Mariners (D)
3 - 2
M
vs Macarthur (E)
0 - 1
G
vs Central Coast Mariners (E)
3 - 2
B
vs Macarthur (D)
1 - 1
G
vs Macarthur (D)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 01.01.2026 | A-League | Western Sydney Wanderers | 0 - 1 | Macarthur |
| 01.11.2025 | A-League | Macarthur | 1 - 1 | Western Sydney Wanderers |
| 03.05.2025 | A-League | Macarthur | 1 - 3 | Western Sydney Wanderers |
| 16.02.2025 | A-League | Western Sydney Wanderers | 2 - 1 | Macarthur |
| 01.01.2025 | A-League | Western Sydney Wanderers | 2 - 3 | Macarthur |
| 01.04.2024 | A-League | Macarthur | 1 - 3 | Western Sydney Wanderers |
| 04.02.2024 | A-League | Macarthur | 4 - 3 | Western Sydney Wanderers |
| 01.01.2024 | A-League | Western Sydney Wanderers | 3 - 1 | Macarthur |