Maç Listesine Dön
Austria A-League • 25.04.2026 — 12:35

Western Sydney Wanderers

Elo: 1512
λ (Beklenen Gol): 1.27
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Melbourne Victory

Elo: 1557
λ (Beklenen Gol): 1.88
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.27, Dep: 1.88 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Melbourne Victory %50.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %61.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %58.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Western Sydney Wanderers xG 1.60
Dengeli
Melbourne Victory xG 2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %25.1
X (Beraberlik) %24.0
2 (Deplasman) %50.9

Çifte Şans 1X: %49.1
Çifte Şans X2: %74.9
Çifte Şans 12: %76.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.9 0.5 Alt: %5.1
1.5 Üst: %83.1 1.5 Alt: %16.9
2.5 Üst: %61.1 2.5 Alt: %38.9
3.5 Üst: %38.8 3.5 Alt: %61.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %61.8
KG Yok %38.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.0
1-2
%9.6
0-2
%7.6
0-1
%7.3
2-1
%6.5
2-2
%6.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.3 İY X: %39.2 İY 2: %38.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.9 İY 0.5 Alt: %25.1
İY 1.5 Üst: %42.3 İY 1.5 Alt: %57.7
İY 2.5 Üst: %17.0 İY 2.5 Alt: %83.0
İY 3.5 Üst: %5.4 İY 3.5 Alt: %94.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.64
+
Dep 5.77
=
Toplam 10.41
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %71.2 8.5 Alt: %28.8
9.5 Üst: %59.3 9.5 Alt: %40.7
10.5 Üst: %46.9 10.5 Alt: %53.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.79 Korner (Ev: 2.14, Dep: 2.65)
İY 4.5 Üst: %52.2 İY 4.5 Alt: %47.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %30.6 | Eşit: %11.8 | Dep: %57.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26.5
Ev: 11.8 • Dep: 14.7
İsabetli Şut 9.2
Ev: 4.2 • Dep: 5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %83.4 21.5 Alt: %16.6
23.5 Şut Üst: %71.3 23.5 Alt: %28.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %70.3 7.5 Alt: %29.7
8.5 İsabetli Üst: %57.5 8.5 Alt: %42.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Western Sydney Wanderers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Melbourne Victory
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Western Sydney Wanderers (+0.50)
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Melbourne Victory (-0.50)
@1.98
%50.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %22.7
+3.00 Gol Alt
@1.96
%51.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @9.36 %10.7 %0.0 @1.12 %89.3
-1.25 @8.68 %11.5 %0.0 @1.13 %88.5
-1.00 @8.00 %12.5 %14.5 @1.14 %87.5
-0.75 @5.17 %19.4 %0.0 @1.24 %80.7
-0.50 @3.97 %25.2 %0.0 @1.34 %74.8
-0.25 @3.48 %28.7 %0.0 @1.40 %71.3
0.0 @3.00 %33.3 %24.4 @1.50 %66.7
+0.25 @2.35 %42.6 %0.0 @1.74 %57.4
+0.50 Ana Hat @2.02 %49.6 %0.0 @1.98 %50.4
+0.75 @1.80 %55.7 %0.0 @2.26 %44.3
+1.00 @1.58 %63.5 %21.9 @2.74 %36.5
+1.25 @1.47 %68.0 %0.0 @3.12 %32.0
+1.50 @1.40 %71.5 %0.0 @3.51 %28.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.24 %80.7 %0.0 @5.17 %19.3
+2.00 @1.28 %77.9 %22.3 @4.52 %22.1
+2.25 @1.47 %68.1 %0.0 @3.14 %31.9
+2.50 @1.65 %60.5 %0.0 @2.53 %39.5
+2.75 @1.80 %55.5 %0.0 @2.25 %44.5
+3.00 Ana Hat @2.04 %49.0 %22.7 @1.96 %51.0
+3.25 @2.34 %42.7 %0.0 @1.75 %57.3
+3.50 @2.64 %37.9 %0.0 @1.61 %62.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.1% 7.4% 7.7% 4.8% 2.3% 0.9%
1 Gol 4.7% 11.1% 9.8% 6.1% 2.9% 1.1%
2 Gol 3.5% 6.6% 6.2% 3.9% 1.8% 0.7%
3 Gol 1.5% 2.8% 2.6% 1.7% 0.8% 0.3%
4 Gol 0.5% 0.9% 0.8% 0.5% 0.2% 0.1%
5 Gol 0.1% 0.2% 0.2% 0.1% 0.1% 0.0%
Western Sydney Wanderers — Son 5 Maç
M vs Wellington Phoenix (D)
2 - 1
M vs Sydney (E)
0 - 2
G vs Macarthur (D)
0 - 4
M vs Central Coast Mariners (D)
3 - 2
M vs Macarthur (E)
0 - 1
Melbourne Victory — Son 5 Maç
B vs Newcastle Jets (E)
2 - 2
M vs Wellington Phoenix (E)
0 - 1
G vs Macarthur (E)
4 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.