Austria
A-League •
12.04.2026 — 12:00
Perth Glory
Elo: 1515λ (Beklenen Gol): 1.61
3 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Macarthur
Elo: 1472λ (Beklenen Gol): 1.75
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Perth Glory - Macarthur mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.60, Dep: 1.75 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Macarthur %40.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %65.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %66.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %54.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Perth Glory xG
1.95
Dengeli
Macarthur xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%34.9
X (Beraberlik)
%24.3
2 (Deplasman)
%40.8
Çifte Şans 1X: %59.2
Çifte Şans X2: %65.1
Çifte Şans 12: %75.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.7
0.5 Alt: %4.3
1.5 Üst: %85.5
1.5 Alt: %14.5
2.5 Üst: %65.1
2.5 Alt: %34.9
3.5 Üst: %43.1
3.5 Alt: %56.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%66.7
KG Yok
%33.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.6
1-2
%8.6
2-1
%7.9
2-2
%6.9
0-1
%5.4
0-2
%5.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.9
İY X: %38.6
İY 2: %32.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.9
İY 0.5 Alt: %23.1
İY 1.5 Üst: %45.3
İY 1.5 Alt: %54.7
İY 2.5 Üst: %19.1
İY 2.5 Alt: %80.9
İY 3.5 Üst: %6.5
İY 3.5 Alt: %93.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.31
+
Dep
5.47
=
Toplam
10.78
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %74.8
8.5 Alt: %25.2
9.5 Üst: %63.6
9.5 Alt: %36.4
10.5 Üst: %51.4
10.5 Alt: %48.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.96 Korner (Ev: 2.44, Dep: 2.52)
İY 4.5 Üst: %55.3
İY 4.5 Alt: %44.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %41.9 |
Eşit: %12.3 |
Dep: %45.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.7
Ev: 13.8 • Dep: 13.8
İsabetli Şut
9.7
Ev: 4.9 • Dep: 4.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %88.3
21.5 Alt: %11.7
23.5 Şut Üst: %78.3
23.5 Alt: %21.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %74.8
7.5 Alt: %25.2
8.5 İsabetli Üst: %62.8
8.5 Alt: %37.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPerth Glory
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Macarthur
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Perth Glory (0.0)
@2.16
%46.2 İhtimal
İade (Push): %24.6
Macarthur (+0.00)
@1.86
%53.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.10
%47.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.91
%52.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.83 | %17.2 | %0.0 | @1.21 | %82.9 |
| -1.25 | @5.32 | %18.8 | %0.0 | @1.23 | %81.2 |
| -1.00 | @4.80 | %20.8 | %17.7 | @1.26 | %79.2 |
| -0.75 | @3.51 | %28.5 | %0.0 | @1.40 | %71.5 |
| -0.50 | @2.87 | %34.9 | %0.0 | @1.53 | %65.2 |
| -0.25 | @2.52 | %39.7 | %0.0 | @1.66 | %60.3 |
| 0.0 Ana Hat | @2.16 | %46.2 | %24.6 | @1.86 | %53.8 |
| +0.25 | @1.86 | %53.8 | %0.0 | @2.16 | %46.2 |
| +0.50 | @1.68 | %59.5 | %0.0 | @2.47 | %40.5 |
| +0.75 | @1.52 | %65.8 | %0.0 | @2.93 | %34.2 |
| +1.00 | @1.36 | %73.7 | %19.3 | @3.80 | %26.3 |
| +1.25 | @1.31 | %76.5 | %0.0 | @4.26 | %23.5 |
| +1.50 | @1.27 | %78.8 | %0.0 | @4.71 | %21.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.20 | %83.6 | %0.0 | @6.08 | %16.4 |
| +2.00 | @1.23 | %81.4 | %20.7 | @5.38 | %18.6 |
| +2.25 | @1.39 | %72.0 | %0.0 | @3.57 | %28.0 |
| +2.50 | @1.55 | %64.5 | %0.0 | @2.82 | %35.5 |
| +2.75 | @1.66 | %60.1 | %0.0 | @2.51 | %39.9 |
| +3.00 | @1.84 | %54.4 | %22.3 | @2.19 | %45.7 |
| +3.25 Ana Hat | @2.10 | %47.5 | %0.0 | @1.91 | %52.5 |
| +3.50 | @2.37 | %42.2 | %0.0 | @1.73 | %57.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.3% | 5.5% | 5.4% | 3.2% | 1.4% | 0.5% |
| 1 Gol | 5.0% | 10.7% | 8.7% | 5.1% | 2.2% | 0.8% |
| 2 Gol | 4.6% | 8.0% | 7.0% | 4.1% | 1.8% | 0.6% |
| 3 Gol | 2.5% | 4.3% | 3.7% | 2.2% | 0.9% | 0.3% |
| 4 Gol | 1.0% | 1.7% | 1.5% | 0.9% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.6% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Perth Glory — Son 5 Maç
B
vs Central Coast Mariners (D)
2 - 2
M
vs Wellington Phoenix (D)
2 - 0
B
vs Brisbane Roar (D)
1 - 1
M
vs Brisbane Roar (E)
1 - 2
M
vs Brisbane Roar (E)
1 - 3
Macarthur — Son 5 Maç
G
vs Newcastle Jets (E)
3 - 2
G
vs Auckland (D)
1 - 2
M
vs Melbourne Victory (D)
4 - 1
M
vs Western Sydney Wanderers (E)
0 - 4
G
vs Western Sydney Wanderers (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.