Austria
A-League Women •
13.03.2026 — 11:00
Adelaide United W
Elo: 1455λ (Beklenen Gol): 1.27
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Perth Glory FC W
Elo: 1494λ (Beklenen Gol): 0.94
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Adelaide United W - Perth Glory FC W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.27, Dep: 0.94 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Adelaide United W %43.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %38.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %84.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Adelaide United W xG
1.60
Dengeli
Perth Glory FC W xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%43.1
X (Beraberlik)
%30.5
2 (Deplasman)
%26.4
Çifte Şans 1X: %73.6
Çifte Şans X2: %56.9
Çifte Şans 12: %69.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.0
0.5 Alt: %12.0
1.5 Üst: %65.7
1.5 Alt: %34.3
2.5 Üst: %38.0
2.5 Alt: %62.0
3.5 Üst: %18.2
3.5 Alt: %81.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%44.8
KG Yok
%55.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.1
1-0
%13.0
0-0
%12.0
0-1
%9.3
2-0
%8.9
2-1
%8.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.1
İY X: %47.9
İY 2: %21.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %62.3
İY 0.5 Alt: %37.7
İY 1.5 Üst: %26.9
İY 1.5 Alt: %73.2
İY 2.5 Üst: %7.9
İY 2.5 Alt: %92.1
İY 3.5 Üst: %1.8
İY 3.5 Alt: %98.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.64
+
Dep
3.73
=
Toplam
8.37
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %46.0
8.5 Alt: %54.0
9.5 Üst: %33.1
9.5 Alt: %66.9
10.5 Üst: %22.3
10.5 Alt: %77.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.85 Korner (Ev: 2.13, Dep: 1.72)
İY 4.5 Üst: %34.2
İY 4.5 Alt: %65.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %55.4 |
Eşit: %13.4 |
Dep: %31.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.7
Ev: 11.8 • Dep: 8.9
İsabetli Şut
7.2
Ev: 4.2 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %41.6
21.5 Alt: %58.4
23.5 Şut Üst: %26.1
23.5 Alt: %73.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %43.8
7.5 Alt: %56.2
8.5 İsabetli Üst: %30.3
8.5 Alt: %69.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAdelaide United W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Perth Glory FC W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Adelaide United W (-0.25)
@1.97
%50.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Perth Glory FC W (+0.25)
@2.03
%49.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %27.8
+2.00 Gol Alt
@2.10
%47.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.04 | %19.8 | %0.0 | @1.25 | %80.2 |
| -1.25 | @4.46 | %22.4 | %0.0 | @1.29 | %77.6 |
| -1.00 | @3.87 | %25.8 | %23.2 | @1.35 | %74.2 |
| -0.75 | @2.81 | %35.6 | %0.0 | @1.55 | %64.4 |
| -0.50 | @2.32 | %43.0 | %0.0 | @1.76 | %57.0 |
| -0.25 Ana Hat | @1.97 | %50.8 | %0.0 | @2.03 | %49.2 |
| 0.0 | @1.61 | %62.0 | %30.6 | @2.63 | %38.0 |
| +0.25 | @1.45 | %68.8 | %0.0 | @3.21 | %31.2 |
| +0.50 | @1.36 | %73.6 | %0.0 | @3.79 | %26.4 |
| +0.75 | @1.24 | %80.4 | %0.0 | @5.09 | %19.6 |
| +1.00 | @1.13 | %88.5 | %16.8 | @8.68 | %11.5 |
| +1.25 | @1.12 | %89.5 | %0.0 | @9.56 | %10.5 |
| +1.50 | @1.11 | %90.4 | %0.0 | @10.44 | %9.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.66 | %60.1 | %0.0 | @2.51 | %39.9 |
| +2.00 Ana Hat | @1.91 | %52.4 | %27.8 | @2.10 | %47.6 |
| +2.25 | @2.28 | %43.9 | %0.0 | @1.78 | %56.1 |
| +2.50 | @2.64 | %37.8 | %0.0 | @1.61 | %62.2 |
| +2.75 | @3.23 | %31.0 | %0.0 | @1.45 | %69.0 |
| +3.00 | @4.45 | %22.5 | %19.8 | @1.29 | %77.5 |
| +3.25 | @4.99 | %20.0 | %0.0 | @1.25 | %80.0 |
| +3.50 | @5.54 | %18.0 | %0.0 | @1.22 | %82.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 12.0% | 9.3% | 4.8% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 13.0% | 14.1% | 6.1% | 1.9% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.9% | 8.3% | 3.9% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.8% | 3.5% | 1.7% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.2% | 1.1% | 0.5% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Adelaide United W — Son 5 Maç
G
vs Brisbane Roar FC W (D)
0 - 2
G
vs Western Sydney Wanderers W (D)
0 - 1
G
vs Central Coast Mariners W (E)
1 - 0
M
vs Central Coast Mariners W (D)
3 - 0
G
vs Central Coast Mariners W (E)
1 - 0
Perth Glory FC W — Son 5 Maç
G
vs Newcastle Jets FC W (D)
2 - 3
G
vs Canberra United W (E)
1 - 0
B
vs Central Coast Mariners W (D)
1 - 1
B
vs Central Coast Mariners W (D)
3 - 3
M
vs Central Coast Mariners W (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.