Maç Listesine Dön
Austria A-League Women • 30.01.2026 — 12:00

Brisbane Roar FC W

Elo: 1470
λ (Beklenen Gol): 1.16
2 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1

Central Coast Mariners W

Elo: 1544
λ (Beklenen Gol): 0.95
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Brisbane Roar FC W - Central Coast Mariners W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.16, Dep: 0.95 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Brisbane Roar FC W %39.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %35.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %86.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Brisbane Roar FC W xG 1.55
Dengeli
Central Coast Mariners W xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %39.4
X (Beraberlik) %31.7
2 (Deplasman) %28.9

Çifte Şans 1X: %71.2
Çifte Şans X2: %60.6
Çifte Şans 12: %68.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.8 0.5 Alt: %13.2
1.5 Üst: %63.2 1.5 Alt: %36.8
2.5 Üst: %35.2 2.5 Alt: %64.8
3.5 Üst: %16.2 3.5 Alt: %83.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %43.0
KG Yok %57.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.4
0-0
%13.2
1-0
%13.1
0-1
%10.6
2-0
%8.1
2-1
%7.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.6 İY X: %49.2 İY 2: %22.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %60.6 İY 0.5 Alt: %39.4
İY 1.5 Üst: %25.1 İY 1.5 Alt: %74.9
İY 2.5 Üst: %7.1 İY 2.5 Alt: %92.9
İY 3.5 Üst: %1.6 İY 3.5 Alt: %98.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.41
+
Dep 3.76
=
Toplam 8.17
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %43.1 8.5 Alt: %56.9
9.5 Üst: %30.4 9.5 Alt: %69.6
10.5 Üst: %20.1 10.5 Alt: %79.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.76 Korner (Ev: 2.03, Dep: 1.73)
İY 4.5 Üst: %32.4 İY 4.5 Alt: %67.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %51.9 | Eşit: %13.9 | Dep: %34.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 20.1
Ev: 11.1 • Dep: 9
İsabetli Şut 7
Ev: 3.9 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %36.1 21.5 Alt: %63.9
23.5 Şut Üst: %21.7 23.5 Alt: %78.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %40.4 7.5 Alt: %59.6
8.5 İsabetli Üst: %27.3 8.5 Alt: %72.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Brisbane Roar FC W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Central Coast Mariners W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Brisbane Roar FC W (-0.25)
@2.14
%46.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Central Coast Mariners W (+0.25)
@1.88
%53.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %28.1
+2.00 Gol Alt
@1.95
%51.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.88 %17.0 %0.0 @1.20 %83.0
-1.25 @5.23 %19.1 %0.0 @1.24 %80.9
-1.00 @4.57 %21.9 %22.4 @1.28 %78.1
-0.75 @3.15 %31.8 %0.0 @1.47 %68.3
-0.50 @2.54 %39.4 %0.0 @1.65 %60.6
-0.25 Ana Hat @2.14 %46.8 %0.0 @1.88 %53.2
0.0 @1.73 %57.7 %31.8 @2.36 %42.3
+0.25 @1.52 %65.7 %0.0 @2.92 %34.3
+0.50 @1.41 %71.1 %0.0 @3.47 %28.9
+0.75 @1.28 %78.3 %0.0 @4.60 %21.7
+1.00 @1.15 %87.0 %18.2 @7.68 %13.0
+1.25 @1.13 %88.3 %0.0 @8.53 %11.7
+1.50 @1.12 %89.4 %0.0 @9.39 %10.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.75 %57.1 %0.0 @2.33 %42.9
+2.00 Ana Hat @2.05 %48.7 %28.1 @1.95 %51.3
+2.25 @2.45 %40.8 %0.0 @1.69 %59.2
+2.50 @2.85 %35.1 %0.0 @1.54 %64.9
+2.75 @3.54 %28.3 %0.0 @1.39 %71.7
+3.00 @5.04 %19.9 %19.0 @1.25 %80.1
+3.25 @5.63 %17.8 %0.0 @1.22 %82.2
+3.50 @6.22 %16.1 %0.0 @1.19 %83.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 13.2% 10.6% 5.5% 1.7% 0.4% 0.1%
1 Gol 13.1% 14.4% 6.4% 2.0% 0.5% 0.1%
2 Gol 8.2% 7.7% 3.7% 1.2% 0.3% 0.1%
3 Gol 3.1% 3.0% 1.4% 0.4% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.9% 0.9% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Brisbane Roar FC W — Son 5 Maç
M vs Sydney FC W (D)
3 - 2
G vs Sydney FC W (E)
1 - 0
B vs Sydney FC W (D)
1 - 1
G vs Sydney FC W (E)
1 - 0
M vs Sydney FC W (E)
1 - 4
Central Coast Mariners W — Son 5 Maç
B vs Perth Glory FC W (E)
1 - 1
M vs Adelaide United W (D)
1 - 0
G vs Adelaide United W (E)
3 - 0
B vs Perth Glory FC W (E)
3 - 3
M vs Adelaide United W (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.