South-Africa
WK-League •
20.06.2026 — 13:00
Incheon Red Angels W
Elo: 1516λ (Beklenen Gol): 1.35
3 - 2
Tamamlandı
İY: 3 - 0
Changnyeong W
Elo: 1388λ (Beklenen Gol): 0.67
Model Güven Derecesi:
%79
Incheon Red Angels W - Changnyeong W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.35, Dep: 0.67 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Incheon Red Angels W %52.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %32.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %37.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Incheon Red Angels W xG
1.60
Dengeli
Changnyeong W xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%52.3
X (Beraberlik)
%30.0
2 (Deplasman)
%17.6
Çifte Şans 1X: %82.4
Çifte Şans X2: %47.7
Çifte Şans 12: %70.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.8
0.5 Alt: %14.2
1.5 Üst: %60.9
1.5 Alt: %39.1
2.5 Üst: %32.9
2.5 Alt: %67.1
3.5 Üst: %14.7
3.5 Alt: %85.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%37.1
KG Yok
%62.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%17.0
0-0
%14.1
1-1
%12.9
2-0
%12.1
2-1
%8.1
0-1
%8.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %36.0
İY X: %49.1
İY 2: %14.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %59.2
İY 0.5 Alt: %40.8
İY 1.5 Üst: %23.7
İY 1.5 Alt: %76.4
İY 2.5 Üst: %6.4
İY 2.5 Alt: %93.6
İY 3.5 Üst: %1.4
İY 3.5 Alt: %98.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.8
+
Dep
3.16
=
Toplam
7.96
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %40.2
8.5 Alt: %59.8
9.5 Üst: %27.9
9.5 Alt: %72.1
10.5 Üst: %18.1
10.5 Alt: %81.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.66 Korner (Ev: 2.21, Dep: 1.45)
İY 4.5 Üst: %30.6
İY 4.5 Alt: %69.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %65.6 |
Eşit: %12.3 |
Dep: %22.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.6
Ev: 12.3 • Dep: 7.3
İsabetli Şut
6.9
Ev: 4.4 • Dep: 2.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %31.9
21.5 Alt: %68.1
23.5 Şut Üst: %18.4
23.5 Alt: %81.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %38.0
7.5 Alt: %62.0
8.5 İsabetli Üst: %25.3
8.5 Alt: %74.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiIncheon Red Angels W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Changnyeong W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Incheon Red Angels W (-0.50)
@1.92
%52.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Changnyeong W (+0.50)
@2.09
%47.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.84
%54.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.19
%45.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.89 | %25.7 | %0.0 | @1.35 | %74.3 |
| -1.25 | @3.37 | %29.7 | %0.0 | @1.42 | %70.4 |
| -1.00 | @2.86 | %35.0 | %26.5 | @1.54 | %65.0 |
| -0.75 | @2.23 | %44.9 | %0.0 | @1.82 | %55.1 |
| -0.50 Ana Hat | @1.92 | %52.2 | %0.0 | @2.09 | %47.8 |
| -0.25 | @1.63 | %61.5 | %0.0 | @2.60 | %38.5 |
| 0.0 | @1.34 | %74.7 | %30.1 | @3.95 | %25.3 |
| +0.25 | @1.26 | %79.2 | %0.0 | @4.81 | %20.8 |
| +0.50 | @1.21 | %82.3 | %0.0 | @5.66 | %17.7 |
| +0.75 | @1.14 | %87.9 | %0.0 | @8.27 | %12.1 |
| +1.00 | @1.06 | %94.3 | %12.7 | @17.54 | %5.7 |
| +1.25 | @1.06 | %94.7 | %0.0 | @18.82 | %5.3 |
| +1.50 | @1.05 | %95.0 | %0.0 | @20.09 | %5.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.84 | %54.4 | %0.0 | @2.19 | %45.6 |
| +2.00 | @2.20 | %45.5 | %28.0 | @1.84 | %54.5 |
| +2.25 | @2.62 | %38.1 | %0.0 | @1.62 | %61.9 |
| +2.50 | @3.05 | %32.8 | %0.0 | @1.49 | %67.2 |
| +2.75 | @3.85 | %26.0 | %0.0 | @1.35 | %74.0 |
| +3.00 | @5.65 | %17.7 | %18.3 | @1.22 | %82.3 |
| +3.25 | @6.28 | %15.9 | %0.0 | @1.19 | %84.1 |
| +3.50 | @6.91 | %14.5 | %0.0 | @1.17 | %85.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 14.2% | 8.0% | 3.0% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 17.0% | 12.9% | 4.0% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 12.1% | 8.1% | 2.7% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 5.5% | 3.7% | 1.2% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.8% | 1.2% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Incheon Red Angels W — Son 5 Maç
B
vs Gumi Sportstoto W (D)
0 - 0
M
vs Boeun Sangmu W (E)
0 - 1
G
vs Changnyeong W (D)
1 - 3
M
vs Gumi Sportstoto W (E)
0 - 1
B
vs Hwacheon KSPO W (D)
2 - 2
Changnyeong W — Son 5 Maç
M
vs Incheon Red Angels W (E)
1 - 3
M
vs Incheon Red Angels W (D)
1 - 0
M
vs Incheon Red Angels W (D)
3 - 0
M
vs Incheon Red Angels W (E)
1 - 2
M
vs Incheon Red Angels W (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 05.05.2026 | WK-League | Changnyeong W | 1 - 3 | Incheon Red Angels W |
| 22.09.2025 | WK-League | Incheon Red Angels W | 1 - 0 | Changnyeong W |
| 28.08.2025 | WK-League | Incheon Red Angels W | 3 - 0 | Changnyeong W |
| 26.06.2025 | WK-League | Changnyeong W | 1 - 2 | Incheon Red Angels W |
| 14.04.2025 | WK-League | Changnyeong W | 0 - 1 | Incheon Red Angels W |
| 24.08.2024 | WK-League | Incheon Red Angels W | 0 - 0 | Changnyeong W |
| 20.06.2024 | WK-League | Changnyeong W | 0 - 2 | Incheon Red Angels W |