Austria
New South Wales NPL •
03.05.2026 — 08:00
Wollongong Wolves
Elo: 1416λ (Beklenen Gol): 1.20
2 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Rockdale City Suns
Elo: 1580λ (Beklenen Gol): 2.24
Model Güven Derecesi:
%90
Wollongong Wolves - Rockdale City Suns mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.20, Dep: 2.24 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Rockdale City Suns %60.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %66.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %63.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 2 (Deplasman Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%54.2
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Wollongong Wolves xG
1.55
Dengeli
Rockdale City Suns xG
2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%18.8
X (Beraberlik)
%21.0
2 (Deplasman)
%60.2
Çifte Şans 1X: %39.8
Çifte Şans X2: %81.2
Çifte Şans 12: %79.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.0
0.5 Alt: %4.0
1.5 Üst: %86.3
1.5 Alt: %13.7
2.5 Üst: %66.7
2.5 Alt: %33.3
3.5 Üst: %44.9
3.5 Alt: %55.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%63.0
KG Yok
%37.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%9.7
1-1
%9.3
0-2
%8.1
1-3
%7.2
0-1
%6.6
0-3
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %18.5
İY X: %36.4
İY 2: %45.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.7
İY 0.5 Alt: %22.3
İY 1.5 Üst: %46.4
İY 1.5 Alt: %53.6
İY 2.5 Üst: %20.0
İY 2.5 Alt: %80.1
İY 3.5 Üst: %6.8
İY 3.5 Alt: %93.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.49
+
Dep
6.53
=
Toplam
11.02
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %77.0
8.5 Alt: %23.0
9.5 Üst: %66.2
9.5 Alt: %33.8
10.5 Üst: %54.3
10.5 Alt: %45.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.07 Korner (Ev: 2.07, Dep: 3)
İY 4.5 Üst: %57.2
İY 4.5 Alt: %42.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %22.1 |
Eşit: %10.2 |
Dep: %67.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.2
Ev: 11.4 • Dep: 16.9
İsabetli Şut
9.8
Ev: 4 • Dep: 5.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %90.1
21.5 Alt: %9.9
23.5 Şut Üst: %81.1
23.5 Alt: %18.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %76.3
7.5 Alt: %23.7
8.5 İsabetli Üst: %64.6
8.5 Alt: %35.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiWollongong Wolves
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Rockdale City Suns
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Wollongong Wolves (+1.00)
@1.91
%52.5 İhtimal
İade (Push): %22.3
Rockdale City Suns (-1.00)
@2.10
%47.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.95
%51.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @13.15 | %7.6 | %0.0 | @1.08 | %92.4 |
| -1.25 | @12.38 | %8.1 | %0.0 | @1.09 | %91.9 |
| -1.00 | @11.62 | %8.6 | %11.6 | @1.09 | %91.4 |
| -0.75 | @7.02 | %14.2 | %0.0 | @1.17 | %85.8 |
| -0.50 | @5.20 | %19.2 | %0.0 | @1.24 | %80.8 |
| -0.25 | @4.64 | %21.5 | %0.0 | @1.27 | %78.5 |
| 0.0 | @4.08 | %24.5 | %21.6 | @1.32 | %75.5 |
| +0.25 | @2.97 | %33.6 | %0.0 | @1.51 | %66.4 |
| +0.50 | @2.45 | %40.8 | %0.0 | @1.69 | %59.2 |
| +0.75 | @2.18 | %45.9 | %0.0 | @1.85 | %54.1 |
| +1.00 Ana Hat | @1.91 | %52.5 | %22.3 | @2.10 | %47.5 |
| +1.25 | @1.71 | %58.4 | %0.0 | @2.41 | %41.6 |
| +1.50 | @1.59 | %63.1 | %0.0 | @2.71 | %36.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.19 | %84.4 | %0.0 | @6.40 | %15.6 |
| +2.00 | @1.21 | %82.4 | %20.2 | @5.68 | %17.6 |
| +2.25 | @1.37 | %73.1 | %0.0 | @3.72 | %26.9 |
| +2.50 | @1.52 | %65.7 | %0.0 | @2.92 | %34.3 |
| +2.75 | @1.63 | %61.4 | %0.0 | @2.59 | %38.6 |
| +3.00 | @1.79 | %55.8 | %22.4 | @2.26 | %44.2 |
| +3.25 Ana Hat | @2.05 | %48.8 | %0.0 | @1.95 | %51.2 |
| +3.50 | @2.31 | %43.3 | %0.0 | @1.76 | %56.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.0% | 6.8% | 8.3% | 6.2% | 3.5% | 1.5% |
| 1 Gol | 3.3% | 9.6% | 9.9% | 7.4% | 4.1% | 1.9% |
| 2 Gol | 2.4% | 5.3% | 6.0% | 4.4% | 2.5% | 1.1% |
| 3 Gol | 1.0% | 2.1% | 2.4% | 1.8% | 1.0% | 0.4% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.6% | 0.7% | 0.5% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% |
Wollongong Wolves — Son 5 Maç
M
vs Rockdale City Suns (E)
1 - 3
B
vs Rockdale City Suns (D)
1 - 1
M
vs Rockdale City Suns (E)
1 - 2
M
vs Rockdale City Suns (D)
3 - 1
G
vs Rockdale City Suns (D)
0 - 4
Rockdale City Suns — Son 5 Maç
G
vs St George City FA (E)
1 - 0
G
vs Wollongong Wolves (D)
1 - 3
G
vs St George City FA (D)
1 - 4
B
vs Wollongong Wolves (E)
1 - 1
B
vs St George City FA (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 21.06.2025 | New South Wales NPL | Wollongong Wolves | 1 - 3 | Rockdale City Suns |
| 08.03.2025 | New South Wales NPL | Rockdale City Suns | 1 - 1 | Wollongong Wolves |
| 04.08.2024 | New South Wales NPL | Wollongong Wolves | 1 - 2 | Rockdale City Suns |
| 28.04.2024 | New South Wales NPL | Rockdale City Suns | 3 - 1 | Wollongong Wolves |
| 25.06.2023 | New South Wales NPL | Rockdale City Suns | 0 - 4 | Wollongong Wolves |
| 10.03.2023 | New South Wales NPL | Wollongong Wolves | 1 - 3 | Rockdale City Suns |
| 01.07.2022 | New South Wales NPL | Wollongong Wolves | 1 - 2 | Rockdale City Suns |
| 17.04.2022 | New South Wales NPL | Rockdale City Suns | 2 - 1 | Wollongong Wolves |