Maç Listesine Dön
South-Africa K4 League • 23.05.2026 — 08:00

Sejong SA

Elo: 1465
λ (Beklenen Gol): 1.55
3 - 2
Tamamlandı

Geumsan Insam

Elo: 1491
λ (Beklenen Gol): 0.87
Model Güven Derecesi:
%48
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sejong SA - Geumsan Insam mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.55, Dep: 0.87 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sejong SA %52.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %95.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sejong SA xG 1.91
Dengeli
Geumsan Insam xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %52.3
X (Beraberlik) %27.4
2 (Deplasman) %20.3

Çifte Şans 1X: %79.7
Çifte Şans X2: %47.7
Çifte Şans 12: %72.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.2 0.5 Alt: %9.9
1.5 Üst: %70.5 1.5 Alt: %29.5
2.5 Üst: %43.6 2.5 Alt: %56.5
3.5 Üst: %22.5 3.5 Alt: %77.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %46.7
KG Yok %53.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.9
1-0
%12.9
2-0
%10.7
0-0
%9.8
2-1
%9.3
0-1
%6.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %37.4 İY X: %44.9 İY 2: %17.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.6 İY 0.5 Alt: %34.4
İY 1.5 Üst: %30.3 İY 1.5 Alt: %69.7
İY 2.5 Üst: %9.7 İY 2.5 Alt: %90.3
İY 3.5 Üst: %2.4 İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.2
+
Dep 3.59
=
Toplam 8.79
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.7 8.5 Alt: %48.4
9.5 Üst: %38.5 9.5 Alt: %61.5
10.5 Üst: %27.0 10.5 Alt: %73.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.04 Korner (Ev: 2.39, Dep: 1.65)
İY 4.5 Üst: %38.0 İY 4.5 Alt: %62.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %64.4 | Eşit: %11.9 | Dep: %23.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22
Ev: 13.5 • Dep: 8.5
İsabetli Şut 7.7
Ev: 4.8 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %52.7 21.5 Alt: %47.3
23.5 Şut Üst: %36.1 23.5 Alt: %63.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %50.5 7.5 Alt: %49.5
8.5 İsabetli Üst: %36.7 8.5 Alt: %63.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Sejong SA
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Geumsan Insam
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Sejong SA (-0.50)
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Geumsan Insam (+0.50)
@2.09
%47.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.00
%50.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.64 %27.4 %0.0 @1.38 %72.6
-1.25 @3.20 %31.3 %0.0 @1.46 %68.7
-1.00 @2.75 %36.4 %24.6 @1.57 %63.6
-0.75 @2.21 %45.3 %0.0 @1.83 %54.7
-0.50 Ana Hat @1.92 %52.1 %0.0 @2.09 %47.9
-0.25 @1.66 %60.4 %0.0 @2.53 %39.6
0.0 @1.39 %71.9 %27.6 @3.56 %28.1
+0.25 @1.31 %76.4 %0.0 @4.23 %23.6
+0.50 @1.26 %79.6 %0.0 @4.91 %20.4
+0.75 @1.17 %85.4 %0.0 @6.84 %14.6
+1.00 @1.09 %92.0 %13.5 @12.56 %8.0
+1.25 @1.08 %92.6 %0.0 @13.54 %7.4
+1.50 @1.07 %93.1 %0.0 @14.52 %6.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.52 %65.7 %0.0 @2.91 %34.3
+2.00 @1.69 %59.3 %27.1 @2.46 %40.7
+2.25 Ana Hat @2.00 %50.0 %0.0 @2.00 %50.0
+2.50 @2.31 %43.2 %0.0 @1.76 %56.8
+2.75 @2.74 %36.5 %0.0 @1.58 %63.5
+3.00 @3.57 %28.0 %21.1 @1.39 %72.0
+3.25 @4.04 %24.7 %0.0 @1.33 %75.3
+3.50 @4.52 %22.1 %0.0 @1.28 %77.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 9.8% 6.9% 3.4% 1.0% 0.2% 0.0%
1 Gol 12.9% 13.0% 5.3% 1.5% 0.3% 0.1%
2 Gol 10.7% 9.3% 4.1% 1.2% 0.3% 0.0%
3 Gol 5.5% 4.8% 2.1% 0.6% 0.1% 0.0%
4 Gol 2.1% 1.9% 0.8% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.7% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Sejong SA — Son 5 Maç
M vs Jinju Citizen (D)
4 - 0
G vs Haman (E)
2 - 0
Geumsan Insam — Son 5 Maç
B vs Jungnang Chorus Mustang (D)
1 - 1
M vs Jincheon (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.