South-Africa
K4 League •
24.05.2026 — 09:00
Pyeongtaek Citizen
Elo: 1433λ (Beklenen Gol): 2.00
0 - 1
Tamamlandı
Pyeongchang United
Elo: 1502λ (Beklenen Gol): 2.10
Model Güven Derecesi:
%52
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç).
Pyeongtaek Citizen - Pyeongchang United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.00, Dep: 2.10 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Pyeongchang United %41.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %77.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %76.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %82
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Pyeongtaek Citizen xG
2.31
Dengeli
Pyeongchang United xG
2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%37.5
X (Beraberlik)
%21.5
2 (Deplasman)
%41.1
Çifte Şans 1X: %58.9
Çifte Şans X2: %62.6
Çifte Şans 12: %78.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.7
0.5 Alt: %2.3
1.5 Üst: %92.1
1.5 Alt: %7.9
2.5 Üst: %77.6
2.5 Alt: %22.4
3.5 Üst: %58.5
3.5 Alt: %41.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%76.4
KG Yok
%23.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%7.5
1-2
%7.3
2-2
%7.3
2-1
%7.0
1-3
%5.1
2-3
%5.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.6
İY X: %34.6
İY 2: %33.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %83.1
İY 0.5 Alt: %16.9
İY 1.5 Üst: %55.8
İY 1.5 Alt: %44.2
İY 2.5 Üst: %27.8
İY 2.5 Alt: %72.3
İY 3.5 Üst: %11.1
İY 3.5 Alt: %88.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.11
+
Dep
6.23
=
Toplam
12.34
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %86.6
8.5 Alt: %13.4
9.5 Üst: %78.6
9.5 Alt: %21.4
10.5 Üst: %68.7
10.5 Alt: %31.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.67 Korner (Ev: 2.81, Dep: 2.87)
İY 4.5 Üst: %66.9
İY 4.5 Alt: %33.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %42.9 |
Eşit: %11.5 |
Dep: %45.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
32.2
Ev: 16.2 • Dep: 16
İsabetli Şut
11.3
Ev: 5.8 • Dep: 5.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.6
21.5 Alt: %2.4
23.5 Şut Üst: %94.4
23.5 Alt: %5.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %87.3
7.5 Alt: %12.7
8.5 İsabetli Üst: %79.0
8.5 Alt: %21.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPyeongtaek Citizen
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Pyeongchang United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Pyeongtaek Citizen (0.0)
@2.09
%47.8 İhtimal
İade (Push): %22.3
Pyeongchang United (+0.00)
@1.92
%52.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.09
%47.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.04 | %19.8 | %0.0 | @1.25 | %80.2 |
| -1.25 | @4.61 | %21.7 | %0.0 | @1.28 | %78.3 |
| -1.00 | @4.17 | %24.0 | %17.3 | @1.32 | %76.0 |
| -0.75 | @3.20 | %31.2 | %0.0 | @1.45 | %68.8 |
| -0.50 | @2.69 | %37.2 | %0.0 | @1.59 | %62.8 |
| -0.25 | @2.39 | %41.8 | %0.0 | @1.72 | %58.2 |
| 0.0 Ana Hat | @2.09 | %47.8 | %22.3 | @1.92 | %52.2 |
| +0.25 | @1.84 | %54.3 | %0.0 | @2.19 | %45.7 |
| +0.50 | @1.68 | %59.4 | %0.0 | @2.46 | %40.6 |
| +0.75 | @1.53 | %65.4 | %0.0 | @2.89 | %34.6 |
| +1.00 | @1.38 | %72.6 | %18.2 | @3.66 | %27.4 |
| +1.25 | @1.33 | %75.4 | %0.0 | @4.06 | %24.6 |
| +1.50 | @1.29 | %77.6 | %0.0 | @4.47 | %22.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.10 | %91.1 | %0.0 | @11.22 | %8.9 |
| +2.00 | @1.11 | %90.3 | %15.0 | @10.31 | %9.7 |
| +2.25 | @1.21 | %83.0 | %0.0 | @5.87 | %17.0 |
| +2.50 | @1.30 | %76.7 | %0.0 | @4.30 | %23.3 |
| +2.75 | @1.35 | %74.2 | %0.0 | @3.87 | %25.8 |
| +3.00 | @1.41 | %71.0 | %19.8 | @3.45 | %29.0 |
| +3.25 | @1.58 | %63.2 | %0.0 | @2.72 | %36.8 |
| +3.50 | @1.76 | %57.0 | %0.0 | @2.32 | %43.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.3% | 3.1% | 3.8% | 2.6% | 1.4% | 0.6% |
| 1 Gol | 2.9% | 7.8% | 7.6% | 5.3% | 2.8% | 1.2% |
| 2 Gol | 3.5% | 7.2% | 7.6% | 5.3% | 2.8% | 1.2% |
| 3 Gol | 2.3% | 4.8% | 5.1% | 3.5% | 1.9% | 0.8% |
| 4 Gol | 1.2% | 2.4% | 2.5% | 1.8% | 0.9% | 0.4% |
| 5 Gol | 0.5% | 1.0% | 1.0% | 0.7% | 0.4% | 0.2% |
Pyeongtaek Citizen — Son 5 Maç
M
vs Jinju Citizen (D)
4 - 1
B
vs Jecheon Citizen (D)
1 - 1
B
vs Pyeongchang United (E)
3 - 3
Pyeongchang United — Son 5 Maç
B
vs Geoje Citizen (D)
2 - 2
B
vs Pyeongtaek Citizen (D)
3 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 09.03.2024 | FA Cup | Pyeongtaek Citizen | 3 - 3 | Pyeongchang United |