South-Africa
K4 League •
27.06.2026 — 13:00
Pyeongtaek Citizen
Elo: 1430λ (Beklenen Gol): 1.66
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Jungnang Chorus Mustang
Elo: 1503λ (Beklenen Gol): 2.33
Model Güven Derecesi:
%52
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Pyeongtaek Citizen - Jungnang Chorus Mustang mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.66, Dep: 2.33 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Jungnang Chorus Mustang %52.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %76.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %73.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %67.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Pyeongtaek Citizen xG
1.95
Dengeli
Jungnang Chorus Mustang xG
2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%27.0
X (Beraberlik)
%20.9
2 (Deplasman)
%52.1
Çifte Şans 1X: %47.9
Çifte Şans X2: %73.0
Çifte Şans 12: %79.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.5
0.5 Alt: %2.5
1.5 Üst: %91.3
1.5 Alt: %8.7
2.5 Üst: %76.0
2.5 Alt: %24.0
3.5 Üst: %56.4
3.5 Alt: %43.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%73.7
KG Yok
%26.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%8.3
1-1
%7.7
2-2
%6.9
1-3
%6.5
2-1
%6.0
2-3
%5.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.8
İY X: %34.6
İY 2: %40.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %82.3
İY 0.5 Alt: %17.7
İY 1.5 Üst: %54.3
İY 1.5 Alt: %45.7
İY 2.5 Üst: %26.4
İY 2.5 Alt: %73.6
İY 3.5 Üst: %10.3
İY 3.5 Alt: %89.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.43
+
Dep
6.72
=
Toplam
12.15
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %85.4
8.5 Alt: %14.6
9.5 Üst: %77.0
9.5 Alt: %23.0
10.5 Üst: %66.8
10.5 Alt: %33.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.59 Korner (Ev: 2.5, Dep: 3.09)
İY 4.5 Üst: %65.6
İY 4.5 Alt: %34.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %30.3 |
Eşit: %10.8 |
Dep: %58.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
31.6
Ev: 14.2 • Dep: 17.4
İsabetli Şut
11
Ev: 5 • Dep: 6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.0
21.5 Alt: %3.1
23.5 Şut Üst: %93.0
23.5 Alt: %7.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %85.7
7.5 Alt: %14.3
8.5 İsabetli Üst: %76.9
8.5 Alt: %23.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPyeongtaek Citizen
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Jungnang Chorus Mustang
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Pyeongtaek Citizen (+0.50)
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Jungnang Chorus Mustang (-0.50)
@1.96
%51.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.98
%50.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.72 | %13.0 | %0.0 | @1.15 | %87.1 |
| -1.25 | @7.16 | %14.0 | %0.0 | @1.16 | %86.0 |
| -1.00 | @6.61 | %15.1 | %14.4 | @1.18 | %84.9 |
| -0.75 | @4.61 | %21.7 | %0.0 | @1.28 | %78.3 |
| -0.50 | @3.66 | %27.3 | %0.0 | @1.38 | %72.7 |
| -0.25 | @3.26 | %30.7 | %0.0 | @1.44 | %69.4 |
| 0.0 | @2.87 | %34.9 | %21.7 | @1.54 | %65.1 |
| +0.25 | @2.34 | %42.8 | %0.0 | @1.75 | %57.2 |
| +0.50 Ana Hat | @2.04 | %49.0 | %0.0 | @1.96 | %51.0 |
| +0.75 | @1.83 | %54.5 | %0.0 | @2.20 | %45.5 |
| +1.00 | @1.63 | %61.5 | %20.3 | @2.60 | %38.5 |
| +1.25 | @1.52 | %65.8 | %0.0 | @2.93 | %34.2 |
| +1.50 | @1.44 | %69.3 | %0.0 | @3.26 | %30.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.11 | %90.2 | %0.0 | @10.17 | %9.8 |
| +2.00 | @1.12 | %89.2 | %15.9 | @9.30 | %10.8 |
| +2.25 | @1.23 | %81.6 | %0.0 | @5.42 | %18.5 |
| +2.50 | @1.33 | %75.1 | %0.0 | @4.01 | %24.9 |
| +2.75 | @1.38 | %72.2 | %0.0 | @3.60 | %27.8 |
| +3.00 | @1.46 | %68.7 | %20.4 | @3.19 | %31.3 |
| +3.25 | @1.64 | %60.9 | %0.0 | @2.56 | %39.1 |
| +3.50 | @1.83 | %54.7 | %0.0 | @2.21 | %45.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.5% | 3.9% | 5.2% | 4.0% | 2.3% | 1.1% |
| 1 Gol | 2.6% | 8.0% | 8.7% | 6.7% | 3.9% | 1.8% |
| 2 Gol | 2.7% | 6.2% | 7.2% | 5.6% | 3.2% | 1.5% |
| 3 Gol | 1.5% | 3.4% | 4.0% | 3.1% | 1.8% | 0.8% |
| 4 Gol | 0.6% | 1.4% | 1.7% | 1.3% | 0.7% | 0.3% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.5% | 0.6% | 0.4% | 0.2% | 0.1% |
Pyeongtaek Citizen — Son 5 Maç
M
vs Jecheon Citizen (E)
2 - 3
M
vs Pyeongchang United (E)
0 - 1
M
vs Jinju Citizen (D)
4 - 1
B
vs Pyeongchang United (E)
3 - 3
Jungnang Chorus Mustang — Son 5 Maç
B
vs Namyangju (D)
3 - 3
B
vs Geumsan Insam (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.