South-Africa
K4 League •
28.06.2026 — 08:00
Sejong SA
Elo: 1465λ (Beklenen Gol): 1.60
1 - 3
Tamamlandı
İY: 1 - 2
Pyeongchang United
Elo: 1502λ (Beklenen Gol): 1.42
Model Güven Derecesi:
%52
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sejong SA - Pyeongchang United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.60, Dep: 1.42 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sejong SA %41.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %58.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %80.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sejong SA xG
1.95
Dengeli
Pyeongchang United xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%41.1
X (Beraberlik)
%25.7
2 (Deplasman)
%33.2
Çifte Şans 1X: %66.8
Çifte Şans X2: %58.9
Çifte Şans 12: %74.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.3
0.5 Alt: %5.7
1.5 Üst: %81.3
1.5 Alt: %18.7
2.5 Üst: %58.3
2.5 Alt: %41.7
3.5 Üst: %35.9
3.5 Alt: %64.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%61.5
KG Yok
%38.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.9
2-1
%8.9
1-2
%7.9
1-0
%6.9
2-2
%6.3
2-0
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.1
İY X: %40.7
İY 2: %27.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.5
İY 0.5 Alt: %26.6
İY 1.5 Üst: %40.3
İY 1.5 Alt: %59.7
İY 2.5 Üst: %15.6
İY 2.5 Alt: %84.4
İY 3.5 Üst: %4.8
İY 3.5 Alt: %95.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.31
+
Dep
4.78
=
Toplam
10.09
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %67.7
8.5 Alt: %32.3
9.5 Üst: %55.3
9.5 Alt: %44.7
10.5 Üst: %42.8
10.5 Alt: %57.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.64 Korner (Ev: 2.44, Dep: 2.2)
İY 4.5 Üst: %49.4
İY 4.5 Alt: %50.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %50.2 |
Eşit: %12.6 |
Dep: %37.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.7
Ev: 13.8 • Dep: 11.9
İsabetli Şut
9
Ev: 4.9 • Dep: 4.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %79.3
21.5 Alt: %20.7
23.5 Şut Üst: %65.7
23.5 Alt: %34.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %67.4
7.5 Alt: %32.6
8.5 İsabetli Üst: %54.2
8.5 Alt: %45.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSejong SA
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Pyeongchang United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Sejong SA (-0.25)
@2.13
%47.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Pyeongchang United (+0.25)
@1.89
%53.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.91
%52.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.10
%47.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.82 | %20.8 | %0.0 | @1.26 | %79.2 |
| -1.25 | @4.33 | %23.1 | %0.0 | @1.30 | %76.9 |
| -1.00 | @3.85 | %26.0 | %20.1 | @1.35 | %74.0 |
| -0.75 | @2.92 | %34.3 | %0.0 | @1.52 | %65.8 |
| -0.50 | @2.45 | %40.9 | %0.0 | @1.69 | %59.2 |
| -0.25 Ana Hat | @2.13 | %47.0 | %0.0 | @1.89 | %53.1 |
| 0.0 | @1.81 | %55.2 | %26.0 | @2.23 | %44.8 |
| +0.25 | @1.62 | %61.9 | %0.0 | @2.62 | %38.1 |
| +0.50 | @1.50 | %66.8 | %0.0 | @3.02 | %33.2 |
| +0.75 | @1.36 | %73.3 | %0.0 | @3.75 | %26.7 |
| +1.00 | @1.23 | %81.3 | %17.7 | @5.33 | %18.8 |
| +1.25 | @1.20 | %83.1 | %0.0 | @5.91 | %16.9 |
| +1.50 | @1.18 | %84.6 | %0.0 | @6.48 | %15.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.27 | %78.6 | %0.0 | @4.68 | %21.4 |
| +2.00 | @1.33 | %75.4 | %23.3 | @4.06 | %24.6 |
| +2.25 | @1.53 | %65.5 | %0.0 | @2.90 | %34.5 |
| +2.50 | @1.73 | %57.9 | %0.0 | @2.37 | %42.1 |
| +2.75 Ana Hat | @1.91 | %52.5 | %0.0 | @2.10 | %47.5 |
| +3.00 | @2.20 | %45.5 | %22.6 | @1.84 | %54.5 |
| +3.25 | @2.52 | %39.7 | %0.0 | @1.66 | %60.3 |
| +3.50 | @2.84 | %35.2 | %0.0 | @1.54 | %64.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.7% | 6.1% | 5.0% | 2.4% | 0.8% | 0.2% |
| 1 Gol | 7.0% | 12.0% | 7.9% | 3.8% | 1.3% | 0.4% |
| 2 Gol | 6.3% | 9.0% | 6.4% | 3.0% | 1.1% | 0.3% |
| 3 Gol | 3.4% | 4.8% | 3.4% | 1.6% | 0.6% | 0.2% |
| 4 Gol | 1.3% | 1.9% | 1.4% | 0.6% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.6% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Sejong SA — Son 5 Maç
G
vs Geumsan Insam (E)
3 - 2
M
vs Jinju Citizen (D)
4 - 0
G
vs Haman (E)
2 - 0
Pyeongchang United — Son 5 Maç
G
vs Pyeongtaek Citizen (D)
0 - 1
B
vs Geoje Citizen (D)
2 - 2
B
vs Pyeongtaek Citizen (D)
3 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.