Japonya
J2/J3 League •
18.04.2026 — 08:00
Nara Club
Elo: 1522λ (Beklenen Gol): 2.08
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Kamatamare Sanuki
Elo: 1475λ (Beklenen Gol): 2.09
Model Güven Derecesi:
%79
Nara Club - Kamatamare Sanuki mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.08, Dep: 2.09 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Kamatamare Sanuki %39.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %78.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %77.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %60.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Nara Club xG
2.35
Dengeli
Kamatamare Sanuki xG
2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%39.2
X (Beraberlik)
%21.2
2 (Deplasman)
%39.6
Çifte Şans 1X: %60.4
Çifte Şans X2: %60.8
Çifte Şans 12: %78.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.9
0.5 Alt: %2.1
1.5 Üst: %92.6
1.5 Alt: %7.5
2.5 Üst: %78.7
2.5 Alt: %21.4
3.5 Üst: %60.0
3.5 Alt: %40.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%77.3
KG Yok
%22.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-2
%7.3
1-1
%7.2
1-2
%7.0
2-1
%7.0
2-3
%5.1
3-2
%5.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.7
İY X: %34.3
İY 2: %33.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %83.6
İY 0.5 Alt: %16.4
İY 1.5 Üst: %56.8
İY 1.5 Alt: %43.2
İY 2.5 Üst: %28.7
İY 2.5 Alt: %71.3
İY 3.5 Üst: %11.7
İY 3.5 Alt: %88.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.27
+
Dep
6.22
=
Toplam
12.49
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %87.5
8.5 Alt: %12.5
9.5 Üst: %79.8
9.5 Alt: %20.2
10.5 Üst: %70.2
10.5 Alt: %29.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.75 Korner (Ev: 2.88, Dep: 2.86)
İY 4.5 Üst: %68.0
İY 4.5 Alt: %32.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %44.8 |
Eşit: %11.4 |
Dep: %43.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
32.7
Ev: 16.7 • Dep: 16
İsabetli Şut
11.4
Ev: 6 • Dep: 5.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.0
21.5 Alt: %2.0
23.5 Şut Üst: %95.2
23.5 Alt: %4.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %88.3
7.5 Alt: %11.8
8.5 İsabetli Üst: %80.4
8.5 Alt: %19.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiNara Club
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Kamatamare Sanuki
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Nara Club (0.0)
@2.01
%49.7 İhtimal
İade (Push): %22.1
Kamatamare Sanuki (+0.00)
@1.99
%50.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@2.09
%47.8 İhtimal
İade (Push): %20.3
+4.00 Gol Alt
@1.92
%52.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.74 | %21.1 | %0.0 | @1.27 | %78.9 |
| -1.25 | @4.32 | %23.1 | %0.0 | @1.30 | %76.9 |
| -1.00 | @3.91 | %25.6 | %17.7 | @1.34 | %74.4 |
| -0.75 | @3.05 | %32.8 | %0.0 | @1.49 | %67.2 |
| -0.50 | @2.58 | %38.8 | %0.0 | @1.63 | %61.3 |
| -0.25 | @2.30 | %43.6 | %0.0 | @1.77 | %56.4 |
| 0.0 Ana Hat | @2.01 | %49.7 | %22.1 | @1.99 | %50.3 |
| +0.25 | @1.79 | %56.0 | %0.0 | @2.27 | %44.0 |
| +0.50 | @1.64 | %60.8 | %0.0 | @2.55 | %39.2 |
| +0.75 | @1.50 | %66.8 | %0.0 | @3.01 | %33.2 |
| +1.00 | @1.35 | %74.0 | %17.8 | @3.84 | %26.0 |
| +1.25 | @1.31 | %76.5 | %0.0 | @4.26 | %23.5 |
| +1.50 | @1.27 | %78.6 | %0.0 | @4.67 | %21.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.09 | %91.6 | %0.0 | @11.96 | %8.4 |
| +2.00 | @1.10 | %90.9 | %14.5 | @11.03 | %9.1 |
| +2.25 | @1.19 | %83.8 | %0.0 | @6.19 | %16.2 |
| +2.50 | @1.29 | %77.8 | %0.0 | @4.50 | %22.2 |
| +2.75 | @1.33 | %75.4 | %0.0 | @4.06 | %24.6 |
| +3.00 | @1.38 | %72.4 | %19.4 | @3.63 | %27.6 |
| +3.25 | @1.55 | %64.6 | %0.0 | @2.83 | %35.4 |
| +3.50 | @1.71 | %58.4 | %0.0 | @2.40 | %41.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.1% | 2.8% | 3.5% | 2.4% | 1.3% | 0.5% |
| 1 Gol | 2.8% | 7.5% | 7.3% | 5.1% | 2.7% | 1.1% |
| 2 Gol | 3.5% | 7.3% | 7.6% | 5.3% | 2.8% | 1.2% |
| 3 Gol | 2.4% | 5.0% | 5.3% | 3.7% | 1.9% | 0.8% |
| 4 Gol | 1.3% | 2.6% | 2.7% | 1.9% | 1.0% | 0.4% |
| 5 Gol | 0.5% | 1.1% | 1.1% | 0.8% | 0.4% | 0.2% |
Nara Club — Son 5 Maç
M
vs Kamatamare Sanuki (D)
3 - 1
G
vs Kamatamare Sanuki (E)
4 - 3
M
vs Kamatamare Sanuki (D)
2 - 0
B
vs Kamatamare Sanuki (E)
2 - 2
B
vs Kamatamare Sanuki (D)
1 - 1
Kamatamare Sanuki — Son 5 Maç
G
vs Nara Club (E)
3 - 1
G
vs Sagamihara (E)
2 - 0
M
vs Nara Club (D)
4 - 3
B
vs Sagamihara (D)
1 - 1
G
vs Nara Club (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 22.03.2026 | J2/J3 League | Kamatamare Sanuki | 3 - 1 | Nara Club |
| 06.09.2025 | J3 League | Nara Club | 4 - 3 | Kamatamare Sanuki |
| 23.02.2025 | J3 League | Kamatamare Sanuki | 2 - 0 | Nara Club |
| 26.10.2024 | J3 League | Nara Club | 2 - 2 | Kamatamare Sanuki |
| 24.03.2024 | J3 League | Kamatamare Sanuki | 1 - 1 | Nara Club |
| 13.08.2023 | J3 League | Nara Club | 0 - 0 | Kamatamare Sanuki |
| 27.05.2023 | J3 League | Kamatamare Sanuki | 1 - 1 | Nara Club |