Germany
U19 Bundesliga •
16.05.2026 — 14:00
SG Unterrath U19
Elo: 1396λ (Beklenen Gol): 1.09
0 - 5
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Preußen Münster U19
Elo: 1562λ (Beklenen Gol): 3.08
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
SG Unterrath U19 - Preußen Münster U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.09, Dep: 3.08 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Preußen Münster U19 %76.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %78.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %63.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %14.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %60.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
SG Unterrath U19 xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Preußen Münster U19 xG
3.02
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.09 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%9.7
X (Beraberlik)
%14.0
2 (Deplasman)
%76.4
Çifte Şans 1X: %23.7
Çifte Şans X2: %90.3
Çifte Şans 12: %86.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.9
0.5 Alt: %2.1
1.5 Üst: %92.3
1.5 Alt: %7.7
2.5 Üst: %78.4
2.5 Alt: %21.6
3.5 Üst: %59.7
3.5 Alt: %40.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%63.7
KG Yok
%36.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-3
%8.2
1-2
%8.0
0-3
%7.6
0-2
%7.4
1-4
%6.3
0-4
%5.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %12.4
İY X: %29.6
İY 2: %57.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %83.7
İY 0.5 Alt: %16.4
İY 1.5 Üst: %56.1
İY 1.5 Alt: %43.9
İY 2.5 Üst: %28.0
İY 2.5 Alt: %72.1
İY 3.5 Üst: %10.9
İY 3.5 Alt: %89.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.27
+
Dep
8.34
=
Toplam
12.61
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %88.1
8.5 Alt: %11.9
9.5 Üst: %80.7
9.5 Alt: %19.3
10.5 Üst: %71.3
10.5 Alt: %28.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.8 Korner (Ev: 1.97, Dep: 3.83)
İY 4.5 Üst: %68.7
İY 4.5 Alt: %31.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %9.6 |
Eşit: %6.0 |
Dep: %84.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
30.7
Ev: 10.7 • Dep: 20
İsabetli Şut
11.3
Ev: 3.8 • Dep: 7.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %95.8
21.5 Alt: %4.3
23.5 Şut Üst: %90.7
23.5 Alt: %9.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %87.8
7.5 Alt: %12.2
8.5 İsabetli Üst: %79.7
8.5 Alt: %20.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSG Unterrath U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Preußen Münster U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
SG Unterrath U19 (+1.75)
@1.94
%51.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Preußen Münster U19 (-1.75)
@2.07
%48.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.98
%50.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.02
%49.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @27.06 | %3.7 | %0.0 | @1.04 | %96.3 |
| -1.25 | @26.13 | %3.8 | %0.0 | @1.04 | %96.2 |
| -1.00 | @25.20 | %4.0 | %6.9 | @1.04 | %96.0 |
| -0.75 | @13.55 | %7.4 | %0.0 | @1.08 | %92.6 |
| -0.50 | @9.47 | %10.6 | %0.0 | @1.12 | %89.4 |
| -0.25 | @8.75 | %11.4 | %0.0 | @1.13 | %88.6 |
| 0.0 | @8.02 | %12.5 | %15.3 | @1.14 | %87.5 |
| +0.25 | @5.07 | %19.7 | %0.0 | @1.25 | %80.3 |
| +0.50 | @3.87 | %25.9 | %0.0 | @1.35 | %74.1 |
| +0.75 | @3.48 | %28.8 | %0.0 | @1.40 | %71.2 |
| +1.00 | @3.09 | %32.4 | %20.2 | @1.48 | %67.6 |
| +1.25 | @2.50 | %40.0 | %0.0 | @1.67 | %60.0 |
| +1.50 | @2.17 | %46.0 | %0.0 | @1.85 | %54.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.10 | %90.9 | %0.0 | @10.99 | %9.1 |
| +2.00 | @1.11 | %90.1 | %15.3 | @10.08 | %9.9 |
| +2.25 | @1.21 | %82.6 | %0.0 | @5.76 | %17.4 |
| +2.50 | @1.31 | %76.3 | %0.0 | @4.22 | %23.7 |
| +2.75 | @1.36 | %73.6 | %0.0 | @3.79 | %26.4 |
| +3.00 | @1.42 | %70.2 | %20.6 | @3.35 | %29.8 |
| +3.25 | @1.61 | %62.1 | %0.0 | @2.64 | %37.9 |
| +3.50 | @1.79 | %55.7 | %0.0 | @2.26 | %44.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.1% | 4.8% | 8.1% | 8.3% | 6.4% | 3.9% |
| 1 Gol | 1.4% | 6.2% | 8.8% | 9.0% | 7.0% | 4.3% |
| 2 Gol | 1.0% | 3.1% | 4.8% | 4.9% | 3.8% | 2.3% |
| 3 Gol | 0.4% | 1.1% | 1.7% | 1.8% | 1.4% | 0.8% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.3% | 0.5% | 0.5% | 0.4% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.1% |
SG Unterrath U19 — Son 5 Maç
G
vs Fortuna Düsseldorf U19 (D)
0 - 2
M
vs Rot-Weiss Essen U19 (E)
1 - 3
M
vs Alemannia Aachen U19 (D)
2 - 0
M
vs Werder Bremen U19 (E)
1 - 3
M
vs Hombrucher SV U19 (D)
4 - 1
Preußen Münster U19 — Son 5 Maç
B
vs Meppen U19 (E)
3 - 3
G
vs Hombrucher SV U19 (D)
1 - 2
B
vs SG Unterrath U19 (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 15.03.2026 | U19 Bundesliga | Preußen Münster U19 | 2 - 2 | SG Unterrath U19 |