Maç Listesine Dön
Germany U19 Bundesliga • 23.05.2026 — 14:00

Preußen Münster U19

Elo: 1568
λ (Beklenen Gol): 2.97
3 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Hombrucher SV U19

Elo: 1473
λ (Beklenen Gol): 1.44
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Preußen Münster U19 - Hombrucher SV U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.96, Dep: 1.44 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Preußen Münster U19 %68.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %81.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %72.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %16.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %94.8
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %60.8
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Preußen Münster U19 xG 3.11
Dengeli
Hombrucher SV U19 xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %68.1
X (Beraberlik) %16.3
2 (Deplasman) %15.6

Çifte Şans 1X: %84.4
Çifte Şans X2: %31.9
Çifte Şans 12: %83.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.2 0.5 Alt: %1.8
1.5 Üst: %93.8 1.5 Alt: %6.2
2.5 Üst: %81.5 2.5 Alt: %18.5
3.5 Üst: %64.0 3.5 Alt: %36.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %72.7
KG Yok %27.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%7.8
3-1
%7.7
4-1
%5.7
1-1
%5.6
2-2
%5.6
3-2
%5.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %52.0 İY X: %30.7 İY 2: %17.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %85.1 İY 0.5 Alt: %14.9
İY 1.5 Üst: %59.3 İY 1.5 Alt: %40.7
İY 2.5 Üst: %31.0 İY 2.5 Alt: %69.0
İY 3.5 Üst: %12.9 İY 3.5 Alt: %87.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 8.05
+
Dep 4.81
=
Toplam 12.86
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %89.4 8.5 Alt: %10.6
9.5 Üst: %82.5 9.5 Alt: %17.5
10.5 Üst: %73.6 10.5 Alt: %26.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.92 Korner (Ev: 3.7, Dep: 2.21)
İY 4.5 Üst: %70.4 İY 4.5 Alt: %29.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %77.8 | Eşit: %7.6 | Dep: %14.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 34.1
Ev: 22.1 • Dep: 12
İsabetli Şut 12
Ev: 7.9 • Dep: 4.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.9 21.5 Alt: %1.1
23.5 Şut Üst: %97.1 23.5 Alt: %2.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %90.9 7.5 Alt: %9.1
8.5 İsabetli Üst: %84.3 8.5 Alt: %15.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Preußen Münster U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Hombrucher SV U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Preußen Münster U19 (-1.25)
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Hombrucher SV U19 (+1.25)
@2.01
%49.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.98
%50.5 İhtimal
İade (Push): %20.9
+4.00 Gol Alt
@2.02
%49.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.22 %45.1 %0.0 @1.82 %54.9
-1.25 Ana Hat @1.99 %50.3 %0.0 @2.01 %49.8
-1.00 @1.76 %56.8 %20.6 @2.31 %43.3
-0.75 @1.62 %61.7 %0.0 @2.61 %38.3
-0.50 @1.52 %65.7 %0.0 @2.91 %34.4
-0.25 @1.39 %72.0 %0.0 @3.58 %28.0
0.0 @1.25 %79.8 %17.7 @4.95 %20.2
+0.25 @1.22 %81.8 %0.0 @5.48 %18.2
+0.50 @1.20 %83.4 %0.0 @6.02 %16.6
+0.75 @1.14 %87.7 %0.0 @8.10 %12.4
+1.00 @1.08 %92.4 %9.8 @13.14 %7.6
+1.25 @1.08 %92.8 %0.0 @13.85 %7.2
+1.50 @1.07 %93.1 %0.0 @14.56 %6.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.08 %92.7 %0.0 @13.74 %7.3
+2.00 @1.09 %92.2 %13.4 @12.76 %7.8
+2.25 @1.17 %85.6 %0.0 @6.92 %14.5
+2.50 @1.25 %79.8 %0.0 @4.96 %20.2
+2.75 @1.29 %77.7 %0.0 @4.49 %22.3
+3.00 @1.33 %75.1 %19.0 @4.02 %24.9
+3.25 @1.49 %67.2 %0.0 @3.05 %32.8
+3.50 @1.64 %60.8 %0.0 @2.55 %39.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 1.8% 1.5% 1.4% 0.7% 0.2% 0.1%
1 Gol 3.5% 6.1% 4.1% 2.0% 0.7% 0.2%
2 Gol 5.9% 8.4% 6.1% 2.9% 1.0% 0.3%
3 Gol 5.8% 8.3% 6.0% 2.9% 1.0% 0.3%
4 Gol 4.3% 6.2% 4.4% 2.1% 0.8% 0.2%
5 Gol 2.6% 3.7% 2.6% 1.3% 0.5% 0.1%
Preußen Münster U19 — Son 5 Maç
G vs SG Unterrath U19 (D)
0 - 5
B vs Meppen U19 (E)
3 - 3
G vs Hombrucher SV U19 (D)
1 - 2
Hombrucher SV U19 — Son 5 Maç
G vs Meppen U19 (E)
2 - 0
M vs Werder Bremen U19 (D)
2 - 1
B vs Alemannia Aachen U19 (E)
1 - 1
M vs Rot-Weiss Essen U19 (D)
3 - 0
M vs Preußen Münster U19 (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
22.04.2026 U19 Bundesliga Hombrucher SV U19 1 - 2 Preußen Münster U19