Japonya
J2/J3 League •
24.05.2026 — 08:00
Matsumoto Yamaga
Elo: 1476λ (Beklenen Gol): 1.38
3 - 3
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Fukushima United
Elo: 1489λ (Beklenen Gol): 1.33
Model Güven Derecesi:
%80
Matsumoto Yamaga - Fukushima United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.38, Dep: 1.33 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Matsumoto Yamaga %37.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %51.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %56.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %69.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Matsumoto Yamaga xG
1.60
Dengeli
Fukushima United xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%37.4
X (Beraberlik)
%27.6
2 (Deplasman)
%35.1
Çifte Şans 1X: %64.9
Çifte Şans X2: %62.6
Çifte Şans 12: %72.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.4
0.5 Alt: %7.6
1.5 Üst: %76.3
1.5 Alt: %23.7
2.5 Üst: %51.0
2.5 Alt: %49.0
3.5 Üst: %28.9
3.5 Alt: %71.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%56.1
KG Yok
%44.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.1
2-1
%8.4
1-0
%8.2
1-2
%8.1
0-1
%7.9
0-0
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.1
İY X: %43.2
İY 2: %27.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.7
İY 0.5 Alt: %30.3
İY 1.5 Üst: %35.3
İY 1.5 Alt: %64.7
İY 2.5 Üst: %12.4
İY 2.5 Alt: %87.6
İY 3.5 Üst: %3.5
İY 3.5 Alt: %96.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.86
+
Dep
4.58
=
Toplam
9.45
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %60.2
8.5 Alt: %39.9
9.5 Üst: %47.1
9.5 Alt: %52.9
10.5 Üst: %34.8
10.5 Alt: %65.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.34 Korner (Ev: 2.24, Dep: 2.11)
İY 4.5 Üst: %43.8
İY 4.5 Alt: %56.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %47.0 |
Eşit: %13.1 |
Dep: %39.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.8
Ev: 12.5 • Dep: 11.3
İsabetli Şut
8.3
Ev: 4.4 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %67.1
21.5 Alt: %33.0
23.5 Şut Üst: %51.0
23.5 Alt: %49.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %59.0
7.5 Alt: %41.0
8.5 İsabetli Üst: %45.1
8.5 Alt: %54.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMatsumoto Yamaga
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Fukushima United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Matsumoto Yamaga (0.0)
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %27.7
Fukushima United (+0.00)
@2.06
%48.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.03
%49.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.72 | %17.5 | %0.0 | @1.21 | %82.5 |
| -1.25 | @5.16 | %19.4 | %0.0 | @1.24 | %80.6 |
| -1.00 | @4.59 | %21.8 | %19.8 | @1.28 | %78.2 |
| -0.75 | @3.29 | %30.4 | %0.0 | @1.44 | %69.6 |
| -0.50 | @2.68 | %37.3 | %0.0 | @1.59 | %62.7 |
| -0.25 | @2.31 | %43.3 | %0.0 | @1.76 | %56.7 |
| 0.0 Ana Hat | @1.94 | %51.6 | %27.7 | @2.06 | %48.4 |
| +0.25 | @1.68 | %59.4 | %0.0 | @2.46 | %40.6 |
| +0.50 | @1.54 | %65.0 | %0.0 | @2.86 | %35.0 |
| +0.75 | @1.39 | %71.8 | %0.0 | @3.55 | %28.2 |
| +1.00 | @1.25 | %80.3 | %19.1 | @5.07 | %19.7 |
| +1.25 | @1.21 | %82.4 | %0.0 | @5.67 | %17.6 |
| +1.50 | @1.19 | %84.0 | %0.0 | @6.27 | %16.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.38 | %72.7 | %0.0 | @3.66 | %27.3 |
| +2.00 | @1.47 | %68.0 | %25.5 | @3.13 | %32.0 |
| +2.25 | @1.72 | %58.1 | %0.0 | @2.39 | %41.9 |
| +2.50 Ana Hat | @1.97 | %50.7 | %0.0 | @2.03 | %49.3 |
| +2.75 | @2.24 | %44.6 | %0.0 | @1.80 | %55.5 |
| +3.00 | @2.73 | %36.6 | %22.2 | @1.58 | %63.4 |
| +3.25 | @3.12 | %32.1 | %0.0 | @1.47 | %67.9 |
| +3.50 | @3.51 | %28.5 | %0.0 | @1.40 | %71.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.6% | 8.0% | 5.9% | 2.6% | 0.9% | 0.2% |
| 1 Gol | 8.3% | 13.2% | 8.2% | 3.6% | 1.2% | 0.3% |
| 2 Gol | 6.4% | 8.5% | 5.6% | 2.5% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 2.9% | 3.9% | 2.6% | 1.2% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.0% | 1.3% | 0.9% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Matsumoto Yamaga — Son 5 Maç
G
vs Fukushima United (D)
1 - 3
M
vs Fukushima United (D)
1 - 0
M
vs Fukushima United (E)
1 - 2
B
vs Fukushima United (E)
1 - 1
B
vs Fukushima United (E)
1 - 1
Fukushima United — Son 5 Maç
M
vs Matsumoto Yamaga (E)
1 - 3
G
vs Matsumoto Yamaga (E)
1 - 0
G
vs Matsumoto Yamaga (D)
1 - 2
B
vs Matsumoto Yamaga (D)
1 - 1
B
vs Matsumoto Yamaga (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 29.03.2026 | J2/J3 League | Fukushima United | 1 - 3 | Matsumoto Yamaga |
| 05.10.2025 | J3 League | Fukushima United | 1 - 0 | Matsumoto Yamaga |
| 07.06.2025 | J3 League | Matsumoto Yamaga | 1 - 2 | Fukushima United |
| 01.12.2024 | J3 League | Matsumoto Yamaga | 1 - 1 | Fukushima United |
| 27.07.2024 | J3 League | Matsumoto Yamaga | 1 - 1 | Fukushima United |
| 17.03.2024 | J3 League | Fukushima United | 1 - 0 | Matsumoto Yamaga |
| 12.11.2023 | J3 League | Fukushima United | 1 - 1 | Matsumoto Yamaga |
| 16.07.2023 | J3 League | Matsumoto Yamaga | 1 - 2 | Fukushima United |