Austria
New South Wales NPL •
14.02.2026 — 09:30
Sutherland Sharks
Elo: 1432λ (Beklenen Gol): 1.81
1 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Sydney United
Elo: 1537λ (Beklenen Gol): 1.29
Model Güven Derecesi:
%80
Sutherland Sharks - Sydney United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.80, Dep: 1.29 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sutherland Sharks %48.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %59.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sutherland Sharks xG
2.00
Dengeli
Sydney United xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%48.6
X (Beraberlik)
%24.6
2 (Deplasman)
%26.7
Çifte Şans 1X: %73.3
Çifte Şans X2: %51.4
Çifte Şans 12: %75.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.6
0.5 Alt: %5.4
1.5 Üst: %82.3
1.5 Alt: %17.7
2.5 Üst: %59.9
2.5 Alt: %40.1
3.5 Üst: %37.5
3.5 Alt: %62.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%61.4
KG Yok
%38.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.3
2-1
%9.5
1-0
%7.4
2-0
%7.4
1-2
%6.8
2-2
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %37.0
İY X: %39.8
İY 2: %23.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.3
İY 0.5 Alt: %25.7
İY 1.5 Üst: %41.4
İY 1.5 Alt: %58.6
İY 2.5 Üst: %16.4
İY 2.5 Alt: %83.6
İY 3.5 Üst: %5.1
İY 3.5 Alt: %94.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.71
+
Dep
4.5
=
Toplam
10.22
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %69.1
8.5 Alt: %30.9
9.5 Üst: %56.9
9.5 Alt: %43.1
10.5 Üst: %44.4
10.5 Alt: %55.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.7 Korner (Ev: 2.63, Dep: 2.07)
İY 4.5 Üst: %50.5
İY 4.5 Alt: %49.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %58.7 |
Eşit: %11.8 |
Dep: %29.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.1
Ev: 15.1 • Dep: 11.1
İsabetli Şut
9.2
Ev: 5.4 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %81.6
21.5 Alt: %18.4
23.5 Şut Üst: %68.8
23.5 Alt: %31.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %69.3
7.5 Alt: %30.7
8.5 İsabetli Üst: %56.4
8.5 Alt: %43.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSutherland Sharks
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sydney United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Sutherland Sharks (-0.50)
@2.07
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Sydney United (+0.50)
@1.93
%51.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %22.7
+3.00 Gol Alt
@1.90
%52.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.76 | %26.6 | %0.0 | @1.36 | %73.4 |
| -1.25 | @3.36 | %29.8 | %0.0 | @1.42 | %70.2 |
| -1.00 | @2.95 | %33.9 | %21.6 | @1.51 | %66.1 |
| -0.75 | @2.38 | %41.9 | %0.0 | @1.72 | %58.1 |
| -0.50 Ana Hat | @2.07 | %48.2 | %0.0 | @1.93 | %51.8 |
| -0.25 | @1.82 | %55.1 | %0.0 | @2.23 | %44.9 |
| 0.0 | @1.56 | %64.2 | %24.9 | @2.80 | %35.8 |
| +0.25 | @1.44 | %69.3 | %0.0 | @3.26 | %30.7 |
| +0.50 | @1.37 | %73.2 | %0.0 | @3.72 | %26.9 |
| +0.75 | @1.26 | %79.2 | %0.0 | @4.81 | %20.8 |
| +1.00 | @1.16 | %86.4 | %15.3 | @7.33 | %13.7 |
| +1.25 | @1.14 | %87.5 | %0.0 | @7.99 | %12.5 |
| +1.50 | @1.13 | %88.4 | %0.0 | @8.65 | %11.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.25 | %79.8 | %0.0 | @4.95 | %20.2 |
| +2.00 | @1.30 | %76.8 | %22.7 | @4.31 | %23.2 |
| +2.25 | @1.49 | %67.0 | %0.0 | @3.03 | %33.0 |
| +2.50 | @1.69 | %59.4 | %0.0 | @2.46 | %40.7 |
| +2.75 | @1.85 | %54.2 | %0.0 | @2.18 | %45.9 |
| +3.00 Ana Hat | @2.11 | %47.4 | %22.7 | @1.90 | %52.6 |
| +3.25 | @2.42 | %41.4 | %0.0 | @1.71 | %58.6 |
| +3.50 | @2.73 | %36.7 | %0.0 | @1.58 | %63.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.4% | 5.1% | 3.8% | 1.6% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 7.4% | 11.5% | 6.9% | 3.0% | 1.0% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.4% | 9.6% | 6.2% | 2.7% | 0.9% | 0.2% |
| 3 Gol | 4.5% | 5.8% | 3.7% | 1.6% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 2.0% | 2.6% | 1.7% | 0.7% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.7% | 0.9% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Sutherland Sharks — Son 5 Maç
M
vs Marconi Stallions (D)
3 - 0
G
vs Sydney FC U23 (E)
4 - 0
M
vs Sydney United (E)
1 - 2
M
vs Marconi Stallions (E)
0 - 2
M
vs Sydney FC U23 (D)
2 - 0
Sydney United — Son 5 Maç
M
vs Wests APIA (E)
1 - 2
M
vs Wests APIA (D)
4 - 0
G
vs Sydney Olympic (E)
2 - 1
B
vs APIA Leichhardt Tigers (D)
2 - 2
G
vs Sutherland Sharks (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 24.05.2025 | New South Wales NPL | Sutherland Sharks | 1 - 2 | Sydney United |
| 08.02.2025 | New South Wales NPL | Sydney United | 2 - 2 | Sutherland Sharks |
| 29.06.2024 | New South Wales NPL | Sutherland Sharks | 0 - 1 | Sydney United |
| 24.03.2024 | New South Wales NPL | Sydney United | 1 - 0 | Sutherland Sharks |
| 09.07.2023 | New South Wales NPL | Sydney United | 2 - 1 | Sutherland Sharks |
| 25.03.2023 | New South Wales NPL | Sutherland Sharks | 0 - 0 | Sydney United |
| 29.05.2022 | New South Wales NPL | Sydney United | 1 - 0 | Sutherland Sharks |
| 12.03.2022 | New South Wales NPL | Sutherland Sharks | 2 - 3 | Sydney United |