South-Africa
K3 League •
23.05.2026 — 10:00
Yangpyeong
Elo: 1475λ (Beklenen Gol): 1.54
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Gangneung City
Elo: 1436λ (Beklenen Gol): 1.12
Model Güven Derecesi:
%77
Yangpyeong - Gangneung City mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.54, Dep: 1.12 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Yangpyeong %46.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %49.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Yangpyeong xG
1.91
Dengeli
Gangneung City xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%46.1
X (Beraberlik)
%27.2
2 (Deplasman)
%26.7
Çifte Şans 1X: %73.3
Çifte Şans X2: %53.9
Çifte Şans 12: %72.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.0
0.5 Alt: %8.0
1.5 Üst: %75.2
1.5 Alt: %24.8
2.5 Üst: %49.5
2.5 Alt: %50.5
3.5 Üst: %27.6
3.5 Alt: %72.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%53.7
KG Yok
%46.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.0
1-0
%9.9
2-1
%9.3
2-0
%8.3
0-0
%8.0
0-1
%7.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.3
İY X: %43.4
İY 2: %22.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.9
İY 0.5 Alt: %31.1
İY 1.5 Üst: %34.3
İY 1.5 Alt: %65.7
İY 2.5 Üst: %11.9
İY 2.5 Alt: %88.2
İY 3.5 Üst: %3.2
İY 3.5 Alt: %96.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.18
+
Dep
4.12
=
Toplam
9.3
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %58.3
8.5 Alt: %41.7
9.5 Üst: %45.1
9.5 Alt: %54.9
10.5 Üst: %33.0
10.5 Alt: %67.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.28 Korner (Ev: 2.38, Dep: 1.89)
İY 4.5 Üst: %42.5
İY 4.5 Alt: %57.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %57.1 |
Eşit: %12.5 |
Dep: %30.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.4
Ev: 13.4 • Dep: 10
İsabetli Şut
8.2
Ev: 4.8 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %64.3
21.5 Alt: %35.7
23.5 Şut Üst: %47.9
23.5 Alt: %52.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %57.4
7.5 Alt: %42.6
8.5 İsabetli Üst: %43.5
8.5 Alt: %56.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiYangpyeong
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Gangneung City
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Yangpyeong (-0.25)
@1.88
%53.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Gangneung City (+0.25)
@2.14
%46.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.97
%50.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.26 | %23.5 | %0.0 | @1.31 | %76.5 |
| -1.25 | @3.78 | %26.5 | %0.0 | @1.36 | %73.6 |
| -1.00 | @3.30 | %30.3 | %22.4 | @1.43 | %69.7 |
| -0.75 | @2.56 | %39.1 | %0.0 | @1.64 | %60.9 |
| -0.50 | @2.18 | %45.9 | %0.0 | @1.85 | %54.1 |
| -0.25 Ana Hat | @1.88 | %53.2 | %0.0 | @2.14 | %46.8 |
| 0.0 | @1.58 | %63.2 | %27.4 | @2.72 | %36.8 |
| +0.25 | @1.45 | %69.0 | %0.0 | @3.23 | %31.0 |
| +0.50 | @1.36 | %73.3 | %0.0 | @3.74 | %26.7 |
| +0.75 | @1.26 | %79.7 | %0.0 | @4.91 | %20.4 |
| +1.00 | @1.15 | %87.2 | %16.0 | @7.84 | %12.8 |
| +1.25 | @1.13 | %88.4 | %0.0 | @8.59 | %11.7 |
| +1.50 | @1.12 | %89.3 | %0.0 | @9.33 | %10.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.40 | %71.3 | %0.0 | @3.49 | %28.7 |
| +2.00 | @1.51 | %66.3 | %25.9 | @2.97 | %33.7 |
| +2.25 | @1.77 | %56.5 | %0.0 | @2.30 | %43.5 |
| +2.50 Ana Hat | @2.03 | %49.2 | %0.0 | @1.97 | %50.8 |
| +2.75 | @2.33 | %42.9 | %0.0 | @1.75 | %57.1 |
| +3.00 | @2.87 | %34.8 | %22.1 | @1.53 | %65.2 |
| +3.25 | @3.28 | %30.5 | %0.0 | @1.44 | %69.5 |
| +3.50 | @3.68 | %27.1 | %0.0 | @1.37 | %72.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.0% | 7.0% | 4.4% | 1.6% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 10.0% | 13.1% | 6.8% | 2.5% | 0.7% | 0.2% |
| 2 Gol | 8.4% | 9.3% | 5.2% | 1.9% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.3% | 4.8% | 2.7% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.7% | 1.8% | 1.0% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Yangpyeong — Son 5 Maç
M
vs Gangneung City (D)
3 - 1
G
vs Gangneung City (E)
2 - 1
B
vs Gangneung City (D)
0 - 0
B
vs Gangneung City (E)
1 - 1
G
vs Gangneung City (E)
1 - 0
Gangneung City — Son 5 Maç
M
vs Paju Citizen (D)
2 - 1
G
vs Yangpyeong (E)
3 - 1
B
vs Paju Citizen (E)
1 - 1
M
vs Yangpyeong (D)
2 - 1
B
vs Yangpyeong (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 06.07.2025 | K3 League | Gangneung City | 3 - 1 | Yangpyeong |
| 01.03.2025 | K3 League | Yangpyeong | 2 - 1 | Gangneung City |
| 28.07.2024 | K3 League | Gangneung City | 0 - 0 | Yangpyeong |
| 14.04.2024 | K3 League | Yangpyeong | 1 - 1 | Gangneung City |
| 12.08.2023 | K3 League | Yangpyeong | 1 - 0 | Gangneung City |
| 16.04.2023 | K3 League | Gangneung City | 1 - 1 | Yangpyeong |