South-Africa
K3 League •
27.06.2026 — 13:00
Chuncheon
Elo: 1501λ (Beklenen Gol): 1.60
3 - 3
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Yangpyeong
Elo: 1475λ (Beklenen Gol): 1.10
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Chuncheon - Yangpyeong mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.60, Dep: 1.10 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Chuncheon %48.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %77.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Chuncheon xG
1.95
Dengeli
Yangpyeong xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%48.1
X (Beraberlik)
%26.7
2 (Deplasman)
%25.2
Çifte Şans 1X: %74.8
Çifte Şans X2: %51.9
Çifte Şans 12: %73.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.3
0.5 Alt: %7.7
1.5 Üst: %76.0
1.5 Alt: %24.0
2.5 Üst: %50.6
2.5 Alt: %49.4
3.5 Üst: %28.5
3.5 Alt: %71.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%54.1
KG Yok
%45.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.7
1-0
%9.9
2-1
%9.5
2-0
%8.6
0-0
%7.6
0-1
%6.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.7
İY X: %42.9
İY 2: %21.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.5
İY 0.5 Alt: %30.5
İY 1.5 Üst: %35.0
İY 1.5 Alt: %65.1
İY 2.5 Üst: %12.3
İY 2.5 Alt: %87.7
İY 3.5 Üst: %3.4
İY 3.5 Alt: %96.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.3
+
Dep
4.08
=
Toplam
9.38
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %59.3
8.5 Alt: %40.7
9.5 Üst: %46.2
9.5 Alt: %53.8
10.5 Üst: %34.0
10.5 Alt: %66.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.31 Korner (Ev: 2.44, Dep: 1.88)
İY 4.5 Üst: %43.2
İY 4.5 Alt: %56.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %59.2 |
Eşit: %12.3 |
Dep: %28.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.7
Ev: 13.8 • Dep: 9.9
İsabetli Şut
8.3
Ev: 4.9 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %66.2
21.5 Alt: %33.8
23.5 Şut Üst: %50.1
23.5 Alt: %50.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %58.7
7.5 Alt: %41.3
8.5 İsabetli Üst: %44.8
8.5 Alt: %55.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiChuncheon
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Yangpyeong
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Chuncheon (-0.50)
@2.09
%47.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Yangpyeong (+0.50)
@1.92
%52.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.01
%49.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.98 | %25.1 | %0.0 | @1.34 | %74.9 |
| -1.25 | @3.53 | %28.3 | %0.0 | @1.40 | %71.7 |
| -1.00 | @3.08 | %32.5 | %22.7 | @1.48 | %67.5 |
| -0.75 | @2.43 | %41.1 | %0.0 | @1.70 | %58.9 |
| -0.50 Ana Hat | @2.09 | %47.8 | %0.0 | @1.92 | %52.2 |
| -0.25 | @1.81 | %55.2 | %0.0 | @2.23 | %44.8 |
| 0.0 | @1.53 | %65.4 | %26.9 | @2.89 | %34.6 |
| +0.25 | @1.41 | %70.8 | %0.0 | @3.42 | %29.2 |
| +0.50 | @1.34 | %74.7 | %0.0 | @3.95 | %25.3 |
| +0.75 | @1.24 | %80.9 | %0.0 | @5.23 | %19.1 |
| +1.00 | @1.13 | %88.2 | %15.3 | @8.48 | %11.8 |
| +1.25 | @1.12 | %89.2 | %0.0 | @9.24 | %10.8 |
| +1.50 | @1.11 | %90.0 | %0.0 | @10.01 | %10.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.38 | %72.3 | %0.0 | @3.60 | %27.8 |
| +2.00 | @1.48 | %67.5 | %25.6 | @3.07 | %32.5 |
| +2.25 | @1.74 | %57.6 | %0.0 | @2.36 | %42.4 |
| +2.50 Ana Hat | @1.99 | %50.2 | %0.0 | @2.01 | %49.8 |
| +2.75 | @2.27 | %44.0 | %0.0 | @1.79 | %56.0 |
| +3.00 | @2.78 | %36.0 | %22.2 | @1.56 | %64.0 |
| +3.25 | @3.17 | %31.5 | %0.0 | @1.46 | %68.5 |
| +3.50 | @3.57 | %28.0 | %0.0 | @1.39 | %72.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.7% | 6.6% | 4.1% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 10.0% | 12.8% | 6.5% | 2.4% | 0.7% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.7% | 9.5% | 5.2% | 1.9% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.6% | 5.1% | 2.8% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.8% | 2.0% | 1.1% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.6% | 0.6% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Chuncheon — Son 5 Maç
G
vs Busan Transportation (D)
2 - 3
M
vs Ulsan Citizen (D)
2 - 1
G
vs Changwon City (E)
2 - 0
M
vs Busan Transportation (E)
0 - 3
M
vs Changwon City (E)
2 - 4
Yangpyeong — Son 5 Maç
M
vs Gangneung City (E)
0 - 1
M
vs Gangneung City (D)
3 - 1
G
vs Gangneung City (E)
2 - 1
B
vs Gangneung City (D)
0 - 0
B
vs Gangneung City (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.