Austria
A-League Women •
04.02.2026 — 11:30
Sydney FC W
Elo: 1557λ (Beklenen Gol): 1.65
1 - 3
Tamamlandı
İY: 1 - 2
Brisbane Roar FC W
Elo: 1470λ (Beklenen Gol): 1.96
Model Güven Derecesi:
%80
Sydney FC W - Brisbane Roar FC W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.65, Dep: 1.96 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Brisbane Roar FC W %44.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %69.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %70.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %42.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sydney FC W xG
1.95
Dengeli
Brisbane Roar FC W xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%32.3
X (Beraberlik)
%23.0
2 (Deplasman)
%44.8
Çifte Şans 1X: %55.2
Çifte Şans X2: %67.7
Çifte Şans 12: %77.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.6
0.5 Alt: %3.4
1.5 Üst: %88.2
1.5 Alt: %11.8
2.5 Üst: %69.9
2.5 Alt: %30.1
3.5 Üst: %48.7
3.5 Alt: %51.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%70.1
KG Yok
%30.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.4
1-2
%8.6
2-1
%7.2
2-2
%7.1
1-3
%5.6
0-2
%5.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.6
İY X: %36.9
İY 2: %35.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.3
İY 0.5 Alt: %20.7
İY 1.5 Üst: %49.1
İY 1.5 Alt: %50.9
İY 2.5 Üst: %22.0
İY 2.5 Alt: %78.0
İY 3.5 Üst: %7.9
İY 3.5 Alt: %92.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.4
+
Dep
5.93
=
Toplam
11.33
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %79.6
8.5 Alt: %20.4
9.5 Üst: %69.5
9.5 Alt: %30.6
10.5 Üst: %57.9
10.5 Alt: %42.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.21 Korner (Ev: 2.48, Dep: 2.73)
İY 4.5 Üst: %59.6
İY 4.5 Alt: %40.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %37.8 |
Eşit: %11.9 |
Dep: %50.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.3
Ev: 14.1 • Dep: 15.2
İsabetli Şut
10.2
Ev: 5 • Dep: 5.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.0
21.5 Alt: %7.0
23.5 Şut Üst: %85.8
23.5 Alt: %14.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %79.8
7.5 Alt: %20.2
8.5 İsabetli Üst: %69.0
8.5 Alt: %31.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSydney FC W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Brisbane Roar FC W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Sydney FC W (+0.25)
@2.01
%49.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Brisbane Roar FC W (-0.25)
@1.99
%50.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.10
%47.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.91
%52.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.34 | %15.8 | %0.0 | @1.19 | %84.2 |
| -1.25 | @5.81 | %17.2 | %0.0 | @1.21 | %82.8 |
| -1.00 | @5.29 | %18.9 | %16.5 | @1.23 | %81.1 |
| -0.75 | @3.82 | %26.2 | %0.0 | @1.35 | %73.8 |
| -0.50 | @3.10 | %32.3 | %0.0 | @1.48 | %67.7 |
| -0.25 | @2.74 | %36.6 | %0.0 | @1.58 | %63.4 |
| 0.0 | @2.37 | %42.2 | %23.5 | @1.73 | %57.8 |
| +0.25 Ana Hat | @2.01 | %49.9 | %0.0 | @1.99 | %50.1 |
| +0.50 | @1.79 | %55.8 | %0.0 | @2.26 | %44.3 |
| +0.75 | @1.62 | %61.9 | %0.0 | @2.62 | %38.2 |
| +1.00 | @1.44 | %69.5 | %19.7 | @3.27 | %30.6 |
| +1.25 | @1.37 | %72.8 | %0.0 | @3.68 | %27.2 |
| +1.50 | @1.32 | %75.5 | %0.0 | @4.08 | %24.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.15 | %86.7 | %0.0 | @7.50 | %13.3 |
| +2.00 | @1.17 | %85.1 | %18.7 | @6.72 | %14.9 |
| +2.25 | @1.31 | %76.4 | %0.0 | @4.23 | %23.7 |
| +2.50 | @1.44 | %69.2 | %0.0 | @3.25 | %30.8 |
| +2.75 | @1.53 | %65.5 | %0.0 | @2.90 | %34.5 |
| +3.00 | @1.65 | %60.7 | %21.7 | @2.54 | %39.3 |
| +3.25 | @1.88 | %53.3 | %0.0 | @2.14 | %46.7 |
| +3.50 Ana Hat | @2.10 | %47.5 | %0.0 | @1.91 | %52.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.4% | 4.8% | 5.3% | 3.5% | 1.7% | 0.7% |
| 1 Gol | 3.9% | 9.6% | 8.8% | 5.7% | 2.8% | 1.1% |
| 2 Gol | 3.8% | 7.4% | 7.2% | 4.7% | 2.3% | 0.9% |
| 3 Gol | 2.1% | 4.1% | 4.0% | 2.6% | 1.3% | 0.5% |
| 4 Gol | 0.9% | 1.7% | 1.6% | 1.1% | 0.5% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.6% | 0.5% | 0.4% | 0.2% | 0.1% |
Sydney FC W — Son 5 Maç
M
vs Western Sydney Wanderers W (E)
2 - 3
B
vs Melbourne Victory W (D)
0 - 0
M
vs Newcastle Jets FC W (E)
1 - 2
M
vs Wellington Phoenix W (D)
7 - 0
G
vs Wellington Phoenix W (E)
2 - 1
Brisbane Roar FC W — Son 5 Maç
B
vs Central Coast Mariners W (E)
2 - 2
M
vs Sydney FC W (D)
3 - 2
G
vs Sydney FC W (E)
1 - 0
B
vs Sydney FC W (D)
1 - 1
G
vs Sydney FC W (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 02.03.2025 | A-League Women | Sydney FC W | 3 - 2 | Brisbane Roar FC W |
| 09.11.2024 | A-League Women | Brisbane Roar FC W | 1 - 0 | Sydney FC W |
| 22.12.2023 | A-League Women | Sydney FC W | 1 - 1 | Brisbane Roar FC W |
| 21.10.2023 | A-League Women | Brisbane Roar FC W | 1 - 0 | Sydney FC W |
| 31.12.2022 | A-League Women | Brisbane Roar FC W | 1 - 4 | Sydney FC W |
| 10.12.2022 | A-League Women | Sydney FC W | 4 - 0 | Brisbane Roar FC W |
| 02.02.2022 | A-League Women | Sydney FC W | 2 - 0 | Brisbane Roar FC W |
| 14.02.2021 | A-League Women | Sydney FC W | 1 - 4 | Brisbane Roar FC W |