Maç Listesine Dön
Austria A-League Women • 08.02.2026 — 09:00

Sydney FC W

Elo: 1557
λ (Beklenen Gol): 1.15
1 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1

Canberra United W

Elo: 1541
λ (Beklenen Gol): 2.38
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sydney FC W - Canberra United W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.15, Dep: 2.38 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Canberra United W %64.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %68.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sydney FC W xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Canberra United W xG 2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.15 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %16.3
X (Beraberlik) %19.6
2 (Deplasman) %64.1

Çifte Şans 1X: %35.9
Çifte Şans X2: %83.7
Çifte Şans 12: %80.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.3 0.5 Alt: %3.7
1.5 Üst: %87.3 1.5 Alt: %12.7
2.5 Üst: %68.4 2.5 Alt: %31.6
3.5 Üst: %46.9 3.5 Alt: %53.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %62.5
KG Yok %37.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-2
%9.6
1-1
%8.6
0-2
%8.3
1-3
%7.6
0-3
%6.6
0-1
%6.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %16.8 İY X: %35.3 İY 2: %47.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.6 İY 0.5 Alt: %21.4
İY 1.5 Üst: %47.7 İY 1.5 Alt: %52.3
İY 2.5 Üst: %20.9 İY 2.5 Alt: %79.1
İY 3.5 Üst: %7.2 İY 3.5 Alt: %92.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.39
+
Dep 6.84
=
Toplam 11.23
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %78.8 8.5 Alt: %21.3
9.5 Üst: %68.4 9.5 Alt: %31.7
10.5 Üst: %56.7 10.5 Alt: %43.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.16 Korner (Ev: 2.02, Dep: 3.15)
İY 4.5 Üst: %58.8 İY 4.5 Alt: %41.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %18.7 | Eşit: %9.3 | Dep: %72.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 28.8
Ev: 11 • Dep: 17.7
İsabetli Şut 10
Ev: 3.9 • Dep: 6.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %91.7 21.5 Alt: %8.3
23.5 Şut Üst: %83.7 23.5 Alt: %16.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %78.0 7.5 Alt: %22.0
8.5 İsabetli Üst: %66.8 8.5 Alt: %33.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Sydney FC W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Canberra United W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Sydney FC W (+1.00)
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %22.2
Canberra United W (-1.00)
@1.91
%52.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.02
%49.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @15.69 %6.4 %0.0 @1.07 %93.6
-1.25 @14.88 %6.7 %0.0 @1.07 %93.3
-1.00 @14.06 %7.1 %10.4 @1.08 %92.9
-0.75 @8.21 %12.2 %0.0 @1.14 %87.8
-0.50 @5.98 %16.7 %0.0 @1.20 %83.3
-0.25 @5.37 %18.6 %0.0 @1.23 %81.4
0.0 @4.76 %21.0 %20.3 @1.27 %79.0
+0.25 @3.34 %30.0 %0.0 @1.43 %70.1
+0.50 @2.70 %37.1 %0.0 @1.59 %62.9
+0.75 @2.40 %41.7 %0.0 @1.72 %58.3
+1.00 Ana Hat @2.10 %47.7 %22.2 @1.91 %52.4
+1.25 @1.85 %54.2 %0.0 @2.18 %45.8
+1.50 @1.69 %59.3 %0.0 @2.46 %40.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.17 %85.4 %0.0 @6.85 %14.6
+2.00 @1.20 %83.6 %19.6 @6.10 %16.4
+2.25 @1.34 %74.5 %0.0 @3.93 %25.5
+2.50 @1.49 %67.2 %0.0 @3.05 %32.8
+2.75 @1.58 %63.1 %0.0 @2.71 %36.9
+3.00 @1.73 %57.9 %22.3 @2.37 %42.2
+3.25 Ana Hat @1.98 %50.6 %0.0 @2.02 %49.4
+3.50 @2.22 %45.0 %0.0 @1.82 %55.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.7% 6.6% 8.6% 6.9% 4.1% 1.9%
1 Gol 2.9% 8.9% 9.9% 7.9% 4.7% 2.2%
2 Gol 2.0% 4.8% 5.7% 4.5% 2.7% 1.3%
3 Gol 0.8% 1.8% 2.2% 1.7% 1.0% 0.5%
4 Gol 0.2% 0.5% 0.6% 0.5% 0.3% 0.1%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.1% 0.1% 0.0%
Sydney FC W — Son 5 Maç
M vs Brisbane Roar FC W (E)
1 - 3
M vs Western Sydney Wanderers W (E)
2 - 3
B vs Melbourne Victory W (D)
0 - 0
M vs Newcastle Jets FC W (E)
1 - 2
M vs Wellington Phoenix W (D)
7 - 0
Canberra United W — Son 5 Maç
G vs Melbourne Victory W (E)
3 - 1
B vs Western Sydney Wanderers W (D)
1 - 1
G vs Western Sydney Wanderers W (D)
1 - 3
G vs Western Sydney Wanderers W (E)
1 - 0
M vs Western Sydney Wanderers W (D)
4 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.