Austria
A-League Women •
13.02.2026 — 11:00
Brisbane Roar FC W
Elo: 1470λ (Beklenen Gol): 2.38
0 - 4
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Sydney FC W
Elo: 1557λ (Beklenen Gol): 0.90
Model Güven Derecesi:
%90
Brisbane Roar FC W - Sydney FC W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.38, Dep: 0.90 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Brisbane Roar FC W %69.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %63.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Brisbane Roar FC W xG
2.71
Dengeli
Sydney FC W xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%69.7
X (Beraberlik)
%18.5
2 (Deplasman)
%11.8
Çifte Şans 1X: %88.2
Çifte Şans X2: %30.3
Çifte Şans 12: %81.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.5
0.5 Alt: %4.5
1.5 Üst: %84.4
1.5 Alt: %15.6
2.5 Üst: %63.5
2.5 Alt: %36.5
3.5 Üst: %41.4
3.5 Alt: %58.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%54.3
KG Yok
%45.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%10.7
2-1
%9.6
1-1
%8.7
3-0
%8.5
1-0
%8.4
3-1
%7.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %51.3
İY X: %35.6
İY 2: %13.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.2
İY 0.5 Alt: %23.8
İY 1.5 Üst: %43.8
İY 1.5 Alt: %56.2
İY 2.5 Üst: %18.1
İY 2.5 Alt: %81.9
İY 3.5 Üst: %5.8
İY 3.5 Alt: %94.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.87
+
Dep
3.64
=
Toplam
10.51
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %72.2
8.5 Alt: %27.8
9.5 Üst: %60.5
9.5 Alt: %39.5
10.5 Üst: %48.1
10.5 Alt: %51.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.84 Korner (Ev: 3.16, Dep: 1.68)
İY 4.5 Üst: %53.0
İY 4.5 Alt: %47.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %80.1 |
Eşit: %7.7 |
Dep: %12.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.2
Ev: 18.6 • Dep: 8.6
İsabetli Şut
9.6
Ev: 6.6 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %86.4
21.5 Alt: %13.6
23.5 Şut Üst: %75.6
23.5 Alt: %24.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %73.7
7.5 Alt: %26.3
8.5 İsabetli Üst: %61.5
8.5 Alt: %38.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBrisbane Roar FC W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sydney FC W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Brisbane Roar FC W (-1.25)
@1.93
%51.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Sydney FC W (+1.25)
@2.07
%48.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %22.9
+3.00 Gol Alt
@2.04
%49.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.18 | %45.8 | %0.0 | @1.85 | %54.2 |
| -1.25 Ana Hat | @1.93 | %51.7 | %0.0 | @2.07 | %48.3 |
| -1.00 | @1.68 | %59.4 | %22.9 | @2.46 | %40.6 |
| -0.75 | @1.55 | %64.6 | %0.0 | @2.83 | %35.4 |
| -0.50 | @1.46 | %68.7 | %0.0 | @3.19 | %31.3 |
| -0.25 | @1.32 | %76.0 | %0.0 | @4.16 | %24.1 |
| 0.0 | @1.18 | %85.0 | %19.2 | @6.65 | %15.1 |
| +0.25 | @1.16 | %86.6 | %0.0 | @7.43 | %13.5 |
| +0.50 | @1.14 | %87.8 | %0.0 | @8.22 | %12.2 |
| +0.75 | @1.09 | %91.6 | %0.0 | @11.90 | %8.4 |
| +1.00 | @1.05 | %95.7 | %8.2 | @23.18 | %4.3 |
| +1.25 | @1.04 | %95.9 | %0.0 | @24.21 | %4.1 |
| +1.50 | @1.04 | %96.0 | %0.0 | @25.25 | %4.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.22 | %81.9 | %0.0 | @5.53 | %18.1 |
| +2.00 | @1.26 | %79.4 | %21.6 | @4.86 | %20.6 |
| +2.25 | @1.43 | %69.8 | %0.0 | @3.31 | %30.2 |
| +2.50 | @1.61 | %62.2 | %0.0 | @2.65 | %37.8 |
| +2.75 | @1.74 | %57.4 | %0.0 | @2.34 | %42.7 |
| +3.00 Ana Hat | @1.96 | %51.0 | %22.9 | @2.04 | %49.0 |
| +3.25 | @2.25 | %44.4 | %0.0 | @1.80 | %55.6 |
| +3.50 | @2.54 | %39.3 | %0.0 | @1.65 | %60.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.5% | 2.9% | 1.6% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 8.7% | 9.0% | 3.7% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 11.1% | 9.9% | 4.4% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 8.8% | 7.9% | 3.5% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 5.2% | 4.7% | 2.1% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 2.5% | 2.2% | 1.0% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Brisbane Roar FC W — Son 5 Maç
G
vs Sydney FC W (D)
1 - 3
B
vs Central Coast Mariners W (E)
2 - 2
M
vs Sydney FC W (D)
3 - 2
G
vs Sydney FC W (E)
1 - 0
B
vs Sydney FC W (D)
1 - 1
Sydney FC W — Son 5 Maç
M
vs Canberra United W (E)
1 - 2
M
vs Brisbane Roar FC W (E)
1 - 3
M
vs Western Sydney Wanderers W (E)
2 - 3
B
vs Melbourne Victory W (D)
0 - 0
M
vs Newcastle Jets FC W (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 04.02.2026 | A-League Women | Sydney FC W | 1 - 3 | Brisbane Roar FC W |
| 02.03.2025 | A-League Women | Sydney FC W | 3 - 2 | Brisbane Roar FC W |
| 09.11.2024 | A-League Women | Brisbane Roar FC W | 1 - 0 | Sydney FC W |
| 22.12.2023 | A-League Women | Sydney FC W | 1 - 1 | Brisbane Roar FC W |
| 21.10.2023 | A-League Women | Brisbane Roar FC W | 1 - 0 | Sydney FC W |
| 31.12.2022 | A-League Women | Brisbane Roar FC W | 1 - 4 | Sydney FC W |
| 10.12.2022 | A-League Women | Sydney FC W | 4 - 0 | Brisbane Roar FC W |
| 02.02.2022 | A-League Women | Sydney FC W | 2 - 0 | Brisbane Roar FC W |