Austria
A-League Women •
28.03.2026 — 09:00
Sydney FC W
Elo: 1480λ (Beklenen Gol): 1.41
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Melbourne Victory W
Elo: 1502λ (Beklenen Gol): 1.69
Model Güven Derecesi:
%80
Sydney FC W - Melbourne Victory W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.41, Dep: 1.69 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Melbourne Victory W %43.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %59.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sydney FC W xG
1.64
Dengeli
Melbourne Victory W xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%31.2
X (Beraberlik)
%25.2
2 (Deplasman)
%43.6
Çifte Şans 1X: %56.5
Çifte Şans X2: %68.8
Çifte Şans 12: %74.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.6
0.5 Alt: %5.4
1.5 Üst: %82.3
1.5 Alt: %17.7
2.5 Üst: %59.9
2.5 Alt: %40.1
3.5 Üst: %37.5
3.5 Alt: %62.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%62.4
KG Yok
%37.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.5
1-2
%9.1
2-1
%7.6
0-1
%6.8
0-2
%6.5
2-2
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.1
İY X: %40.1
İY 2: %33.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.3
İY 0.5 Alt: %25.7
İY 1.5 Üst: %41.4
İY 1.5 Alt: %58.6
İY 2.5 Üst: %16.4
İY 2.5 Alt: %83.6
İY 3.5 Üst: %5.2
İY 3.5 Alt: %94.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.91
+
Dep
5.36
=
Toplam
10.27
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %69.7
8.5 Alt: %30.3
9.5 Üst: %57.5
9.5 Alt: %42.5
10.5 Üst: %45.1
10.5 Alt: %54.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.72 Korner (Ev: 2.26, Dep: 2.46)
İY 4.5 Üst: %51.0
İY 4.5 Alt: %49.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %38.3 |
Eşit: %12.5 |
Dep: %49.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.1
Ev: 12.6 • Dep: 13.5
İsabetli Şut
9.1
Ev: 4.5 • Dep: 4.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %81.7
21.5 Alt: %18.3
23.5 Şut Üst: %68.9
23.5 Alt: %31.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %69.0
7.5 Alt: %31.0
8.5 İsabetli Üst: %56.1
8.5 Alt: %44.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSydney FC W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Melbourne Victory W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Sydney FC W (+0.25)
@1.98
%50.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Melbourne Victory W (-0.25)
@2.02
%49.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@1.91
%52.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.99 | %14.3 | %0.0 | @1.17 | %85.7 |
| -1.25 | @6.39 | %15.6 | %0.0 | @1.19 | %84.4 |
| -1.00 | @5.80 | %17.2 | %16.9 | @1.21 | %82.8 |
| -0.75 | @4.02 | %24.9 | %0.0 | @1.33 | %75.1 |
| -0.50 | @3.20 | %31.3 | %0.0 | @1.45 | %68.7 |
| -0.25 | @2.79 | %35.8 | %0.0 | @1.56 | %64.2 |
| 0.0 | @2.38 | %42.0 | %25.5 | @1.72 | %58.1 |
| +0.25 Ana Hat | @1.98 | %50.4 | %0.0 | @2.02 | %49.6 |
| +0.50 | @1.76 | %56.8 | %0.0 | @2.31 | %43.3 |
| +0.75 | @1.58 | %63.2 | %0.0 | @2.72 | %36.8 |
| +1.00 | @1.40 | %71.4 | %20.5 | @3.50 | %28.6 |
| +1.25 | @1.34 | %74.7 | %0.0 | @3.95 | %25.3 |
| +1.50 | @1.29 | %77.3 | %0.0 | @4.40 | %22.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.25 | %79.8 | %0.0 | @4.96 | %20.2 |
| +2.00 | @1.30 | %76.9 | %22.7 | @4.32 | %23.1 |
| +2.25 | @1.49 | %67.0 | %0.0 | @3.03 | %33.0 |
| +2.50 | @1.68 | %59.4 | %0.0 | @2.46 | %40.6 |
| +2.75 | @1.84 | %54.2 | %0.0 | @2.19 | %45.8 |
| +3.00 Ana Hat | @2.10 | %47.6 | %22.6 | @1.91 | %52.5 |
| +3.25 | @2.41 | %41.5 | %0.0 | @1.71 | %58.5 |
| +3.50 | @2.72 | %36.8 | %0.0 | @1.58 | %63.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.4% | 6.9% | 6.5% | 3.7% | 1.6% | 0.5% |
| 1 Gol | 5.6% | 11.7% | 9.2% | 5.2% | 2.2% | 0.7% |
| 2 Gol | 4.5% | 7.6% | 6.5% | 3.6% | 1.5% | 0.5% |
| 3 Gol | 2.1% | 3.6% | 3.0% | 1.7% | 0.7% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.7% | 1.3% | 1.1% | 0.6% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.4% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Sydney FC W — Son 5 Maç
M
vs Wellington Phoenix W (E)
1 - 3
M
vs Newcastle Jets FC W (D)
3 - 1
G
vs Brisbane Roar FC W (D)
0 - 4
M
vs Canberra United W (E)
1 - 2
M
vs Brisbane Roar FC W (E)
1 - 3
Melbourne Victory W — Son 5 Maç
G
vs Western Sydney Wanderers W (E)
1 - 0
M
vs Canberra United W (D)
3 - 1
B
vs Sydney FC W (E)
0 - 0
G
vs Sydney FC W (E)
2 - 0
G
vs Sydney FC W (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 25.01.2026 | A-League Women | Melbourne Victory W | 0 - 0 | Sydney FC W |
| 24.01.2025 | A-League Women | Melbourne Victory W | 2 - 0 | Sydney FC W |
| 28.12.2024 | A-League Women | Sydney FC W | 0 - 1 | Melbourne Victory W |
| 31.03.2024 | A-League Women | Sydney FC W | 0 - 4 | Melbourne Victory W |
| 26.01.2024 | A-League Women | Melbourne Victory W | 1 - 1 | Sydney FC W |
| 22.04.2023 | A-League Women | Sydney FC W | 1 - 0 | Melbourne Victory W |
| 26.01.2023 | A-League Women | Melbourne Victory W | 3 - 6 | Sydney FC W |
| 26.11.2022 | A-League Women | Sydney FC W | 2 - 0 | Melbourne Victory W |