Austria
A-League Women •
04.04.2026 — 06:15
Central Coast Mariners W
Elo: 1530λ (Beklenen Gol): 1.48
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Sydney FC W
Elo: 1463λ (Beklenen Gol): 1.52
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Central Coast Mariners W - Sydney FC W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.48, Dep: 1.52 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sydney FC W %37.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %57.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %52.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Central Coast Mariners W xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Sydney FC W xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.48 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%36.3
X (Beraberlik)
%26.0
2 (Deplasman)
%37.8
Çifte Şans 1X: %62.2
Çifte Şans X2: %63.7
Çifte Şans 12: %74.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.1
0.5 Alt: %5.9
1.5 Üst: %81.0
1.5 Alt: %19.1
2.5 Üst: %57.7
2.5 Alt: %42.3
3.5 Üst: %35.3
3.5 Alt: %64.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%61.2
KG Yok
%38.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.0
1-2
%8.5
2-1
%8.3
0-1
%6.7
1-0
%6.5
2-2
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.1
İY X: %41.0
İY 2: %30.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.2
İY 0.5 Alt: %26.8
İY 1.5 Üst: %39.9
İY 1.5 Alt: %60.1
İY 2.5 Üst: %15.4
İY 2.5 Alt: %84.6
İY 3.5 Üst: %4.7
İY 3.5 Alt: %95.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.07
+
Dep
4.98
=
Toplam
10.05
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %67.3
8.5 Alt: %32.7
9.5 Üst: %54.8
9.5 Alt: %45.2
10.5 Üst: %42.3
10.5 Alt: %57.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.62 Korner (Ev: 2.33, Dep: 2.29)
İY 4.5 Üst: %49.1
İY 4.5 Alt: %50.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %44.7 |
Eşit: %12.8 |
Dep: %42.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.5
Ev: 13.1 • Dep: 12.4
İsabetli Şut
8.9
Ev: 4.7 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %78.5
21.5 Alt: %21.5
23.5 Şut Üst: %64.7
23.5 Alt: %35.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %66.7
7.5 Alt: %33.3
8.5 İsabetli Üst: %53.4
8.5 Alt: %46.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCentral Coast Mariners W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sydney FC W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Central Coast Mariners W (0.0)
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %26.2
Sydney FC W (+0.00)
@1.96
%51.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.08
%48.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.75 | %17.4 | %0.0 | @1.21 | %82.6 |
| -1.25 | @5.21 | %19.2 | %0.0 | @1.24 | %80.8 |
| -1.00 | @4.67 | %21.4 | %18.8 | @1.27 | %78.6 |
| -0.75 | @3.38 | %29.6 | %0.0 | @1.42 | %70.4 |
| -0.50 | @2.76 | %36.2 | %0.0 | @1.57 | %63.8 |
| -0.25 | @2.40 | %41.6 | %0.0 | @1.71 | %58.4 |
| 0.0 Ana Hat | @2.04 | %49.0 | %26.2 | @1.96 | %51.0 |
| +0.25 | @1.76 | %56.7 | %0.0 | @2.31 | %43.3 |
| +0.50 | @1.60 | %62.4 | %0.0 | @2.66 | %37.6 |
| +0.75 | @1.45 | %69.0 | %0.0 | @3.23 | %31.0 |
| +1.00 | @1.30 | %77.2 | %19.2 | @4.39 | %22.8 |
| +1.25 | @1.26 | %79.6 | %0.0 | @4.91 | %20.4 |
| +1.50 | @1.23 | %81.6 | %0.0 | @5.43 | %18.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.28 | %78.2 | %0.0 | @4.59 | %21.8 |
| +2.00 | @1.34 | %74.9 | %23.4 | @3.98 | %25.1 |
| +2.25 | @1.54 | %65.0 | %0.0 | @2.85 | %35.0 |
| +2.50 | @1.74 | %57.3 | %0.0 | @2.34 | %42.7 |
| +2.75 Ana Hat | @1.93 | %51.9 | %0.0 | @2.08 | %48.1 |
| +3.00 | @2.23 | %44.9 | %22.6 | @1.81 | %55.1 |
| +3.25 | @2.55 | %39.2 | %0.0 | @1.64 | %60.8 |
| +3.50 | @2.88 | %34.7 | %0.0 | @1.53 | %65.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.9% | 6.8% | 5.8% | 2.9% | 1.1% | 0.3% |
| 1 Gol | 6.6% | 12.1% | 8.6% | 4.3% | 1.6% | 0.5% |
| 2 Gol | 5.5% | 8.4% | 6.4% | 3.2% | 1.2% | 0.4% |
| 3 Gol | 2.7% | 4.1% | 3.1% | 1.6% | 0.6% | 0.2% |
| 4 Gol | 1.0% | 1.5% | 1.2% | 0.6% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.5% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Central Coast Mariners W — Son 5 Maç
B
vs Canberra United W (E)
0 - 0
G
vs Wellington Phoenix W (E)
2 - 1
B
vs Perth Glory FC W (D)
0 - 0
M
vs Melbourne City W (E)
1 - 3
G
vs Wellington Phoenix W (D)
1 - 2
Sydney FC W — Son 5 Maç
G
vs Melbourne Victory W (E)
2 - 1
M
vs Wellington Phoenix W (E)
1 - 3
M
vs Newcastle Jets FC W (D)
3 - 1
G
vs Brisbane Roar FC W (D)
0 - 4
M
vs Canberra United W (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.