USA
MLS Next Pro •
17.05.2026 — 05:00
Los Angeles FC II
Elo: 1531λ (Beklenen Gol): 1.54
3 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Ventura County
Elo: 1537λ (Beklenen Gol): 1.75
Model Güven Derecesi:
%80
Los Angeles FC II - Ventura County mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.54, Dep: 1.75 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ventura County %42.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %63.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %65.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Los Angeles FC II xG
1.91
Dengeli
Ventura County xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%33.3
X (Beraberlik)
%24.4
2 (Deplasman)
%42.3
Çifte Şans 1X: %57.7
Çifte Şans X2: %66.7
Çifte Şans 12: %75.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.5
0.5 Alt: %4.5
1.5 Üst: %84.8
1.5 Alt: %15.2
2.5 Üst: %63.9
2.5 Alt: %36.1
3.5 Üst: %41.8
3.5 Alt: %58.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%65.7
KG Yok
%34.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.8
1-2
%8.8
2-1
%7.7
2-2
%6.8
0-1
%5.8
0-2
%5.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.8
İY X: %38.9
İY 2: %33.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.3
İY 0.5 Alt: %23.7
İY 1.5 Üst: %44.4
İY 1.5 Alt: %55.6
İY 2.5 Üst: %18.5
İY 2.5 Alt: %81.5
İY 3.5 Üst: %6.2
İY 3.5 Alt: %93.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.18
+
Dep
5.49
=
Toplam
10.67
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %73.8
8.5 Alt: %26.3
9.5 Üst: %62.3
9.5 Alt: %37.7
10.5 Üst: %50.0
10.5 Alt: %50.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.91 Korner (Ev: 2.38, Dep: 2.52)
İY 4.5 Üst: %54.3
İY 4.5 Alt: %45.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %40.1 |
Eşit: %12.3 |
Dep: %47.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.3
Ev: 13.4 • Dep: 13.9
İsabetli Şut
9.5
Ev: 4.8 • Dep: 4.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %87.0
21.5 Alt: %13.0
23.5 Şut Üst: %76.4
23.5 Alt: %23.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %73.6
7.5 Alt: %26.4
8.5 İsabetli Üst: %61.3
8.5 Alt: %38.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLos Angeles FC II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Ventura County
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Los Angeles FC II (+0.25)
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Ventura County (-0.25)
@2.09
%47.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.89
%52.8 İhtimal
İade (Push): %22.4
+3.00 Gol Alt
@2.12
%47.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.25 | %16.0 | %0.0 | @1.19 | %84.0 |
| -1.25 | @5.71 | %17.5 | %0.0 | @1.21 | %82.5 |
| -1.00 | @5.17 | %19.3 | %17.3 | @1.24 | %80.7 |
| -0.75 | @3.71 | %27.0 | %0.0 | @1.37 | %73.0 |
| -0.50 | @3.00 | %33.3 | %0.0 | @1.50 | %66.7 |
| -0.25 | @2.63 | %38.0 | %0.0 | @1.61 | %62.0 |
| 0.0 | @2.26 | %44.3 | %24.8 | @1.79 | %55.7 |
| +0.25 Ana Hat | @1.92 | %52.1 | %0.0 | @2.09 | %47.9 |
| +0.50 | @1.72 | %58.1 | %0.0 | @2.38 | %41.9 |
| +0.75 | @1.55 | %64.4 | %0.0 | @2.81 | %35.6 |
| +1.00 | @1.38 | %72.4 | %19.8 | @3.62 | %27.6 |
| +1.25 | @1.33 | %75.4 | %0.0 | @4.07 | %24.6 |
| +1.50 | @1.28 | %77.9 | %0.0 | @4.52 | %22.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.21 | %82.8 | %0.0 | @5.81 | %17.2 |
| +2.00 | @1.24 | %80.5 | %21.2 | @5.12 | %19.5 |
| +2.25 | @1.41 | %70.9 | %0.0 | @3.44 | %29.1 |
| +2.50 | @1.58 | %63.4 | %0.0 | @2.73 | %36.6 |
| +2.75 | @1.70 | %58.8 | %0.0 | @2.43 | %41.2 |
| +3.00 Ana Hat | @1.89 | %52.8 | %22.4 | @2.12 | %47.2 |
| +3.25 | @2.17 | %46.2 | %0.0 | @1.86 | %53.8 |
| +3.50 | @2.44 | %41.0 | %0.0 | @1.69 | %59.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.5% | 5.8% | 5.8% | 3.4% | 1.5% | 0.5% |
| 1 Gol | 5.0% | 10.9% | 8.9% | 5.2% | 2.3% | 0.8% |
| 2 Gol | 4.5% | 7.8% | 6.9% | 4.0% | 1.8% | 0.6% |
| 3 Gol | 2.3% | 4.0% | 3.5% | 2.1% | 0.9% | 0.3% |
| 4 Gol | 0.9% | 1.6% | 1.4% | 0.8% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.5% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Los Angeles FC II — Son 5 Maç
M
vs Tacoma Defiance (D)
4 - 1
M
vs Portland Timbers II (E)
0 - 1
B
vs Tacoma Defiance (D)
2 - 2
M
vs Portland Timbers II (D)
5 - 3
M
vs Tacoma Defiance (D)
4 - 2
Ventura County — Son 5 Maç
B
vs Los Angeles FC II (E)
3 - 3
G
vs Los Angeles FC II (E)
2 - 1
G
vs Houston Dynamo FC II (E)
1 - 0
M
vs Los Angeles FC II (D)
3 - 1
B
vs Houston Dynamo FC II (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 21.07.2025 | MLS Next Pro | Ventura County | 3 - 3 | Los Angeles FC II |
| 10.05.2025 | MLS Next Pro | Ventura County | 2 - 1 | Los Angeles FC II |
| 15.03.2025 | MLS Next Pro | Los Angeles FC II | 3 - 1 | Ventura County |
| 12.08.2024 | MLS Next Pro | Ventura County | 1 - 2 | Los Angeles FC II |
| 15.07.2024 | MLS Next Pro | Los Angeles FC II | 1 - 1 | Ventura County |
| 15.04.2024 | MLS Next Pro | Los Angeles FC II | 2 - 1 | Ventura County |
| 10.09.2023 | MLS Next Pro | Ventura County | 1 - 2 | Los Angeles FC II |