Czech-Republic
4. liga - Divizie A •
22.04.2026 — 18:30
Křimice
Elo: 1553λ (Beklenen Gol): 1.30
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Rokycany
Elo: 1465λ (Beklenen Gol): 1.20
Model Güven Derecesi:
%52
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Křimice - Rokycany mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.30, Dep: 1.20 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Křimice %37.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %45.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %50.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Křimice xG
1.60
Dengeli
Rokycany xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%37.9
X (Beraberlik)
%28.9
2 (Deplasman)
%33.2
Çifte Şans 1X: %66.8
Çifte Şans X2: %62.1
Çifte Şans 12: %71.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.8
0.5 Alt: %9.2
1.5 Üst: %72.2
1.5 Alt: %27.8
2.5 Üst: %45.6
2.5 Alt: %54.4
3.5 Üst: %24.3
3.5 Alt: %75.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%51.8
KG Yok
%48.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.8
1-0
%9.7
0-0
%9.2
0-1
%8.9
2-1
%8.3
1-2
%7.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.9
İY X: %45.1
İY 2: %26.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.8
İY 0.5 Alt: %33.3
İY 1.5 Üst: %31.7
İY 1.5 Alt: %68.3
İY 2.5 Üst: %10.4
İY 2.5 Alt: %89.6
İY 3.5 Üst: %2.7
İY 3.5 Alt: %97.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.69
+
Dep
4.3
=
Toplam
9
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %54.4
8.5 Alt: %45.6
9.5 Üst: %41.2
9.5 Alt: %58.8
10.5 Üst: %29.4
10.5 Alt: %70.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.14 Korner (Ev: 2.16, Dep: 1.98)
İY 4.5 Üst: %39.8
İY 4.5 Alt: %60.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %48.4 |
Eşit: %13.4 |
Dep: %38.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.5
Ev: 12 • Dep: 10.5
İsabetli Şut
7.9
Ev: 4.3 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %56.8
21.5 Alt: %43.2
23.5 Şut Üst: %40.2
23.5 Alt: %59.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %52.7
7.5 Alt: %47.3
8.5 İsabetli Üst: %38.8
8.5 Alt: %61.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiKřimice
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Rokycany
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Křimice (0.0)
@1.88
%53.3 İhtimal
İade (Push): %29.0
Rokycany (+0.00)
@2.14
%46.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.10
%47.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.80 | %17.3 | %0.0 | @1.21 | %82.8 |
| -1.25 | @5.20 | %19.2 | %0.0 | @1.24 | %80.8 |
| -1.00 | @4.61 | %21.7 | %20.6 | @1.28 | %78.3 |
| -0.75 | @3.26 | %30.7 | %0.0 | @1.44 | %69.3 |
| -0.50 | @2.64 | %37.8 | %0.0 | @1.61 | %62.2 |
| -0.25 | @2.26 | %44.2 | %0.0 | @1.79 | %55.8 |
| 0.0 Ana Hat | @1.88 | %53.3 | %29.0 | @2.14 | %46.8 |
| +0.25 | @1.63 | %61.2 | %0.0 | @2.58 | %38.8 |
| +0.50 | @1.50 | %66.8 | %0.0 | @3.01 | %33.2 |
| +0.75 | @1.36 | %73.8 | %0.0 | @3.82 | %26.2 |
| +1.00 | @1.21 | %82.4 | %18.9 | @5.69 | %17.6 |
| +1.25 | @1.19 | %84.3 | %0.0 | @6.35 | %15.8 |
| +1.50 | @1.17 | %85.7 | %0.0 | @7.01 | %14.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.47 | %67.8 | %0.0 | @3.11 | %32.2 |
| +2.00 | @1.61 | %62.0 | %26.7 | @2.63 | %38.0 |
| +2.25 Ana Hat | @1.91 | %52.4 | %0.0 | @2.10 | %47.6 |
| +2.50 | @2.20 | %45.4 | %0.0 | @1.83 | %54.6 |
| +2.75 | @2.57 | %38.9 | %0.0 | @1.64 | %61.1 |
| +3.00 | @3.28 | %30.5 | %21.5 | @1.44 | %69.5 |
| +3.25 | @3.73 | %26.8 | %0.0 | @1.37 | %73.2 |
| +3.50 | @4.17 | %24.0 | %0.0 | @1.32 | %76.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.2% | 8.9% | 5.9% | 2.4% | 0.7% | 0.2% |
| 1 Gol | 9.7% | 13.8% | 7.7% | 3.1% | 0.9% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.0% | 8.3% | 5.0% | 2.0% | 0.6% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.0% | 3.6% | 2.2% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.0% | 1.2% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Křimice — Son 5 Maç
B
vs Rokycany (D)
1 - 1
Rokycany — Son 5 Maç
G
vs Hluboka nad Vltavou (D)
1 - 2
B
vs Křimice (E)
1 - 1
G
vs Hluboka nad Vltavou (E)
1 - 0
M
vs Hluboka nad Vltavou (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 23.08.2025 | 4. liga - Divizie A | Rokycany | 1 - 1 | Křimice |