Germany
U19 Bundesliga •
23.05.2026 — 14:00
FK Pirmasens U19
Elo: 1479λ (Beklenen Gol): 2.16
4 - 4
Tamamlandı
İY: 3 - 1
Saarbrücken U19
Elo: 1378λ (Beklenen Gol): 1.49
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
FK Pirmasens U19 - Saarbrücken U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.16, Dep: 1.49 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre FK Pirmasens U19 %52.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %70.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %69.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%52.9
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
FK Pirmasens U19 xG
2.35
Dengeli
Saarbrücken U19 xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%52.3
X (Beraberlik)
%21.9
2 (Deplasman)
%25.8
Çifte Şans 1X: %74.2
Çifte Şans X2: %47.7
Çifte Şans 12: %78.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.7
0.5 Alt: %3.3
1.5 Üst: %88.5
1.5 Alt: %11.5
2.5 Üst: %70.6
2.5 Alt: %29.5
3.5 Üst: %49.5
3.5 Alt: %50.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%69.1
KG Yok
%30.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%9.0
1-1
%9.0
2-2
%6.7
3-1
%6.5
1-2
%6.2
2-0
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %40.3
İY X: %36.2
İY 2: %23.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.6
İY 0.5 Alt: %20.4
İY 1.5 Üst: %49.6
İY 1.5 Alt: %50.4
İY 2.5 Üst: %22.4
İY 2.5 Alt: %77.6
İY 3.5 Üst: %8.1
İY 3.5 Alt: %91.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.42
+
Dep
4.92
=
Toplam
11.35
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %79.7
8.5 Alt: %20.3
9.5 Üst: %69.6
9.5 Alt: %30.4
10.5 Üst: %58.1
10.5 Alt: %41.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.22 Korner (Ev: 2.95, Dep: 2.26)
İY 4.5 Üst: %59.7
İY 4.5 Alt: %40.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %61.6 |
Eşit: %10.9 |
Dep: %27.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.5
Ev: 17.2 • Dep: 12.3
İsabetli Şut
10.3
Ev: 6.1 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.5
21.5 Alt: %6.5
23.5 Şut Üst: %86.6
23.5 Alt: %13.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %80.8
7.5 Alt: %19.2
8.5 İsabetli Üst: %70.3
8.5 Alt: %29.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFK Pirmasens U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Saarbrücken U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
FK Pirmasens U19 (-0.50)
@1.95
%51.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Saarbrücken U19 (+0.50)
@2.06
%48.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.93
%51.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.28 | %30.5 | %0.0 | @1.44 | %69.5 |
| -1.25 | @2.94 | %34.0 | %0.0 | @1.52 | %66.0 |
| -1.00 | @2.60 | %38.5 | %21.0 | @1.63 | %61.5 |
| -0.75 | @2.19 | %45.7 | %0.0 | @1.84 | %54.3 |
| -0.50 Ana Hat | @1.95 | %51.4 | %0.0 | @2.06 | %48.6 |
| -0.25 | @1.73 | %57.9 | %0.0 | @2.38 | %42.1 |
| 0.0 | @1.51 | %66.4 | %22.5 | @2.97 | %33.6 |
| +0.25 | @1.42 | %70.6 | %0.0 | @3.40 | %29.4 |
| +0.50 | @1.35 | %73.9 | %0.0 | @3.84 | %26.1 |
| +0.75 | @1.26 | %79.6 | %0.0 | @4.90 | %20.4 |
| +1.00 | @1.16 | %86.2 | %14.3 | @7.26 | %13.8 |
| +1.25 | @1.15 | %87.3 | %0.0 | @7.86 | %12.7 |
| +1.50 | @1.13 | %88.2 | %0.0 | @8.47 | %11.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.15 | %87.0 | %0.0 | @7.69 | %13.0 |
| +2.00 | @1.17 | %85.5 | %18.5 | @6.91 | %14.5 |
| +2.25 | @1.30 | %76.8 | %0.0 | @4.31 | %23.2 |
| +2.50 | @1.43 | %69.7 | %0.0 | @3.30 | %30.3 |
| +2.75 | @1.51 | %66.1 | %0.0 | @2.95 | %34.0 |
| +3.00 | @1.63 | %61.4 | %21.7 | @2.59 | %38.7 |
| +3.25 | @1.86 | %53.9 | %0.0 | @2.17 | %46.1 |
| +3.50 Ana Hat | @2.08 | %48.1 | %0.0 | @1.93 | %51.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.3% | 3.3% | 3.0% | 1.5% | 0.5% | 0.2% |
| 1 Gol | 5.1% | 9.3% | 6.4% | 3.2% | 1.2% | 0.4% |
| 2 Gol | 6.2% | 9.3% | 6.9% | 3.4% | 1.3% | 0.4% |
| 3 Gol | 4.5% | 6.7% | 5.0% | 2.5% | 0.9% | 0.3% |
| 4 Gol | 2.4% | 3.6% | 2.7% | 1.3% | 0.5% | 0.1% |
| 5 Gol | 1.0% | 1.6% | 1.2% | 0.6% | 0.2% | 0.1% |
FK Pirmasens U19 — Son 5 Maç
M
vs Sandhausen U19 (D)
4 - 2
G
vs Schott Mainz U19 (E)
1 - 0
G
vs Elversberg U19 (D)
1 - 3
M
vs Greuther Fürth U19 (E)
1 - 3
M
vs Wehen Wiesbaden U19 (D)
2 - 0
Saarbrücken U19 — Son 5 Maç
M
vs Sandhausen U19 (E)
1 - 3
G
vs FK Pirmasens U19 (E)
3 - 2
M
vs Viktoria Köln U19 (D)
3 - 1
M
vs Viktoria Köln U19 (E)
3 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 29.03.2026 | U19 Bundesliga | Saarbrücken U19 | 3 - 2 | FK Pirmasens U19 |