Paraguay
Division Profesional - Apertura •
26.03.2026 — 01:30
Club Guarani
Elo: 1572λ (Beklenen Gol): 1.83
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
2 de Mayo
Elo: 1456λ (Beklenen Gol): 0.94
Model Güven Derecesi:
%89
Club Guarani - 2 de Mayo mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.83, Dep: 0.94 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Club Guarani %57.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %52.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %75.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%56.2
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Club Guarani xG
2.00
Dengeli
2 de Mayo xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%57.6
X (Beraberlik)
%24.3
2 (Deplasman)
%18.2
Çifte Şans 1X: %81.8
Çifte Şans X2: %42.4
Çifte Şans 12: %75.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.9
0.5 Alt: %7.1
1.5 Üst: %77.2
1.5 Alt: %22.8
2.5 Üst: %52.4
2.5 Alt: %47.6
3.5 Üst: %30.2
3.5 Alt: %69.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%52.0
KG Yok
%48.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.6
1-0
%10.7
2-0
%10.5
2-1
%9.9
0-0
%7.1
3-0
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %41.8
İY X: %41.2
İY 2: %17.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.5
İY 0.5 Alt: %29.5
İY 1.5 Üst: %36.1
İY 1.5 Alt: %63.9
İY 2.5 Üst: %13.0
İY 2.5 Alt: %87.0
İY 3.5 Üst: %3.6
İY 3.5 Alt: %96.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.77
+
Dep
3.74
=
Toplam
9.51
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %61.0
8.5 Alt: %39.1
9.5 Üst: %48.0
9.5 Alt: %52.1
10.5 Üst: %35.6
10.5 Alt: %64.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.37 Korner (Ev: 2.65, Dep: 1.72)
İY 4.5 Üst: %44.4
İY 4.5 Alt: %55.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %69.0 |
Eşit: %10.7 |
Dep: %20.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.1
Ev: 15.2 • Dep: 8.9
İsabetli Şut
8.5
Ev: 5.4 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %69.6
21.5 Alt: %30.5
23.5 Şut Üst: %53.8
23.5 Alt: %46.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %61.0
7.5 Alt: %39.0
8.5 İsabetli Üst: %47.2
8.5 Alt: %52.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiClub Guarani
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
2 de Mayo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Club Guarani (-0.75)
@1.95
%51.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
2 de Mayo (+0.75)
@2.05
%48.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.08
%48.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.02 | %33.1 | %0.0 | @1.49 | %66.9 |
| -1.25 | @2.66 | %37.6 | %0.0 | @1.60 | %62.4 |
| -1.00 | @2.30 | %43.6 | %24.1 | @1.77 | %56.4 |
| -0.75 Ana Hat | @1.95 | %51.3 | %0.0 | @2.05 | %48.7 |
| -0.50 | @1.75 | %57.2 | %0.0 | @2.33 | %42.9 |
| -0.25 | @1.54 | %65.1 | %0.0 | @2.87 | %34.9 |
| 0.0 | @1.32 | %75.7 | %24.5 | @4.12 | %24.3 |
| +0.25 | @1.26 | %79.1 | %0.0 | @4.79 | %20.9 |
| +0.50 | @1.22 | %81.7 | %0.0 | @5.46 | %18.3 |
| +0.75 | @1.15 | %86.9 | %0.0 | @7.61 | %13.1 |
| +1.00 | @1.08 | %92.7 | %11.9 | @13.77 | %7.3 |
| +1.25 | @1.07 | %93.2 | %0.0 | @14.70 | %6.8 |
| +1.50 | @1.07 | %93.6 | %0.0 | @15.63 | %6.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.36 | %73.7 | %0.0 | @3.80 | %26.3 |
| +2.00 | @1.44 | %69.2 | %25.1 | @3.25 | %30.8 |
| +2.25 | @1.69 | %59.3 | %0.0 | @2.46 | %40.7 |
| +2.50 Ana Hat | @1.93 | %51.8 | %0.0 | @2.08 | %48.2 |
| +2.75 | @2.19 | %45.8 | %0.0 | @1.84 | %54.3 |
| +3.00 | @2.64 | %37.9 | %22.5 | @1.61 | %62.1 |
| +3.25 | @3.02 | %33.1 | %0.0 | @1.49 | %66.9 |
| +3.50 | @3.40 | %29.4 | %0.0 | @1.42 | %70.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.1% | 5.1% | 2.8% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 10.8% | 11.7% | 5.1% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 10.6% | 10.0% | 4.7% | 1.5% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 6.5% | 6.1% | 2.9% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 3.0% | 2.8% | 1.3% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.1% | 1.0% | 0.5% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
Club Guarani — Son 5 Maç
M
vs Sportivo Luqueno (D)
3 - 2
G
vs Club Sp. San Lorenzo (E)
3 - 1
G
vs Sportivo Luqueno (E)
2 - 1
M
vs 2 de Mayo (D)
1 - 0
M
vs 2 de Mayo (D)
1 - 0
2 de Mayo — Son 5 Maç
G
vs Club Guarani (E)
1 - 0
G
vs Club Guarani (E)
1 - 0
M
vs Club Guarani (D)
3 - 1
G
vs Club Guarani (D)
0 - 1
M
vs Club Guarani (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 06.11.2025 | Copa Paraguay | 2 de Mayo | 1 - 0 | Club Guarani |
| 13.09.2025 | Division Profesional - Clausura | 2 de Mayo | 1 - 0 | Club Guarani |
| 07.07.2025 | Division Profesional - Clausura | Club Guarani | 3 - 1 | 2 de Mayo |
| 17.04.2025 | Division Profesional - Apertura | Club Guarani | 0 - 1 | 2 de Mayo |
| 07.03.2025 | CONMEBOL Sudamericana | Club Guarani | 2 - 0 | 2 de Mayo |
| 03.02.2025 | Division Profesional - Apertura | 2 de Mayo | 0 - 2 | Club Guarani |
| 21.10.2024 | Division Profesional - Clausura | 2 de Mayo | 1 - 2 | Club Guarani |