Paraguay
Division Profesional - Apertura •
26.04.2026 — 23:45
2 de Mayo
Elo: 1456λ (Beklenen Gol): 1.11
2 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Club Guarani
Elo: 1572λ (Beklenen Gol): 0.96
Model Güven Derecesi:
%80
2 de Mayo - Club Guarani mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.11, Dep: 0.96 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre 2 de Mayo %37.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %34.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %42.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %92.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
2 de Mayo xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Club Guarani xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.11 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%37.7
X (Beraberlik)
%32.1
2 (Deplasman)
%30.2
Çifte Şans 1X: %69.8
Çifte Şans X2: %62.3
Çifte Şans 12: %67.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.4
0.5 Alt: %13.6
1.5 Üst: %62.3
1.5 Alt: %37.7
2.5 Üst: %34.3
2.5 Alt: %65.8
3.5 Üst: %15.6
3.5 Alt: %84.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%42.4
KG Yok
%57.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.5
0-0
%13.6
1-0
%13.0
0-1
%11.1
2-0
%7.7
2-1
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.4
İY X: %49.7
İY 2: %22.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %60.0
İY 0.5 Alt: %40.0
İY 1.5 Üst: %24.5
İY 1.5 Alt: %75.5
İY 2.5 Üst: %6.8
İY 2.5 Alt: %93.2
İY 3.5 Üst: %1.5
İY 3.5 Alt: %98.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.31
+
Dep
3.79
=
Toplam
8.1
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %42.2
8.5 Alt: %57.9
9.5 Üst: %29.6
9.5 Alt: %70.4
10.5 Üst: %19.4
10.5 Alt: %80.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.73 Korner (Ev: 1.98, Dep: 1.74)
İY 4.5 Üst: %31.8
İY 4.5 Alt: %68.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %50.1 |
Eşit: %14.0 |
Dep: %35.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.9
Ev: 10.8 • Dep: 9
İsabetli Şut
6.9
Ev: 3.8 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %34.4
21.5 Alt: %65.6
23.5 Şut Üst: %20.3
23.5 Alt: %79.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %39.3
7.5 Alt: %60.7
8.5 İsabetli Üst: %26.4
8.5 Alt: %73.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi2 de Mayo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Club Guarani
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
2 de Mayo (-0.25)
@2.23
%44.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Club Guarani (+0.25)
@1.81
%55.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.11
%47.5 İhtimal
İade (Push): %28.1
+2.00 Gol Alt
@1.90
%52.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.35 | %15.7 | %0.0 | @1.19 | %84.3 |
| -1.25 | @5.66 | %17.7 | %0.0 | @1.21 | %82.3 |
| -1.00 | @4.96 | %20.2 | %21.9 | @1.25 | %79.8 |
| -0.75 | @3.34 | %30.0 | %0.0 | @1.43 | %70.0 |
| -0.50 | @2.66 | %37.6 | %0.0 | @1.60 | %62.4 |
| -0.25 Ana Hat | @2.23 | %44.9 | %0.0 | @1.81 | %55.2 |
| 0.0 | @1.80 | %55.5 | %32.2 | @2.25 | %44.5 |
| +0.25 | @1.56 | %64.0 | %0.0 | @2.78 | %36.0 |
| +0.50 | @1.43 | %69.8 | %0.0 | @3.31 | %30.2 |
| +0.75 | @1.30 | %77.1 | %0.0 | @4.36 | %22.9 |
| +1.00 | @1.16 | %86.1 | %18.9 | @7.18 | %13.9 |
| +1.25 | @1.14 | %87.5 | %0.0 | @8.01 | %12.5 |
| +1.50 | @1.13 | %88.7 | %0.0 | @8.85 | %11.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.78 | %56.1 | %0.0 | @2.28 | %43.9 |
| +2.00 Ana Hat | @2.11 | %47.5 | %28.1 | @1.90 | %52.5 |
| +2.25 | @2.52 | %39.7 | %0.0 | @1.66 | %60.3 |
| +2.50 | @2.93 | %34.2 | %0.0 | @1.52 | %65.8 |
| +2.75 | @3.65 | %27.4 | %0.0 | @1.38 | %72.6 |
| +3.00 | @5.26 | %19.0 | %18.7 | @1.23 | %81.0 |
| +3.25 | @5.86 | %17.1 | %0.0 | @1.21 | %82.9 |
| +3.50 | @6.47 | %15.5 | %0.0 | @1.18 | %84.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 13.6% | 11.1% | 5.9% | 1.9% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 13.0% | 14.5% | 6.5% | 2.1% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 7.7% | 7.5% | 3.6% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.9% | 2.8% | 1.3% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.8% | 0.8% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
2 de Mayo — Son 5 Maç
B
vs Club Guarani (D)
1 - 1
G
vs Club Guarani (E)
1 - 0
G
vs Club Guarani (E)
1 - 0
M
vs Club Guarani (D)
3 - 1
G
vs Club Guarani (D)
0 - 1
Club Guarani — Son 5 Maç
G
vs Sportivo Luqueno (E)
2 - 1
M
vs Club Sp. San Lorenzo (D)
1 - 0
B
vs 2 de Mayo (E)
1 - 1
M
vs Sportivo Luqueno (D)
3 - 2
G
vs Club Sp. San Lorenzo (E)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 26.03.2026 | Division Profesional - Apertura | Club Guarani | 1 - 1 | 2 de Mayo |
| 06.11.2025 | Copa Paraguay | 2 de Mayo | 1 - 0 | Club Guarani |
| 13.09.2025 | Division Profesional - Clausura | 2 de Mayo | 1 - 0 | Club Guarani |
| 07.07.2025 | Division Profesional - Clausura | Club Guarani | 3 - 1 | 2 de Mayo |
| 17.04.2025 | Division Profesional - Apertura | Club Guarani | 0 - 1 | 2 de Mayo |
| 07.03.2025 | CONMEBOL Sudamericana | Club Guarani | 2 - 0 | 2 de Mayo |
| 03.02.2025 | Division Profesional - Apertura | 2 de Mayo | 0 - 2 | Club Guarani |
| 21.10.2024 | Division Profesional - Clausura | 2 de Mayo | 1 - 2 | Club Guarani |