Maç Listesine Dön
Netherlands U21 Divisie 1 • 03.11.2026 — 16:00

Groningen U21

Elo: 1518
λ (Beklenen Gol): 1.52
VS
Başlamadı

Cambuur U21

Elo: 1505
λ (Beklenen Gol): 2.31
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Groningen U21 - Cambuur U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.52, Dep: 2.31 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Cambuur U21 %54.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %73.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %70.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %44.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Groningen U21 xG 1.91
Dengeli
Cambuur U21 xG 2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %24.3
X (Beraberlik) %20.9
2 (Deplasman) %54.8

Çifte Şans 1X: %45.2
Çifte Şans X2: %75.7
Çifte Şans 12: %79.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.2 0.5 Alt: %2.9
1.5 Üst: %90.1 1.5 Alt: %10.0
2.5 Üst: %73.5 2.5 Alt: %26.5
3.5 Üst: %53.2 3.5 Alt: %46.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %70.9
KG Yok %29.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-2
%8.8
1-1
%8.2
1-3
%6.8
2-2
%6.7
0-2
%5.8
2-1
%5.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.8 İY X: %35.1 İY 2: %42.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %81.1 İY 0.5 Alt: %18.9
İY 1.5 Üst: %52.1 İY 1.5 Alt: %47.9
İY 2.5 Üst: %24.5 İY 2.5 Alt: %75.5
İY 3.5 Üst: %9.2 İY 3.5 Alt: %90.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.14
+
Dep 6.68
=
Toplam 11.82
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %83.3 8.5 Alt: %16.7
9.5 Üst: %74.2 9.5 Alt: %25.9
10.5 Üst: %63.4 10.5 Alt: %36.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.44 Korner (Ev: 2.36, Dep: 3.07)
İY 4.5 Üst: %63.3 İY 4.5 Alt: %36.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %27.5 | Eşit: %10.7 | Dep: %61.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 30.6
Ev: 13.3 • Dep: 17.3
İsabetli Şut 10.7
Ev: 4.7 • Dep: 5.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %95.6 21.5 Alt: %4.4
23.5 Şut Üst: %90.4 23.5 Alt: %9.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %83.3 7.5 Alt: %16.7
8.5 İsabetli Üst: %73.6 8.5 Alt: %26.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Groningen U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Cambuur U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Groningen U21 (+0.75)
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Cambuur U21 (-0.75)
@2.07
%48.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.06
%48.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @8.97 %11.2 %0.0 @1.13 %88.9
-1.25 @8.36 %12.0 %0.0 @1.14 %88.0
-1.00 @7.75 %12.9 %13.6 @1.15 %87.1
-0.75 @5.20 %19.2 %0.0 @1.24 %80.8
-0.50 @4.05 %24.7 %0.0 @1.33 %75.3
-0.25 @3.61 %27.7 %0.0 @1.38 %72.3
0.0 @3.17 %31.5 %21.7 @1.46 %68.5
+0.25 @2.51 %39.8 %0.0 @1.66 %60.2
+0.50 @2.16 %46.4 %0.0 @1.86 %53.7
+0.75 Ana Hat @1.93 %51.8 %0.0 @2.07 %48.2
+1.00 @1.71 %58.6 %20.9 @2.42 %41.4
+1.25 @1.58 %63.5 %0.0 @2.74 %36.6
+1.50 @1.49 %67.3 %0.0 @3.06 %32.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.13 %88.7 %0.0 @8.88 %11.3
+2.00 @1.14 %87.6 %17.1 @8.05 %12.4
+2.25 @1.26 %79.4 %0.0 @4.85 %20.6
+2.50 @1.38 %72.6 %0.0 @3.65 %27.4
+2.75 @1.44 %69.4 %0.0 @3.26 %30.7
+3.00 @1.53 %65.3 %21.1 @2.88 %34.7
+3.25 @1.74 %57.6 %0.0 @2.36 %42.4
+3.50 Ana Hat @1.94 %51.5 %0.0 @2.06 %48.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.8% 4.6% 6.0% 4.6% 2.7% 1.2%
1 Gol 2.8% 8.5% 9.1% 7.0% 4.1% 1.9%
2 Gol 2.6% 6.0% 6.9% 5.3% 3.1% 1.4%
3 Gol 1.3% 3.0% 3.5% 2.7% 1.6% 0.7%
4 Gol 0.5% 1.2% 1.3% 1.0% 0.6% 0.3%
5 Gol 0.2% 0.3% 0.4% 0.3% 0.2% 0.1%
Groningen U21 — Son 5 Maç
G vs Willem II U21 (E)
4 - 2
B vs Willem II U21 (D)
0 - 0
M vs Feyenoord U21 (E)
1 - 4
B vs Go Ahead Eagles U21 (D)
2 - 2
M vs PEC Zwolle U21 (E)
0 - 3
Cambuur U21 — Son 5 Maç
M vs De Graafschap U21 (D)
1 - 0
B vs Willem II U21 (E)
3 - 3
G vs Go Ahead Eagles U21 (D)
0 - 5
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.